Şimdi Ara

## Kingston'ın 1800MHz'de Çalışan DDR3 Kiti XMP Sertifikası Aldı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston'ın 1800MHz'de Çalışan DDR3 Kiti XMP Sertifikası Aldı ##

Nvidia'nın EPP teknolojisine yanıt olarak Intel cephesinde ise X38 ve X48 yonga setleriyle Extreme Memory Profile (Intel XMP) teknolojisinin devreye sokulduğunu biliyoruz. Intel'in bellek üreticileriyle yaptığı ortak çalışma sonucunda hazırlanan bu teknolojiyle X38 ve X48 yonga setleri üzerinde XMP sertifikalı bellekler ile bu sertifikaya sahip olmayan bellek çözümlerine göre daha yüksek saat hızlarına veya daha agresif zamanlamalara ulaşabilmek mümkün kılınıyor. Sektörün lider oyuncularından biri olan ve hazırladığı HyperX serisi yüksek performans odaklı bellek çözümleriyle özellikle oyuncuları ve hız aşırtma tutkunlarını hedef alan Kingston'ın KHX14400D3K2/2GX koduna sahip olan ve 1GB'lık 2 modülden oluşan DDR3 bellek kiti de XMP seritifikası aldı. 1800MHz'de CAS8 zamanlamaları ile çalışan kit ayrıca HyperX serisine özgü özel ısı emiciler ile de desteklenmiş durumda.

• hayırlı olsun
  • kingstone 2000mhz likleri cikarmadı gitti yaw
    gidip OCZ alıcam napalım
  • 2x4gb 2400mhz DDR3 yakındır:P
  • böyle yok intelmiş yok nvidea mış sertifika olayı herşey para tuzağı oluyor
  • gideceği yere kadar gitsin ddr3 sora ucuz ucuz alırıs ne acelem var ne ihtyacım 2000mhz ram e
  • quote:

Orjinalden alıntı: NemesisR3

2x4gb 2400mhz DDR3 yakındır:P

oyyyyy onu destekleyen anakart var mı ki

valla bellek deyince aklıma ilk kingston gelir benim yeni bir sistem toplamayı düşünüyom gene kingston alıcam
    boyle bi basarı alıcagı belli idi bence
  • ddr3'ler hala pahalı
  • DDR3 pahalı bi teknoloji hala bu yılın sonu gibi anca makul duruma gelir diye düşünüyorum. HYPERX güzel bir seri ama sogutucularını beğenmiyorum OCZ bu konuda daha başarılı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.