Şimdi Ara

## Enermax'ın MODU82+ ve PRO82+ Serisi Güç Kaynakları Bronz Madalya Aldı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Enermax'ın MODU82+ ve PRO82+ Serisi Güç Kaynakları Bronz Madalya Aldı ##

Hazırladığı kaliteli güç kaynağı ve kasaları ile tanınan Enermax'ın geçtiğimiz aylarda kullanıma sunduğu MODU82+ ve PRO82+ serisi güç kaynakları 80Plus organizasyonu tarafından Bornz madalya ile ödüllendirildiler. Toplam 7 farklı psu modelini kapsayan iki seri dahilindeki güç kaynakları özellikle yüksek verimlilik değerleri ile dikkat çekiyorlar ki zaten aldıkları madalyanın veriliş amacı da bunu vurgulamak. Zira firmanın MODU82+ ve PRO82+ serisi güç kaynağı çözümleri %20-%100 arası değişen farklı yük durumlarında %82 gibi iddialı verimlilik değerini sağlayabiliyorlar. Ayrıca Bronz madalya dediğimiz derecelendirme sertifikası %20 ile %100 yük durumlarında %80, %50 yük durumunda ise %85 verimlilik değerlerine ulaşabilen her güç kaynağına 80Plus programı tarafından verilmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 21 Mayıs 2008; 19:12:59 >

• kalite ortada haber için tşk erdi hocam
  • PSU herzaman önemlidir.
  • kalite ordata özellikle kablolar dikkatimi cekti elektirigi kacagı kolay kolay olmaz ayrıca psu da gayet güzel sagol hocam.
  • Gümüş ve altın madalya alan firmalar hangileri
  • enermax en iyi psu üreticisi bence
  • tebrik ederim enermaxı
    bu arada altın madalya alan kim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnrgndz_798 -- 21 Mayıs 2008; 19:42:24 >
  • ne zaman gelicek türkiyeye bu Modu 82+ ve Pro82+ arkadaşlar ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: E.Berkan

ne zaman gelicek türkiyeye bu Modu 82+ ve Pro82+ arkadaşlar ???

+1

Firebal'ın getirmesi uzun sürecek anlaşılan, yurtdışında 2 aydır satılıyor. 525 watt modu'nun fiyatıda 175-200 dolar civarı olursa tamamdır.Euro fazla kaçar.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817194035
  • altın madalya alan sadece 1 model vardı diye hatırlıyorum listeye bakmıştım ama markası bilindik birşey değildi(belkide ben bilmiyorumdur
  • galaxy nin kırpılmış versiyonu olmuş
    elde kalan galaxy leri bu şekilde paketlemişler sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

altın madalya alan sadece 1 model vardı diye hatırlıyorum listeye bakmıştım ama markası bilindik birşey değildi(belkide ben bilmiyorumdur

SilverPower olması lazım altın madalya alan,Tr'de satılıyodu bi aralar biyerlerde görmüştüm sanki

Edit:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuks36 -- 21 Mayıs 2008; 21:00:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuks36

quote:

altın madalya alan sadece 1 model vardı diye hatırlıyorum listeye bakmıştım ama markası bilindik birşey değildi(belkide ben bilmiyorumdur

SilverPower olması lazım altın madalya alan,Tr'de satılıyodu bi aralar biyerlerde görmüştüm sanki

yardımcı oldugun için sag ol arkadasım

• enermax harbiden çok kaliteli psu üretiyor, piyasada kaliteli diye anılan çoğu psu enermaxın yanında bir hiç, zaten yeni psu aldığımda kesinlikle enermax alıcam
  • FOREVER ENERMAX..
  • Bu listenin linkini biri koyabilirmi.Gumus ve altin madalya alanlarin ne gibi ustunlukleri var acaba yani bu madalyalar neye gore veriliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

Bu listenin linkini biri koyabilirmi.Gumus ve altin madalya alanlarin ne gibi ustunlukleri var acaba yani bu madalyalar neye gore veriliyor?

http://www.80plus.org/manu/psu_80plus/psu_join.php

Ama bu liste sadece verimlilik listesi. Yani giriş gücü ile çıkış gücü arasındaki watt kaybına göre hesaplanıyor.

Ve PSU nun kalitesini ifade etmede çok önemli rol oynasa da, tek başına yeterli bir etken olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soultrap -- 22 Mayıs 2008; 2:29:23 >

• quote:

quote:

Taganın yan ürünü diye bilinen! ve tr de her yerde satılan bi psu silverpower,
    Bunca kalite marka arasında eğerki bu marka altın madalya almışsa kutlamak gerenk
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=1012&sp=brand=silverpower

• seasonic firmasi tarafindan üretilmiyormu yaw silverpower
  • quote:

quote:

sakın seasonic olmasın o silverpower öyle süper psu'lar üretmez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.