Şimdi Ara

## Iriver Yeni Medya Oynatıcısı P10'u Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Iriver Yeni Medya Oynatıcısı P10'u Duyurdu ##

Hazırladığı MP3 çalar ve taşınabilir medya oynatıcıları ile pazarın önemli oyuncularından biri olan Iriver yeni medya oynatıcısı P10'u duyurdu. 4.3" boyutunda LCD ekrana sahip olan P10, 800x480 çözünürlüğünü desteklerken 33GB'lık depolama alanı ile donatılmış durumda. Büyük ekranı ve yüksek depolama kapasitesi ile sayahetlerde film ve benzeri video uygulamaları için de elverişli bir platform olmayı hedefleyen ürün WMV ve MPEG formatındaki videoları destekliyor. El yazısı tanımlama özelliğine de sahip olan yeni grafik ara yüzüyle de dikkat çeken Iriver P10 İngilizde, Çince ve Japonca gibi dillere destek veren sözlük özelliğine de sahip. P10 medya yetenekerinin yanı sıra PDF, Word ve Excel gibi farklı dökümanlara da destek verebiliyor ve elektronik kitap okuycusu olarak ta kullanılabiliyor. Şimdilik sadece Kore pazarında kullanıma sunulan ve iki farklı varyasyon ile anons edilen Iriver P10'un tepe model olan Pro versiyonu 250 Avro'luk etiket fiyatına sahip.

• çok pahalı bana göre. ipod serisi daha uygun gibi geldi sanki. tabi kalitesine göre.
    acaba şarj süresi vs. ne durumda.
  • bence de çok pahalı
  • ses kalitesinde ve tasarımda ipod'u tokatlar bu
  • fiyatlar düştüğünde alınabilitesi yüksek
  • ipodun tahtını vermezlerrr boşa kırınıyolar
  • 8 gb Ipod Touch kullanıcısıyım cok ucuza bulduğum için almıştım. Ama iriver i çok araştırdım ve ses kalitesinin ipod lara göre çok daha iyi olduğunu gördüm bütün testlerde. Bence sunduğu çözünürlük ekran boyutu ve ses kalitesine göre ipod la karşılaştırıldığında fiyatı o kadar da yüksek diil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArchLord

8 gb Ipod Touch kullanıcısıyım cok ucuza bulduğum için almıştım. Ama iriver i çok araştırdım ve ses kalitesinin ipod lara göre çok daha iyi olduğunu gördüm bütün testlerde. Bence sunduğu çözünürlük ekran boyutu ve ses kalitesine göre ipod la karşılaştırıldığında fiyatı o kadar da yüksek diil..

+1907 çözünürlük süper duruyor bencede daha 2 sene öncesine kadar pc
    çözünürlüğü bile 800*600 dü
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

ipodun tahtını vermezlerrr boşa kırınıyolar

her media player haberine bu salak yaziyi yazmaya mi programlandin ?
  • aynı anda samsung un yeni modeli ve buna baktım!!!!

iriver çok başarılı iş çıkarmış

ipod a rakip varsa creative veya samsung deil bu üründür
  • eskiden walkman kullandığım dönemleri hatırladım.. şimdi düşünüyorumda ne kadar da büyüktüler ama o zaman için oldukça küçüktüler.. şimdide bu cihaz bana mp3 dinlemek için oldukça büyük geliyor.. ama sonuçta mp3 çalar değil media çalar.. o şekilde değerlendirirsek daha doğru olur.. media izlemek için tamam ama sadece mp3 dinlemek için biraz büyük ebatları...
  • vay be rekabet artacak
  • o oyy oyyy
    Çok tatlı.
    U3 ve H320 yi satıp bunu almak lazım :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.