Şimdi Ara

## ECS'den GeForce 9600GT Frontlines Edition ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ECS'den GeForce 9600GT Frontlines Edition ##

Yeni nesil ekran kartlarının heyecanla beklendiği şu günlerde donanım üreticileri mevcut çözümlere yönelik olarak Compex öncesi çok sık olmasa da yeni model duyurusu yapmaya devam ediyorlar. Donanım dünyasının önde gelen üreticilerinden biri olan ECS de GeForce 9600GT Frontlines Edition modelini anons etti. N9600GT-512MX-F kod adına sahip olan ekran kartının en önemli özelliği adından da anlaşılacağı üzere "Frontlines: Fuel of War" oyunu ile birlikte gelmesi gösterilebilir. Özelleştirilmiş soğutucuya sahip olan ekran kartı 256-bit bellek veri yolunu destekliyor ve 512MB GDDR3 bellek ile geliyor. Yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen kartın grafik işlemcisinin 680MHz'de görev yaptığı belirtiliyor. Ek olarak PCIe 2.0 uyumluluğuna da sahip olan kart, DirectX 10 desteği sunmanın yanı sıra çoklu ekran kartı kullanımına yönelik olarak SLI desteği de sunuyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenen ürünün fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• kart şık yapılmış ama yeni ekran kartlarına 1 aydan kısa süre kalmışken pek de gerekli değil
  • İlerde fiyat açısından makul olursa satabilir ama şu 1 ayı beklemek daha mantıklı
  • soğutması iyi gözükmedi gözüme
  • pcb de sogutma blogu gibi siyah olsaymış şekil olurmuş. altta mavi sırıtmış. saygılar
  • ECS de haraketlenme var hayr olr bizler içn işşlh
  • Bu kart gerekli miydi şimdi???
  • yakinda 200 liraya duser bu kart 3850 lerde 200 altina duser simdi almak mantiksiz
  • piyasadaki tüm 9600gt lerden farklı olmus brawo ECS ye
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

İlerde fiyat açısından makul olursa satabilir ama şu 1 ayı beklemek daha mantıklı

+
  • frontlines çok berbat bi oyun hele singleplayeri. MP oynamadım ama mp odaklı sanırım
  • fan ne tarafa üflüyor, bana sanki kasa içine üflüyor gibi geldi ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fahdlan

fan ne tarafa üflüyor, bana sanki kasa içine üflüyor gibi geldi ...

hadiya ciddimisn
  • Beklemekten bahsetmişsinizde yeni ekran kartlarının 400 yt den aşağı olmasına şaşırırım. Maddi gücüm olsa şu an 8800 gt alırım mesela zaten fiyatlar düştü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

quote:

Orjinalden alıntı: fahdlan

fan ne tarafa üflüyor, bana sanki kasa içine üflüyor gibi geldi ...

hadiya ciddimisn

• Çok oyun fanatiği olunmadığı sürece yeni nesil kartlar çıkınca bir öncekilerini almak daha mantıklı, yoksa boşuna para ödüyoruz bu kartlara.
  • Ben 6600 den memnunum. Ölürüm de değiştirmem.
  • 8800gt gibi 9600gt de cok deisik model ve tasarımlara sahip bir saheser oldu hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

kart şık yapılmış ama yeni ekran kartlarına 1 aydan kısa süre kalmışken pek de gerekli değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.