Şimdi Ara

XP SP3 hakkında. !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav yeni bu gün kurdum bunu i.explorer harici diğer browser larda sıkıntı yaşamaya başladım. Opera kendi kendine kapanıyor. Firefox ise yavaşladı gibi.

• XP servis paketi 2 üzerine kurduysanız sorun olabiliyor.Size tavsiyem orjinal windows Xp cd nize bu paketi entegre edip sıfırdan kurulum yapmanız.
    NOT:googleden Xp servis paket 3 hazırlama,Xp SP3 cd yapma, gibi ararsanız gerekli bilgiyi internetten bulabilirsiniz.
  • şu an kuruyorum xp yi direk sp3 yükleyeceğim. inşallah gene aynı sorunu çıkarmaz.
  • ben sp3 yükleme gibi bir hata yaptım geçen bilgisayarıma.ne oyunlarıma girdim ne bişi kurabildim nede nete girebildim.bilgisayarım kapanmıyordu.msn dışında internet ile hiç bir bağlantı kuramıyordum. format atıp vistaya geçtim.sen gene iyi kurtarmışsın
  • bu sp3 resmi olarak yayınlandı mı?
    microsoftun sitesinde bulamadım da
  • quote:

Orjinalden alıntı: behchat

bu sp3 resmi olarak yayınlandı mı?
    microsoftun sitesinde bulamadım da

evet resmi olarak son yani final versiyonu yayınlandı... aşağıdaki linkten kontrol edebilirsin...

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4&displaylang=en
  • benm makinayada yaramadı sepe 3..
    temiz sisteme kurmak daha iyi...
  • Service pack 3 kurdum ve firefox ile bir oyunda sorun yaşadım.Halende yaşamaya devam ediyorum malesef.
  • Kişisel görüşüm sp3 kurmayacağım.
    Xp kullanıcısıyım. Fakat Xp nin artık bittiğini ve daha fazla geliştirilemeyeceğini düşünüyorum.
    Sistemimde sp2 kurulu xp var. Sağdece güncelleştirmeleri yapıyorum.

Sp3 yüklmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzetguntalaz -- 22 Mayıs 2008; 12:50:02 >
  • İlk kurduğumdan beri hiç bir sorunla karşılaşmadım ne safari de ne ff de ne opera
  • aynen bende hali hazırdaki sistemim üzerine kurdum en ufak sorun yaşamadım. xp cdsine de entegre ettim bi kaç kişiye daha kurdum onlarda hallerinden memnun
  • quote:

Orjinalden alıntı: izzetguntalaz

Kişisel görüşüm sp3 kurmayacağım.
    Xp kullanıcısıyım. Fakat Xp nin artık bittiğini ve daha fazla geliştirilemeyeceğini düşünüyorum.
    Sistemimde sp2 kurulu xp var. Sağdece güncelleştirmeleri yapıyorum.

Sp3 yüklmeyin.

Sadece güncelleştirmeleri yapıyorum demişsin, bunun anlamı sp3 zaten kurulmuş demektir, sp3 paketinin içinde de normal güncelleştirmeler var, ekstra bir kaç farklı düzenleme var başka da birşey yok.

ben 9 mayısta sp3 e geçtim herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelvetiKa -- 22 Mayıs 2008; 12:56:56 >
  • Gördüğüm kadarıyla ikiye ayrılıyoz sp3 le sorun yaşayanlar . sp3 ile sorun yaşamayanlar. Pc ye xp yi yeniden kurdum sonra sp3 ü yükledim. eğer gene tarayıcılarda problem çıkarırsa kaldıracağım. iki ayrı yerden indirdiğim sp3 var onlarıda deneyeceğim.
  • Bizim bilgisyar hocasıda kurma dedi.Ona sormuştum.hocam sp3 çıktı kurayım mı dedim.Yok kurma dedi.Makinan sapıtır dedi.Bende ok dedim
  • valla benim orjinal xp var kendi kendine updatelerden geldi kurdu hic sorun yasamadim cok oyun oynarim netten falan anlamadim sorun cıkan arkadaslar da neden belki korsan xp lerde sorun oluyor ama sonradan sp3 yuklemeyi bende tavsiye etmiyorum updatelerden gelsin bence sonradan olanlar icini virus falan atabilirler tabi microsoft sitesinden cekin en saglami o
  • Bende hiç sorun olmadı aksine biraz hızlandı pc
  • benim makina sp2 liydi, temizdi format falan atmadan direk kurdum bir sorun yok

kapanışı yavaşladı, onun dısında bişi göremedim
  • bende yükledim bende de bir sorun oluşturmadı...
  • Benim makinada da sorun var. Firefoxla sayfları doğru düzgün açamıyorum. İnternette bir gariplik var. Bilgisayarın genel çalışmasında da bir yavaşlama var gibi. Doğrusu sp3'ten mi, kaynaklandı. Bunuda tam anlayamadım. Ben en iyisi sp2 li gostumu bir yükleyeyim. Bakalım. Ne olacak?
  • yaklaşık olarak kuralı 3 hafta oldu ve pc 7/24 online bir sorunla karşılaşmadım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.