Şimdi Ara

LG HT-503TH DivX görüntü oranı sorunu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
9.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FOREVERFORYOU

Bende de 503sh ve lg lh4020 lcd var. En-boy sınırlaması oluyor ama tv nin aspect ratio ayarlarındaki yakınlaştırma ile tam ekran yapabiliyorum. Görüntü kalitesinde hiç bir farklılık hissetmiyorum. Gayet memnunum arkadaşlar.

bu sefer de kenarlardan kayıp yaşarsın
  • Bir de ben hortlatayım konuyu..

Vatan'da indirime girmiş, LG HT503TH alsam mı?

Egreat M34A ile kullanacağım, Panasonic plazma var.

503TH tavsiye eder misiniz arkadaşlar?
  • dün gittim aldım th503sh kurdum televizyon 42 SL9500 led tv. ikisini takım yaptım sesi tatminkar arkadaşlar öyle çok profesyonel değil tabii tv deki optik çıkışı dvd playere bağlayıp ses alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Bende de 503sh ve lg lh4020 lcd var. En-boy sınırlaması oluyor ama tv nin aspect ratio ayarlarındaki yakınlaştırma ile tam ekran yapabiliyorum. Görüntü kalitesinde hiç bir farklılık hissetmiyorum. Gayet memnunum arkadaşlar.

Özellikle dikkat ettim kenarlardan falan kayıp durumu kesinlikle olmuyor.
  • quote:

quote:

quote:

Arkdaşlar merhabalar,

Başlık zaman zaman canlandırılmaya alışmış. Bu LG modelinde Samsung 40B650 nin optik girişine takılarak ses alma durumu var mı? Tam anlayamadım durumu.

• Tv nin sesini ses sisteminden almak istiyorsan tabi ki tv nin optik girişini ve ses sisteminin optik girişini kullanarak ses alabilirsin. Ama uydu receiver kullanıyorsan tavsiyem direk olarak receiver ı ses sistemine bağlamandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAYALETGEMİ

quote:

quote:

quote:

Arkdaşlar merhabalar,

Başlık zaman zaman canlandırılmaya alışmış. Bu LG modelinde Samsung 40B650 nin optik girişine takılarak ses alma durumu var mı? Tam anlayamadım durumu.

merak ettiğim bir beklenen cevaptır kendisi

• Arkadaşlar firmwire yüklersek üründe ne gibi değişiklikler oluyor ve nasıl yüklüyoruz ? Ne zaman cevap gelir bilemiyorum o yüzden cevabınızı özel pm atarsanız sevinirim. teşekürler
  • arkadaslar bu alttan üsten daralma sorununa çözüm bulan varmı.acaba yeni yazılım yükleyen oldumu bu sorun için
  • victorybicer V kullanıcısına yanıt
    Merhaba hala bu konu aktif sanırım o yüzden bir soru sormak istiyorum.

Samsung 48H6500 smart tv yi bir ucu scart diğer ucu aux girişine çeviren kablolar ile 503 th ye bağladım elimde o olduğu için. Tv den gayet güzel ses alıyorum ancak smart özelliği kullanıp ordan bir video veya film oynatmak istediğimde ses alamıyorum.

Bu arada tv nin bütün hdmi larını denediğim halde ordan da ses gelmiyor.

Sorum şu; ben bu tv nin smart özelliğini kullanırken bu ses sisteminden nasıl ses alacağım, yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhonneurx

Merhaba hala bu konu aktif sanırım o yüzden bir soru sormak istiyorum.

Samsung 48H6500 smart tv yi bir ucu scart diğer ucu aux girişine çeviren kablolar ile 503 th ye bağladım elimde o olduğu için. Tv den gayet güzel ses alıyorum ancak smart özelliği kullanıp ordan bir video veya film oynatmak istediğimde ses alamıyorum.

Bu arada tv nin bütün hdmi larını denediğim halde ordan da ses gelmiyor.

Sorum şu; ben bu tv nin smart özelliğini kullanırken bu ses sisteminden nasıl ses alacağım, yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim.

Optik kablo (toslink diye de geçer) ile tv ve ses sistemini bağlar, menülerden gerekli ayarları yaparsanız tv deki tüm içeriğin sesini sistemden alırsınız.
    Not: Ben cihaza sahip değilim, normalde böyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.