Şimdi Ara

Statik IP Alacam Fakat...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben call of duty 4'te server açmak için statik ip alacam (telekomdan) fakat aldığım zaman ip değişmeyeceği için kafama bir problem takıldı. Şimdi ben r-a-p-i-dshare'den genelde fazla dosya indiririm ve dosya indirdikten sonra modemi resetlediğimde ip değişmeyeceği için başka bir dosya indireceğim zaman o kadar süreyi beklemek zorunda mı kalacağım?? Yardımlarınızı bekliyorum....

• Malesef öyle bende bi ara statik ip kullanmıştım :)
  • eğer internetin sınırsızsa modemi kapatmazsın.bu sayede ip aynı kalır.tabi böyle bir fırsatın varsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: burockh

eğer internetin sınırsızsa modemi kapatmazsın.bu sayede ip aynı kalır.tabi böyle bir fırsatın varsa

Sorunda o deilmi zaten sınırlı veya sınırsız modeme ne kadar reset atarsa atsın IP aynı kalıcak.

Evet kardeş o süreyi beklemek zorundasın.

Tek çaren Premium almak böyle bir durumda.

• Off bu olmadı işte Peki server açanlar bu olayı nasıl yapıyorlar onlarında statik ip'si mi var? Yoksa başka bir yol varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LastStand

Off bu olmadı işte Peki server açanlar bu olayı nasıl yapıyorlar onlarında statik ip'si mi var? Yoksa başka bir yol varmı?

Kendi hatlarından yaptıklarını sanmıyorum.

VPS veya Dedicated alıyorlardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: LastStand

Off bu olmadı işte Peki server açanlar bu olayı nasıl yapıyorlar onlarında statik ip'si mi var? Yoksa başka bir yol varmı?

Kendi hatlarından yaptıklarını sanmıyorum.

VPS veya Dedicated alıyorlardır.

Hmm peki yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim
  • modem arayüzün destekliyorusa dynamic dns işe yararmı acaba :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: a1ps

modem arayüzün destekliyorusa dynamic dns işe yararmı acaba :S

Onu no-ip.com'dan yaptım fakat benim kurmak istediğim server'ı xfire'de eklemek için sabit bir ip gerekiyor. Yani dynamic dns yapınca ip yine değişiyor.
  • Bir de bu aralar bi denk gelir 78 numara ile başlayan bi sabit ip otur ağla sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLo! -- 25 Mayıs 2008; 18:45:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.