Şimdi Ara

Turistas (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Turistas (2006)

Turistas (2006)

Turistas (2006)

Turistas (2006)

konu
    Bir grup genç gezgin, gittikleri Brezilya tatilinde deniz, kum, güneş üçgeninde oldukça eğlenceli zaman geçirmektedirler. Fakat bir gün kaldıkları pansiyonun arkasında olan ormanda kaybolunca tüyler ürperten bir gerçekle yüzleşirler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Film güzeldir muhakkak ama bir grup çılgın gencin geziye çıkıp , çılgınca eğlenirlerken aniden ortaya çıkan katil, ve genelde katil tek kişi olmasına karşın onca gencin baş edememesi, aralarında birinin mutlaka gözlüklü ve aptal oluşu , .....

Artık Türk filmleri dahi "zengin kız fakir genç " ısrarından vaç geçip yenilikler ararken bunlar hiç mı bıkmayacak..

Kusura bakmayın konunuzu böldüm ancak belirtmeden geçemedim.
  • Bu zamana kadar çekilenler senorya bakımından benzer oluyor farkı ise yönetmen oluşturuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: s£stavina

Film güzeldir muhakkak ama bir grup çılgın gencin geziye çıkıp , çılgınca eğlenirlerken aniden ortaya çıkan katil, ve genelde katil tek kişi olmasına karşın onca gencin baş edememesi, aralarında birinin mutlaka gözlüklü ve aptal oluşu , .....

Artık Türk filmleri dahi "zengin kız fakir genç " ısrarından vaç geçip yenilikler ararken bunlar hiç mı bıkmayacak..

Kusura bakmayın konunuzu böldüm ancak belirtmeden geçemedim.

+10000000000$hep aynı şeyler canımı sıkmaya başladı artık misal "otostopçu,teksas katliamı"ismini daha hatırlayamadığım 3-5 tane daha var aslında yüzlerce vardır da artık sıktığı için izlemediğimden fazla yazamıyorum.ama böyle filmlerde sahnelerin güzelliğine ve vahşet derecesine bakmak için izlerim.artık şu fimlerde günün şartlarına uygun bir reform yapılması lazım etraf 3. sınıf birbirini taklit eden filmlerle doldu müziklerde de bunu görmekteyiz.

• hmm hostel dan ürkütücü yazıyor...

http://www.imdb.com/title/tt0454970/

şöyle bir youmlara baktım da olumlu görüş yoktu pek... imdb notu da 4.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprinx -- 22 Mayıs 2008; 17:27:37 >
  • Yine bir grup genç yine bir yere gidiyorlar yine birşeyler oluyor.

Üretecek başka korku senaryosu kalmadı heralde.

IMDB Puanı 4.7 , hiç izlemeye değmez.
  • Filmi izlemedim ama durun bi tahmin yapıcam...İlk önce şişko ve gözlüklü olan ölecek
  • Klişe
  • çok kötü film eğer hayranı olduğunuz kimseler yoksa ,,benim düştüğüm hatayı yapıp sakın izlemeyin,, zaman kaybı
  • Bırakmadılar bu 'sapık katil' senaryolarını.
    Artık, 'Cloverfield', 'Rec' tarzı filmler tutuluyor. Allah bilir bu senariste dünya para ödenmiştir.
  • Bu filmi aylar once izlemistim yaramaz bir film
  • İlk yorumu ben yazmasaydım keşke , yine beğenmeyip filmi hiç ettik : (
  • bu tür filmlerin babası 13. cumadır jason vardıya
  • İlginç bir film ama yeteri kadar gerilim öğeleri barındırmıyor!
  • izledim, beğendim. türe olan yatkınlığım zaten var.oldukça başarılı bir filmdi benim açımdan bakıldığı zaman.
  • Bir film daha tüketilmiştir. hayırlı olsun
  • Sıktılar artık. Senaryo aynı mekan be karakterler farklı.
  • Kamp, tatil veyahut gezi yapan insanlardan biri -ya da birkaçı- kaybolur. Akabinde de onu aramaya çıkanlar teker teker öldürülür...

Olay artık klişe kapsamını geçti; yüzsüzlük uygun olsa gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.