Şimdi Ara

Dead Poets Society (1989)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Filmi izleyenler, etkisi altında kalanlar, yaşadığı anı kavrayanlar, Carpe Diem diyenler, bu anlayışı hayatında uygulayarak yaşamını olağan dışı kılanlar buraya !!!

Ormana gittim çünkü bilinçli yaşamak istiyordum,
    hayatın iliğini emerek yaşamak...
    Hayatla ilgili herşeyi geride bırakıp,
    ölüm anım geldiğimde aslında yaşamamış olduğumu öğrenmek istemiyordum.

Aptalca hayaller peşinde koşmayan bir kalp gösterin,
    Bende size mutlu bir insan göstereyim !

Düşler alemine dal yoksa
    bir slogan devirir seni
    yüreğine güven
    denizler tutuşsada...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• en sevdiğim filmlerden biridir dün de tv8 de yayınlandı ama anca sonlarına doğru farkettim ve yine etkilemeyi başardı
  • Şu filmi televizyonda iki kere yakaladım. Hep hafta içi geç saate denk geldiği için izleyemedim. Ve enteresandır niyeyse hep aynı sahnede uyuya kaldım
  • Robin Williams'ın aslında ne kadar yakışıklı olduğunu fark ettiğim filmidir : )
  • Gerçekten film süper. Söylenen sözler de bi o kadar güzel
  • Ben bu filmi izleyecektim unutmuşum hatırlattığınız iyi oldu indirip izleyeyim
  • gerçekten muhteşem bir film.ayrıca kitabını da tavsiye ederim.
  • hayatı irdelememi saglayan filmdir.
  • Up müdür
  • süper bir film.
  • Güzel mesajlar içeriyo... Özellikle 3. sınıftayken 5-6 tane alttan ders getirmemin nedenidir bu filim. Carpe Diem Ulan ! diyerek kalkmıştım filmin başında, tam da final haftasıydı
  • Mükemmel bir film...Türünün en iyi örneklerinden...imdb notu daha iyisini hakediyor...
  • seyretmek lazım
  • Eğitim Fakültesinde bir ödevimde kullanmıstım hocanın çok hoşuna gitmiştim.
    Tavsiye ederim
  • Film bittikten sonra "Carpe Diem" diyeceksiniz sadece.

Yaklaşık 1 ay önce izledim bu filmi ve yaşam felsefemi gerçekten olumlu etkiledi. Bana güzel şeyler kattı. Bu filme de önyargılı yaklaşmıştım. Romanlarla falan pek aram olmadığı için çekici gelmemişti. CNBC-E de yarısını izlemiştim sanırım geçen kış döneminde, çok etkilemişti. ÖSS nedeniyle kendimi uzaklaştırmıştım filmlerden falan. Anca sıra geldi,1 ay kadar önce izleyebildim. Aklıma gelmişken de konuyu güncellemek istedim. Filme önyargılı yaklaşmayın, izlemenizi kesinlikle öneririm.
  • Yeterince cesur olmayanlar izlemesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigknife

Yeterince cesur olmayanlar izlemesin.

Ben tam tersini düşünüyorum. Ben sıkılgan ve çekingen biriyimdir. Son 1-2 haftadır kendime bakıyorum da daha önceden yapmayı bile düşünmediğim şeyleri yapmaya başladım. Ben bu muyum diyorum. Eğer kabuğunuzdan çıkmak istiyorsanız izleyin.

bigknife; seni bu derneğe bir gün üye yapıcam. Kaçışın yok.

• çok güzel bir filmdir bu ya...izlemeye doyamadığım filmlerden birtanesi
  • Dublajı iğrençtir, filmin tüm büyüsünü alır götürür.
    Robin Williams'ın oyunculuğunun zirve yaptığı, içerdiği mesajlarla her insan evladının en aşağı 3 kere izlemesi gereken filmdir.
    Orijinal afişini y.dışında çalışırken almıştım, odamın duvarlarını süslemektedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 241

quote:

Orjinalden alıntı: bigknife

Yeterince cesur olmayanlar izlemesin.

Ben tam tersini düşünüyorum. Ben sıkılgan ve çekingen biriyimdir. Son 1-2 haftadır kendime bakıyorum da daha önceden yapmayı bile düşünmediğim şeyleri yapmaya başladım. Ben bu muyum diyorum. Eğer kabuğunuzdan çıkmak istiyorsanız izleyin.

bigknife; seni bu derneğe bir gün üye yapıcam. Kaçışın yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiLiTaNT -- 2 Aralık 2008; 10:36:26 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.