Şimdi Ara

SINIRLI KOTA Fiyatları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
24.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Yaklasık 1yıldır Kullandıgım ADSL 4gb Sınırlı İnternetim 1 yıldır 29ytl Geliyordu
    Son Üç ay geride kalan yıla oranla İnternete daha az bağlanıyorum fakat fatura 3 aydır 61.25ytl geliyor Bu sorun sizlerde de Varmı..
    Kotayı Geçmediğime İnanıyorum Ama TTnet'e Basvurdugumda Kotayı aşmıszınızdır Diolar...
    Çok Madur Durumdayım Şimdiden Çok tşkerler..

• şöyle bir kural var faturanın 61.25 ytl gelmesi mümkün değildir kuralda şudur ADSL SINIRLI KOTA AŞILSA BİLE EN YÜKSEK MEBLAG OLARAK O HIZA SAHİP SINIRSIZ ÜCRET KADAR GELEBİLİR sen mesala su anda 4 gb sınırlı adsl kullanıyosun 1048 liklerden bu durumda en fazla ücret 1048 limitsiz kadar gelebilir o da 49 ytldir
  • ya aynen katılıyorum banada 60 ytl geldi 10gb olmuş babam cok kızdı nsl oldu anlamadım hiç aşmazdım 61.25 gelmiş bizede bence bize sömürüyolar
  • bize 72 geldı
  • evet bir şeyler yapıyo bu ttnet . kaç senedir knight oynarım daha hiç geçmemiştim kotayı 4-5 aydır 5.5gb ve üstü geliyo nedense . bence ttnet bi şekilde insanları sınırsıza geçmeye zorluyor gibi , bu şartlarda nerdetse sınırsız faturası gibi fatura ödüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bysametxxx

şöyle bir kural var faturanın 61.25 ytl gelmesi mümkün değildir kuralda şudur ADSL SINIRLI KOTA AŞILSA BİLE EN YÜKSEK MEBLAG OLARAK O HIZA SAHİP SINIRSIZ ÜCRET KADAR GELEBİLİR sen mesala su anda 4 gb sınırlı adsl kullanıyosun 1048 liklerden bu durumda en fazla ücret 1048 limitsiz kadar gelebilir o da 49 ytldir

yanlışın var !
    **Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geçemez.

http://www.ttnet.net.tr/83.aspx

• ttnet aptal mı ki seni sınırsıza geçirip aralıksız download yaptırıp hatlarını meşgul etmene izin versin?

Ben yine diyorum ttnet kotalı abonelerini sadece para kaynağı olarak kullanıyor ne faturalar ödedim interneti hiç kullanmadığım halde tak etti sınırsıza geçtim.49 diyorlar 53 alıyorlar.Belki benim için 4 ytl birşey değil ama 1 Milyon kişiden 4 ytl fazla alsalar aylık 4.000.000 YTL (4 Trilyon) gibi bi rakam çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solman -- 22 Mayıs 2008; 23:40:35 >
  • son 2 aydır aynı olay benimde başımda 61.250 oduyorum ya oyun çok daha fazzla data çekmeye başladı yada farklı birşey var
  • öğrenciyim üniversitede ve eve bizimkiler net bağlatmıslar ve benim kablosuz modemi balatmıslar bi gittim 3 ay 7gb aşmıslar kardesime takıldım akşamları hangi sitelere takılıon lan dedim o da girmiom valla dedi nese inanmadım tabi gittiğimde 2gb olmusdu 1 haftada hiç biryere girmedim download da yapmadım sadece msn ve dh akıldım bi bakiim dedim aman allam 4gb aşılmıs modemin şifresini kimse bilmio wirless giremezler mahallede de pek kimse yok olsa bile modeme girecek yetenekde olamazlar diye düşündüm sonra kıllandım okula dönerken wirless kapattım adsl şifremi değistirdim burdan girdim bakdım az önce ayın 23 ve daha 2gb bile yapamamıslar :S bence adsl şifrenizi değiştirin wirless varsa kapatın güvenlik ayarlarınıza özen gösterin ama sonucda ttnet bir..... dır :D
  • arkadaşlar aynısı bende de oldu..3gb-4gb civarında gelen kota son aylarda hiçbir şey indirmememe rağmen 5gb ın üstünde gelmeye başladı..bu şekilde 60 ytl ödememek için sınırsız yaptırmak zorunda kaldık..
  • Yha banada 60 ytl geldı hıcbır program fılanda ındırmedım abim le babam cok kızdı 4 gb gecmıs bıde:S
  • walla ben bı pw server patclarını fln dw edıyorum(10 20 mb)
    1 saat fln youtube fln yapıyorum kotayı 100 mb fln aşıyorum daha hiç 29 ytl den fazla gelmedi
    ttnet bana kıyakmı yapıyo
  • aynen ya babam bu ay da aşarsa kapattırcam diyo 3.79 suan 6 gün ne yapıcam bilmiyorum.
  • ben 447 mb asmısım ne kadar fazla gelcek sımdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: deadboy2

ben 447 mb asmısım ne kadar fazla gelcek sımdı

100mb = 1ytl
  • tskrler bana ozman 4mılyon 470 bın gelcek: ekstradan
  • Bende Her Ay Aşıyorum Gerçi Sorun Değil'de Şöyle Bir Durumda Söz Konusu Adamları Sınırsız Yapmak İçin Arıyorum Verdiğiniz Bilgiler Yanlış Diyor Anne Kızlık Soyadı Felan Fıstık Aslında Hepsi Doğru Ama Oraya Yazarken Yanlış Yazdıklarından Dolayı Yanlış Görünüyor

Şimdi Neti Kapattırıp Tekrar Başvurcaz Valla Şu TTnet Güzel Bi Dayağı Hak Ediyor Yemin Ederim Rezalet
  • sınırsız internet + kablo tv = 20 YTL

4ever Turksat kablo.

lokasyonunda kablo tv altyapısı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

NBA TV
    Discovery Channel
    National Geographic Channel gibi kanallar da cabası .
  • bende bu durumdan şikayetçiyim son zamanlarda bir şeyler var bir şey yapmasamda nete bağlandığımda 800 mb kafadan yiyo galiba bir şey indirdiğim de yok ha

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.