Şimdi Ara

4mbit hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün 444 0 375'i aradım ve internet tarifemi 1024 ten 4096'ya geçirmek istediğimi söyledim.Neyse yaptılar işlemi ad soyaddı falan filan.Yaklaşık 1 saat falan oldu ama halen 1024.24 saat içinde 4mbit kullanmaya başlarsınız dediler..Ama bir şey ilgimi çekti airties modem kullanıyorum modemin web konsolunda bağlantım 4mbit gözüküyor ama 4mbit değil ne zaman aktif olur acaba öğrenebilirmiyim bilir kişilerden ?

• web arayüzde 4 mbit gözüküyorsa doğrudur aslında
    modemi kapatıp açtınmı
  • evet kapatıp açtım modemi bir kaç defa web arayüzünden de restart yaptım bi kaç defa ama olmadı anlayamadım...acaba mesai saati bitimini mi beklemek gerek ?
  • arkadaşım ttyi ara ve onlara hatta reset atmalarını söyle, onlardan çıkan 4mbit ama sana gelen 1mbit ise onların konumlandırdığı yeni tarife tam olarak uygulanmamış gibi gözüküyor.

Benim de başıma gelmişti 256 dan 1 mbit e geçerken, eğer sen uğraşmazsan onlar hiç dikkate almaz, ben merkeze gitmek zorunda kalmıştım inandırmak için.
  • bir arayayım bakyım sağol arkadaşım
  • modemin konsolundan 4mbit gözüküyor ise 4mbitdir

sen nasık karar verdin 4mbit olmadığına?
  • haha güldüm ama şimdi.4mbit gözüküyordu web arayüzünde ama daha etkinleştirmediklerini söyledinler neyseki şimdi etkin.
    ama bir sorum daha var torrent için azureus kullanıyorum ve yawaş download ediyor sizin önereceğiniz bir program var mı ?
  • bit soup.org kullanabilirsin mesela gerçi ii sitelerin hepsi üye alımını durdurdu ama araştır yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christhof -- 24 Mayıs 2008; 22:33:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpawnslayeR

haha güldüm ama şimdi.4mbit gözüküyordu web arayüzünde ama daha etkinleştirmediklerini söyledinler neyseki şimdi etkin.
    ama bir sorum daha var torrent için azureus kullanıyorum ve yawaş download ediyor sizin önereceğiniz bir program var mı ?

utorrent...
    ama azerus utorrentten farklı değildir. bence senin problemin port port açtın mı?
  • bits oup.org üye alımı yapıyor aldım üyelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLo! -- 25 Mayıs 2008; 0:24:26 >
  • quote:

****.org üye alımı yapıyor aldım üyelik

kimmiş bu ****? arasına boşluk falan yaz kardeş de biz de bilelim
  • yok valla port falan açmadım. port açmak tehlike arz etmez mi ?
  • quote:

yok valla port falan açmadım. port açmak tehlike arz etmez mi ?

PM
  • eyvallah
  • hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.