Şimdi Ara

Sık kullanılanlar klasörünü taşımak_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar belgelerim klasörümü d sürücüsüne taşıdım,

masaüstündeki belgelerim kısayolunu da d sürücüsüne yönlendirdim

sık kullanılanlar klasörünü de d sürücüsüne taşıyıp/kopyalayıp,

internet explorer 7 nin d:/sık kullanılanlar üzeünden kullanmasını istiyoum, nasıl yapabilirim_?

• Vista kullanıyorsanız

C:\Kullanıcılar\Kullanıcı Adı\Sık Kullanılanlar

XP kullanıyorsanız

C:\Document and Settings\Kullanıcı Adı\Sık Kullanılanlar (Şu an vista kullandığımdan bunda tam emin değilim.)
  • aceleden derdimi net anlatamadım...

internet explorer7 programı sık kullanılanlar dosyalarını

C:\Documents and Settings\lervolerto\Sık Kullanılanlar saklıyor,

ben ise;D:\Sık Kullanılanlar klasörünü kullanmasını, yani kısayolları bu klasörde saklamasını istiyorum.

yada

C:\Documents and Settings\lervolerto\Sık Kullanılanlar klasörü ile senkronize çalışacak bir klasör oluşturmanın bir yolu varmı_?
  • Internet Explorer'da bunu yapamazsınız. Fakat Firefox kullansaydınız Foxmarks eklentisi ile sık kullanılanlarınızı herzaman senkronize edebilirsiniz. Foxmarks kullanımı ile ilgili daha önceden hazırladığım bir anlatım var. İsterseniz aşağıdaki adresten indirip inceleyebilirsiniz.

http://myfater.com/program-tanitimi/foxmarks-bookmark-synchronizer-ile-sik-kullanilanlara-her-yerden-u.html

• Verdiğiniz yöntem çok ilginç, yani sık kullanılanlar klasörünü web e taşıyabiliyor, heryerden erişebiliyoruz.

fakat şimdilik, buna ihtiyacım yok, sadece belgelerimin d sürücüsünde depolandığı gibi sık kullanılan klasörünü de

d sürücüsünde depolamak istiyordum fakat sanırım internet explorer ile imkansız...

artık manuel olarak ara ara yedeğini almam gerekecek d sürücüsüne.
  • Manuel olarak yedek almak zahmetli olur. Ben foxmarks kullanıyorum. Format attığımda ve başka biligisayarda gerekirse internetten ulaşabiliyorum sık kullanılanlarıma. Seçiim sizin. Kolay gelsin.
  • başka bir topic de arkadaş yardımcı oldu sağolsun;

merak eden, ihtiyacı olan için;

http://forum.donanimhaber.com/m_23461717/mpage_1/key_//tm.htm#23476097
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.