Şimdi Ara

BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar | Kanal D

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.795
Cevap
3
Favori
109.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BKM’NİN ŞAKACI GENÇLERİ ARTIK HER HAFTA KANAL D’DE!

Kanal D’de, 28 Mayıs Çarşamba günü, BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı yepyeni bir program başlıyor. BKM, kuruluşundan bu yana sürdürdüğü kendine özgü mizah anlayışını, genç oyuncularıyla ekrana taşıyor. BKM’nin 4 yıl önce kurduğu BKM Atölye’nin öğrencileri kahkahayı, şimdi Kanal D ekranına getiriyor.

Dört yıl önce, BKM’ye bırakılan özgeçmişler, sektördeki tanıdık isimlerin yönlendirdiği yetenekli gençler, çeşitli işlerde yan yana gelinmiş ve pırıltıları ile iz bırakmış amatör ruhlu, pek çoğu okullu ve profesyonel “çırak”, heyecanlı bir davete icabet etti. BKM’nin ofisinin bulunduğu binanın üst katında genişçe bir salonda Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Zerrin Sümer, Tolga Çevik, Celal Tak, Caner Alkaya ve Muhsin Kızılkaya bu hevesli gençleri karşılarına almış, planlarını anlatıyordu. Plan şuydu: haftanın 4 günü burada ders yapacaklardı. Burası gönüllü bir platformdu, kayıt için para pul gerekmiyordu, diploma olarak da alkış vaat ediliyordu.

Sahne tozuna aşık 50 kadar genç, tüm işlerini, hayatlarını bu derslere göre organize etti, kimileri gitti, yerlerine yenileri geldi. Bir süre sonra BKM’nin yanında kurulan küçük cafe/bar ve kabare mekanı BKM Mutfak’ın alt katına taşındılar. Sadece oyuncu olmayı değil, bakmayı, görmeyi, yazmayı öğrendiler. Yılmaz Erdoğan ilk sezonun derslerinin ardından “çırakları” BKM Mutfak’ın köşesindeki 10 metrekarelik sahnenin karşısına geçirdi ve dedi ki:“ Haydi bakalım, yazdıklarınızı burada sahneleyin!”

BKM Mutfak, 3 sezondur Perşembe, Cuma, Cumartesi geceleri ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR gösterisine evsahipliği yapıyor. İşte bu, şöhreti kulaktan kulağa yayılan, içeride yer olduğu sürece herkesin girebildiği ve doya doya gülebildiği mekanın gençleri şimdi skeçlerini her Çarşamba Kanal D ekranında sahneleyecekler! Elbette yalnız değiller, Yılmaz Erdoğan 22 öğrencisinin ekran maceralarında yanlarında olacak. Tıpkı BKM Mutfak’ta sahnelenecek skeçlerin seçilmesi gibi, ekranda da sahnelen skeçler ÇGH, GH, YANİ, ZİL diye değerlendirilecek. Bu nasıl bir not sistemidir?

http://www.kanald.com.tr/

ayrıntılı bilgi içinhttp://www.bkmmutfak.com/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 28 mayısda başlıyor galiba
  • Geçenlerde bir organizasyonumuzda çıktılar...gerçekten çok yetenekliler..canlı izlemenizi tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbar -- 21 Mayıs 2008; 23:28:10 >
  • Yılmaz Erdoğan sevdiğim tiyatroculardan.Bekliyorum ben de.
  • HOş
  • haftaya çarşamba başlıo az önce fragman gibi bişi çıktı

aslında deişik bi şeye benzio bakalım izliyip görücez
  • güzel olacak diye umuyorum
    beklemedeyiz...
  • Nasıl bi şey olacak.Konsepti ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: srgnaau

Nasıl bi şey olacak.Konsepti ne

evet ya yılmaz erdoğanın kendi oynayacak mı mesela...
  • sanırım popüler olan konseptte bişey olacak
    anında görüntü show, komedi dükkanı gibi doğaçlama bişeyler
  • Mutfak oyuncularının kendi yazdıkları skeçleri oynadıkları bir gösteri. Daha önceleri Beşiktaş Kültür Merkezinde sahneleniyordu zaten ama tv konsepti ne olur bilemiyorum.

İlk mesaja gerekli bilgileri ekledim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E3535519 -- 22 Mayıs 2008; 23:49:36 >
  • Arkadaşlar ordakilerden birtanesi benim arkadaşım ilk bölümden sonra eleştirilerinizi yazarsanız iletirim dahada güzelleşir şimdiden teşekkürler...
  • Bugun Baslıyor bakalım Yılmaz Erdogan güzel Projeler yaptı inş buda güzeldir...Tabi Avrupa yakası ile aynı gün olması Kötü durum fakat önceligi Yeni programa vercem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _CooL_

Bugun Baslıyor bakalım Yılmaz Erdogan güzel Projeler yaptı inş buda güzeldir...Tabi Avrupa yakası ile aynı gün olması Kötü durum fakat önceligi Yeni programa vercem...

Saatler denk gelmiyor.
  • Şuan izliyorum çok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: twizle

Şuan izliyorum çok güzel

+1
  • çok iyi bişeye benziyo.özellikle tabutçu konulu skeçte gülmeketen öldüm diğerleride bi o kadar güzeldi.
  • ben çok beğendim.

özellikle bilinçaltına inme skecinde, bilinç altına yerleşmiş olan barda gördüğü kıza yaptığı yoruma koptum
  • http://www.bkmmutfak.com/

çok süperdi... haftaya gidiyorum salona
  • ben beğenmedim.
    belki de komedi dükkanı fan'ı olduğum için onunla kıyaslıyorum direk.Kıyaslayınca da arada dağlar kadar fark olduğunu görüyorum.
    Şahan ve Uğur yücel'in şovu gibi olur bunun sonu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.