- x
orbit ile youtubeden nasıl video iniyor?
18 Cevap10712 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

778 Mesaj
21 Mayıs 2008; 17:32:04 

?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Mayıs 2008; 17:42:58 

youtube video penceresi üzerinde "aşağı ok" simgesi var.Ona basarak indirebilirsin.(video grab)

256 Mesaj
21 Mayıs 2008; 17:46:46 

Youtube'da bir videonun üzerine geldiğinizde orbitin download resmi çıkar ona bastığınızda inecektir.

| Web Tasarım |

185 Mesaj
21 Mayıs 2008; 17:51:19 

Arkadaşım orbiti aç ayarlarda Grab++ yazan programı aç sonrada youtubeden açtığın video yu yenile grab++ ta get_video yazan dosyayı indir en sağlam yöntem bu

Asus N56VZ

778 Mesaj
22 Mayıs 2008; 0:12:35 

quote:

Orjinalden alıntı: hsnsln

Arkadaşım orbiti aç ayarlarda Grab++ yazan programı aç sonrada youtubeden açtığın video yu yenile grab++ ta get_video yazan dosyayı indir en sağlam yöntem bu

yaw hocam dediğiniz gibi yapıyorum.Evet öyle grab++ 'nın içine atıor get olarak ama bi kaç tane izlediğimde hepisini atıyor ama ben içinden bir tanesini yüklemek istiyorum grab++ nın içinde hangisi old. belli olmuyor.direk indirebileceğim yöntem yokmu videoya ters tıkla mers tıkla bişey:) bende resim mesimde çıkmıyo:)

607 Mesaj
22 Mayıs 2008; 0:15:09 

orda boyutları çıkar. en büyük boyutlu olanı seç. ayrıca ie de (ff de de oluyor galiba) video üzerinde get it kutucuğu çıkıyor. ona tıklayarak ta direk indirebilirsin.

778 Mesaj
22 Mayıs 2008; 0:20:50 

quote:

Orjinalden alıntı: Let Down

orda boyutları çıkar. en büyük boyutlu olanı seç. ayrıca ie de (ff de de oluyor galiba) video üzerinde get it kutucuğu çıkıyor. ona tıklayarak ta direk indirebilirsin.

evet boyutları çıkıyo ama bazen 5-6 tane izliyom hepsi aynı boyutta ama ben 1 taneisin i indirmek istiyom:) ayrıca videonun üstünde get it filan çıkmıyo ayarımı yapıcam acaba orbitten çıkmıyo bende :(

607 Mesaj
22 Mayıs 2008; 0:29:58 

standart ayarlarda çıkması gerek. tarayıcını izleme bölümünden seçmen gerek. ie de kesin çıkıyor. ff de kullanmadığımdan bilmiyorum. ama ff ye desteği fazla olduğundan vardır. o kadar fazla video çıkmaması gerek. kolaylık olsun. videonun linkini orbit e yapıştırıp ta indirebilirsin. (tarayıcının adres çubuğunu olduğu gibi kopyala )

778 Mesaj
22 Mayıs 2008; 0:33:57 

quote:

standart ayarlarda çıkması gerek. tarayıcını izleme bölümünden seçmen gerek. ie de kesin çıkıyor. ff de kullanmadığımdan bilmiyorum. ama ff ye desteği fazla olduğundan vardır. o kadar fazla video çıkmaması gerek. kolaylık olsun. videonun linkini orbit e yapıştırıp ta indirebilirsin. (tarayıcının adres çubuğunu olduğu gibi kopyala )

olduğu gibi kopyaladım html sayfası indi:)

607 Mesaj
22 Mayıs 2008; 0:53:48 

pardon. karıştı free download manager da oluyordu o şekil. 3 tane dm programı kullanıyorum. karışıyor işte böyle .:)

0

MB lık olanı ve uzantısı flv olan aradığın video dur. swf ler flash lardır.reklam banner i türü şeyler.

778 Mesaj
22 Mayıs 2008; 0:57:10 

quote:

pardon. karıştı free download manager da oluyordu o şekil. 3 tane dm programı kullanıyorum. karışıyor işte böyle .:)

0

MB lık olanı ve uzantısı flv olan aradığın video dur. swf ler flash lardır.reklam banner i türü şeyler.

hocam evet resimde anlattıklarınız oluyo ama ben bazen 3.4 tane vide izliyorum ve .34 tane flv olarak oraya kaydoluyo ama ben biini indirmek istiyom hangisini o olduğunu nasıl bilicem grabın içinden

185 Mesaj
22 Mayıs 2008; 21:24:40 

quote:

Orjinalden alıntı: mmtilla

hocam evet resimde anlattıklarınız oluyo ama ben bazen 3.4 tane vide izliyorum ve .34 tane flv olarak oraya kaydoluyo ama ben biini indirmek istiyom hangisini o olduğunu nasıl bilicem grabın içinden

Aslında tek tek açsan hiç fena olmayacak ama internet explorerda youtubeden video izlerken boş bir yeri sağ tıkla ve <grap video by orbit> yazan yeri tıkla videoyu indirmeye başlar. Ama bazen sorun yapabiliyor sorun yaptığında üstte yazdığım yöntemi denersin

Asus N56VZ

312 Mesaj
23 Mayıs 2008; 2:38:26 

indirdiğini listeden silerek bu işim üstesinden gelebilirsin

indirdiğinin üstüne 1 kere tıkla ve grab penceresindeki işlemlerden seçilenleri temizle de

778 Mesaj
23 Mayıs 2008; 2:46:42 

quote:

Orjinalden alıntı: mapuza

indirdiğini listeden silerek bu işim üstesinden gelebilirsin

indirdiğinin üstüne 1 kere tıkla ve grab penceresindeki işlemlerden seçilenleri temizle de

evet hocam dediğiniz gibi yapoarak indiriyom en güzeli o :)
ama keşke şöyle bişey olsadı izstediğim videoya ters tıkla indirsin ne güzel olurdu :)

116 Mesaj
25 Mayıs 2008; 15:29:29 

Vdownloader bütün dertlerin biter.

400 Mesaj
29 Aralık 2010; 12:47:12 

tüm tarayıcalarda , get it düğmesi çıkmıyor, grab++ çalışmıyor. sadece link iniyor. vide o değil.
sorun ve çözüm nedir?

653 Mesaj
8 Eylül 2013; 2:43:25 

bi hooort yapsam :)
orbit kullanacam ama olmuyor. grab yapıyorum ama tam o sırada grab kilitleniyor sonra bi bakmışım cavap vermiyor niye böyle oldu anlayamadım valla.

603 Mesaj
9 Eylül 2013; 6:56:05 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celibar -- 9 Eylül 2013; 6:57:50 >

Bu mesajda bahsedilenler: @maybe4you

653 Mesaj
10 Eylül 2013; 5:41:41 

Kaldırdım tekrar kurdum sonra
bilgisayarın biraz yavaşladığını
anladım spy hunter ile tarattım
bilgisayarı. Sonra bilgisayarı
yeniden başlattım bi baktım orbit
çalışmıyor dosyaların çoğu
silinmiş :) bende tamamen
kaldırdım bide norton 360'la
tarattım virüs bulamadı içim
rahat :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @celibar

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » orbit ile youtubeden nasıl video iniyor?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.312