Şimdi Ara

## FutureMark, 3DMark Vantage İçin İlk Güncellemeyi Yayınladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## FutureMark, 3DMark Vantage İçin İlk Güncellemeyi Yayınladı ##

Futuremark uzun süren bir bekleyişin ardından geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunduğu DirectX 10 destekli yeni test platformu 3DMark Vantage için ilk güncellemesini yayınladı. Yeni 1.0.1 güncellemesi skorlara yönelik olarak herhangi bir değişiklik içermezken bazı önemli değişiklikler ve görülen pke çok hatanın düzeltilmesini kapsıyor. Advanced versiyonu için offline skor görüntüleme özelliğine ek olarak yine Advanced versiyonu için skor kayıt ve yayınlama özelliği eklenirken tüm versiyonlardaki reklam bannerlarının kaldırıldığı öte yandan SEND ERROR butonu eklenerek kullanıcıların hata bildirebilmelerine olanak sağlandığı belirtiliyor.

Yeni güncelleme ile çözülen sorunlar ise şu şekilde;

- An issue preventing valid serial key entry in some cases has been fixed.
    - An issue causing "boost::filesystem::create_directory" error message after registration has been fixed.
    - Added a check and error message for hardware that is not DX10 capable.
    - Improved detection of supported resolutions so that CPU test minimum requirement (1280x1024) is now taken into account correctly.
    - Fixed an issue where pressing the ESC key during CPU test loading screen, the user would be taken to a score view with score -1.
    - The entire 3DMark Vantage application is now elevated to Administrator rights, rather than only the SystemInfo component. This will ensure more robust SystemInfo and benchmark functionality, and fixes the "pop-behind" elevation dialog.
    - Fixed an issue that sometimes caused "WM_QUIT" error messages.
    - Post-processing scale is now displayed correctly in the UI for the Extreme Preset.
    - Fixed an issue that could cause resolution switches at test runtime.

3DMark Vantage'ın yeni güncellemesi için ilgili adres;
    http://www.futuremark.com/download/3dmva_hotfix_101/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 22 Mayıs 2008; 20:06:57 >

• Umarım skor artışı vardır
  • ben yapacaktım bu haberi, bir arkadaşı havaalanına yetiştirmem gerekti, hadi yine iyisin

bende şunları ekleyeyim bari, çözülen sorunların yanında gelen eklemeler

quote:

The hotfix updates the following:

* Off-line score viewing is now available in the Advanced Edition.
    * Score save / submit saved options are now available in the Advanced Edition.
    * Ad banners have been removed from all editions.
    * Added a "SEND ERROR" button to error messages; clicking this will send detailed error information to Futuremark for better bug tracking and fixing. No personally identifiable information will be sent or stored.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 22 Mayıs 2008; 20:52:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

ben yapacaktım bu haberi, bir arkadaşı havaalanına yetiştirmem gerekti, hadi yine iyisin

quote:

* Added a "SEND ERROR" button to error messages; clicking this will send detailed error information to Futuremark for better bug tracking and fixing. No personally identifiable information will be sent or stored.

Eklemek istediğin detaylar zaten haberde yazıyor. İlk paragrafı dikkatli oku lütfen

• bakalım ne yenilikler getirecek!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Eklemek istediğin detaylar zaten haberde yazıyor. İlk paragrafı dikkatli oku lütfen

madde ibarelerini sadece fixler olarak görünce hiç okumadımki, görüşürüz

• bence 2006 daha güzel oynanıyo.

ne biçim görüntüler öyle.uzay harici diğer görüntüler beş para etmez
  • quote:

quote:

En hızlı habercimiz kim acaba

• quote:

Advanced versiyonu için offline skor görüntüleme özelliğine ek olarak yine Advanced versiyonu için skor kayıt ve yayınlama özelliği eklenirken

bunu yapmak zorundalardı , nitekim tutmayınca vantage tıpış tıpış yaptılar
  • quote:

quote:

quote:

ben yapacaktım bu haberi, bir arkadaşı havaalanına yetiştirmem gerekti, hadi yine iyisin

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 22 Mayıs 2008; 23:57:21 >

• hiç beğenmedim... 5300 küsür aldım puan değilde grafikşler tatmin etmedi. çizgi film gibiler..
  • Abi ilacıyla Professionel yapıyorduk zaten, alıyorduk offline skor. Ama yine de yükleyelim bakalım ne getirecek.
  • ben 06 oynamaya devam edeceğim küsüm futuremark la
  • Programın açılmasında biraz hızlanma tespit ettim. Testlerde herhangi bir farklılık yok.

Aslında Vantage'in güzel tarafı işlemci testi 06'daki işlemci testini ilk çıktığından beri sevememiştim ama bu daha güzel ve daha iyi optimize edilmiş.
  • Arkadaşlar 3D mark Vantage hazırlanırken tam 5 milyon dolar harcanmış. Öyle boş bir program değil.

Banada kastırmasına rağmen çok kaliteli gelmedi özellikle ilk oyun ama işlemci testleri ve ekran kartı özellik testleri çok başarılı. Ayrıca Oc. yaptığınızda getirisini ölçmek için hala kullanışlı.
  • PEKİ BUN SİZ TRİAL Mİ YÜKLEDİNİZ PARA İLE ALAN VARMI
    KORSAN NERDEN BULDUNUZ PM LÜTFEN
  • bir dk şimdi bu yeni güncellestirme 1.0.1 mi yani ben vantage yi yükleyeli 2hafta oluyo ve direk bende 1.0.1 olarak cıktı .
    yani direk güncellesmiş mi benim ki direk
  • quote:

Orjinalden alıntı: jnrgndz_798

bir dk şimdi bu yeni güncellestirme 1.0.1 mi yani ben vantage yi yükleyeli 2hafta oluyo ve direk bende 1.0.1 olarak cıktı .
    yani direk güncellesmiş mi benim ki direk

Mayıs ayının haberi hortlayınca seninki auto update olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.