Şimdi Ara

## Logitech'den Yeni Mobil Fare: V450 Nano ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
7.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Logitech'den Yeni Mobil Fare: V450 Nano ##

Hazırladığı PC çevre birimleriyle sektörün lider oyuncularından biri olan Logitech, özellikle mobil kullanıma yönelik olarak hazırladığı Nano fare ailesine yeni bir model daha ekliyor. Firmanın dizüstü bilgisayar kullanıcılar için hazırladığı V450 Nano kod adlı yeni model, tahmin edebileceğiniz üzere lazer teknolojisini temel alıyor. Kablosuz olarak çalışan yeni fare USB 2.0 arayüzü üzerinden dizüstü bilgisayarlara bağlanabilen ultra-kompakt boyutlu alıcısı (2.4GHz) ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Şık bir tasarıma sahip olan V450 Nano, özellikle seyahetlerde rahat kullanım olanağı sunmak üzere tasarlanırken sağ ve solda yer alan çift buton ve kaydırma tekerleğiyle desteklenmiş durumda. AA batarya ile çalışan ve tek bir şarj ile bir yıla yakın kullanım süresi sunduğu iddia edilen Logitech V450 Nano'nun hem PC hemde MacOS ile uyumlu olduğu da belirtilmekte. Bu ay sonu itibariyle Amerika'da pazara sunulması beklenen ürünün fiyatı ise 50$ civarında olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 21 Mayıs 2008; 20:53:57 >

• 6 Ay bile çalışması süper gibi gelirken bir AA pille bir yıla yakın çalışması süper birşey,gerçi kullanıma göre değişir ama ben 2 aydır kullanıyorum hergün daha yarıya bile inmedi V220'nin.Mouse denince Logitech derim
  • Tasarımı çok hoşuma gitti Hemde tek bir şarjla 1 yıla yakın dayanması gerçekten çok güzel.(Tabi o şarjın taş çatlasa 6-8 ay dayanacağını düşünsemde, yinede çok güzel bir değer )
  • bu vx nano nun ucuz versiyonu olacak sanırım
  • Arkadaşlar pil ömrü konusunda Logitch diyorsa doğrudur, VX Nano'yu 7 aylık pil ömrü ile kullanıyorum. Yeni ve başarılı bir ürün olacağına eminim.
  • inanmayın 1 2 ayda bitiyor palavra
  • çok şık birşey olmuş!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

inanmayın 1 2 ayda bitiyor palavra

dostum kullananlar dior bumu yalan?

bende logitech kuallnıorm ve başka bişey demiorm

bunun tasarım bir harika olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuks36

6 Ay bile çalışması süper gibi gelirken bir AA pille bir yıla yakın çalışması süper birşey,gerçi kullanıma göre değişir ama ben 2 aydır kullanıyorum hergün daha yarıya bile inmedi V220'nin.Mouse denince Logitech derim

zamanında 150 ytl verip aldığım Logitech G7, 1 ay kullanmadan bozuldu. takılma sorunu var. napıcağımıda bilmiyorum. mouse dedince logitech in orta seviye mouseları derim. en pahalısını alınca bozulma riski artıyor sanki. 2 tane zamanının en iyilerini aldım ikiside bozuldu. 30 liraya bi logitech aldım fıstık gibi

bu arada 5 ay oldu pil değiştirmedim. gayet güzel pil tüketme konusunda. tabi geceleri falan kapatıyorum mouseu. 1 2 ayda bitiyor diyenler, kullanıp görsünler. 6 ay, 1 yıla kadar uzayabilir. kullanıma bağlı birşey. ama minimum 6 ay kullanılır diyor adamlar. ve doğruda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcanozugenc -- 21 Mayıs 2008; 22:42:37 >

• dpi düşük yani aldığı paranın hakkını veremeyen ender bir fare
  • quote:

Orjinalden alıntı: theyapici

dpi düşük yani aldığı paranın hakkını veremeyen ender bir fare

dpi düşük ise gaming mouse alacaksın dostum.
  • valla hocam onu bunu bilmem ama logitech bu işi biliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

inanmayın 1 2 ayda bitiyor palavra

ben VX Nano yu geçen sene kasımdan beri kullanıyorum, pili hala bitmedi. 45% duruyor .
  • O pil olayı kullanıma göre değişiyor...Kimine 3 ay gider kimine 6 ay...Ortalama bir kullanıcı içindir o 12 aylık süre...Mesela günde 2 saat kullanım süresi olacak ve işi bittikten sonra mouse u kapatacak...
  • iyi fiyat güzel ürün
  • V450 nano kaç dpi arkadaşlar tam olarak ?
  • tek el tasarımlar daha güzel oluyor ele oturma açısından
  • bu notebooklar için mi ? masaüstü pc de çalışmaz mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

bu notebooklar için mi ? masaüstü pc de çalışmaz mı ?

Masaüzerinde de çalışır tabiki. Usb bağlantısı olan her cihazda çalışır. Bende almayı düşünüyorum ay sonunda bir tane
    Çünkü aynısının optik olanını kullanmıştım o bile çok başarılıydı. Lazer bence mükemmel olmuştur. Ben çok beğendim vallaha derhal edineceğim
  • logitech e güvenirim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.