Şimdi Ara

WİRELESS ŞİFREMİ UNUTTUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şifreli kablosuz modemimin şifresini unuttum.şifreyi ilk bağlantıda 1 kere yzmıştım.sonrasında şifre girmeden bağlanıyordu.
    Şimdi format attım şifreyi nasıl bulabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum

• Şifreyi bulmak yerine modemin arkasında reset butonu ile fabrika ayarlarına dönebilirsiniz. Bir kürdan ile 5-10 saniyede halladebilirsiniz. Ama adsl kullanıcı adınızı ve şifrenizi tekrar girmelisiniz. Tabi wireless'a şifre koymayı da unutmayın.
  • Modemi resetlemene gerek yok direk modemin markasi ne ise İe sayfasi ac Default Gateway ıp gir wirelles sifreni gor yada yeniden yapilandir.

Kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: halil_recep11

Modemi resetlemene gerek yok direk modemin markasi ne ise İe sayfasi ac Default Gateway ıp gir wirelles sifreni gor yada yeniden yapilandir.

Kolay gelsin

Bunu modeme bağlanamadan nasıl yapacağını da anlat istersen.

Eğer modemde Ethernet çıkışı da varsa, laptopu modeme ethernet kablosuyla bağlayıp bu arkadaşın dediğini yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 25 Mayıs 2008; 10:51:44 >
  • Modem biraz eski reset tuşu yok.Elektrikten çıkartıp tekrar takınca bi işe yaramıyor.Acaba Wireless lerin şifrelerini veren bi program yok mudur Veya Türk Telekom
    bu restleme için bi şey yapamaz mı
  • hangi markaki modemin.
  • Markası Airties ama reset tuşu olmadan restleme programı buldum.İşe yaradı

http://huseyint.com/2008/01/airties-modem-resetleme-araci/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.