Şimdi Ara

## Chaintech'den Özel Soğutuculu Yeni Bir GeForce 8800GT##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Chaintech'den Özel Soğutuculu Yeni Bir GeForce 8800GT##

Nvidia cephesinde gözler GeForce GTX 200 serisine doğru çevrilmişken ekran kartı üreticileri yeni nesil modeller öncesinde mevcut grafik çözümleri için yavaş yavaş son hazırlıklarını anons etmeye başladılar. Geçtiğimiz Ekim ayının sonunda duyurulan ve firma adına önemli başarı elde eden GeForce 8800GT'ye yönelik olarak yeni bir model haberi Chaintech'den geldi. Firmanın özel soğutucusu ile dikkat çeken yeni ekran kartı üzerinde 512MB GDDR3 bellek yer alıyor. 256-bit bellek veri yolun sahip olan DirectX 10 ve SLI destekli ekran kartı bildiğiniz üzere PCIe 2.0 uyumluluğuna da sahip. Özel soğutucusu sayesinde referans karta göre daha sessiz ve serin çalıştığı ifade edilen kartın grafik işlemcisi 660MHz'de bellekleri ise 1900MHz'de görev yapıyor. Yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen kartın üzerinde ayrıca çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışı da yer alıyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenilen Chaintech'in yeni modeli için henüz bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 23 Mayıs 2008; 20:11:45 >

• Hocam daha ne 8800gt si :). Ne kartmış arkadaş bu 8800gt.
  • Hala 8800gt takılıp kaldılar yahu ilerleyin biraz
  • ulan yakında resturantlarda bile menüde çıkar vallahi ölcem bırakın şu katı ya 9800gtde böyle olursa vay halimize
  • ARTIK KABK TADI VERDİ BU 8800 GT HABERLERİ!
  • Ne millet olduk öyle hemen eskittik teknolojiyi
  • soğutması ilginç olmuş!!!
  • güzel paylaşım. emeğine sağlık
  • Ayda bir ekran kartı çıksa söversiniz,kaç aydır(hatta yıl oldu galiba) aynı kart f/p'da iyi ona da sövüyorsunuz :S
  • benim duymadıgım yeni bir marka daha hafızama kaydettim
  • quote:

Kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenilen Chaintech'in yeni modeli için henüz bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

zor ama standart 8800gt fiyatında olursa iş yapar

8800gt hala güncel ve piyasa lideri bi kart hakkında haber ve model çıkması doaldır
  • Ulan 6 ay önce millet piyasada 8800 gt bulamıyodu şimdi sövecek nerdeyse,yenisi çıksa kafa karıştırır eskidi mi yaranılmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

soğutması ilginç olmuş!!!

Bence hiç te ilginç değil, axle 8800gt nin beyaz hali
  • 8800GT kusucam artık ne kartmış bea
  • Efsane Kral 8800 GT
  • Bunca yorumlardan sonra denecek birşey yok,ben ve benim gibi dar gelirli bilgisayarı olanlara 8800 gt verseler yada hediye etseler tadını çıkarırım,onun için devam abicim demekki 60 okka chip varmış 8800 gt'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 24 Mayıs 2008; 8:37:22 >
  • nerdeyse 7 aydır 8800gt kullanıyorum grafik olarak hiç sorun yaşamadım gündemde olan bütün oyunları oynadım company of heroes da dahil. çıktığı günlerde hep konuşuluyordu kasım ayında 380 ytl ye indirimle aldım kartı asus 8800gt.. bence en iyi f/p ürünüdür kendisi çift slot soğutucu kullanılsaydı bu hakaretler edilmezdi bence ama kartın değeri yeni yeni anlaşılıyor ve üreticiler yeni soğutucularla sürüyorar kartları ben bu markayı ilk defa duyuyorum .. daaha nediyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hellmare

Ne millet olduk öyle hemen eskittik teknolojiyi

8800gt kullananlar hemen belli oluyo
    (Bende de 8600gt var )

• Görünümü hoşuma gitti.Yeşil PCB leri özler gibiyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinning Star

quote:

Orjinalden alıntı: hellmare

Ne millet olduk öyle hemen eskittik teknolojiyi

8800gt kullananlar hemen belli oluyo
    (Bende de 8600gt var )

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.