Şimdi Ara

ADSL2+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar benim bi sorunum vardı öncedende foruma topic açmıştım ama daha çözemedim sizden tekrar yardım isityorum sorunum internetimin kendi kendine kopması idi superonline servisini aradım hatımda problem olmadığı söylendi bana kablolarımı kontrol etmem söylenmişti kontrol ettim kablolarda bi sorun yok bu gün modeme reset atıp tekrar kulancı adım ve şifremi kaydetim ama gözüme birşey takıldı modemimde netimin adsl2+ olduğu gözüküyordu önceden bakmıştım adsl2+ değildi bi kod yazıyordu onun yerine acaba netimin devamlı kopmasının sebebi firmware olabilirmi?nette bi türlü modemimin firmware bulamadım modemim Pikatel Combomax (http://adsl.superonline.com/modem_detail.php?id=9) yardımcı olursanız sevinirm...

ADSL2+

• ya 3 aydir su isi cozemedim bu modemin bilgisine nasil giriliyor
    192.168.1.1 yazdiktan sonra ne yazcaz hala bulamadim bilen varsa yazarsa tesekkur ederim
  • Naeccm: Routerinizin adresi Local Area Connection > Support kisminda "Default Gateway" olarak listelenen internal IP adresidir. Bu adresi browser'a yazip entera basacaksiniz.
  • Arkadaşım sanırım senin hattının portu Gmt den Adsl2 ye geçmiş geçişler Türkiye genelinde yapılıyor sanırım o yüzden kopmalar meydana geliyordur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: korner12

Arkadaşım sanırım senin hattının portu Gmt den Adsl2 ye geçmiş geçişler Türkiye genelinde yapılıyor sanırım o yüzden kopmalar meydana geliyordur...

arkadaşım teşekür ederim zaman ayırdığın için şimdi dikatimi çeken bi olay ise gece çok nadir kesilmesi sabah sıralarında her saat başı kesilirken gece en faz 2 kere kesilmesi garip büyük ihtimal ttnet sorun çıkartıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Red_Lead

quote:

Orjinalden alıntı: korner12

Arkadaşım sanırım senin hattının portu Gmt den Adsl2 ye geçmiş geçişler Türkiye genelinde yapılıyor sanırım o yüzden kopmalar meydana geliyordur...

arkadaşım teşekür ederim zaman ayırdığın için şimdi dikatimi çeken bi olay ise gece çok nadir kesilmesi sabah sıralarında her saat başı kesilirken gece en faz 2 kere kesilmesi garip büyük ihtimal ttnet sorun çıkartıyor.

Rica ederim arkadaşım...
    Şöyle düşün gece ip ataması az seviyede oluyor yoğunluk azalıyor ve herkes bilgisayarını modemini kapatıyor ip ler boşta kalıyor sabah saatlerinde ise tam tersi durum herkes açmaya başlıyor ve telekom can çekişmeye başlıyor... Çok iğrenç bir durum artık böyle olayların yaşanmaması lazım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.