Şimdi Ara

## Lexar Sunuculara Yönelik Hazırladığı Yeni Belleklerini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Lexar Sunuculara Yönelik Hazırladığı Yeni Belleklerini Duyurdu ##

Önemli bellek üreticilerinden Lexar, Crucial markası altında sunuculara yönelik olarak hazırladığı yeni FB-DIMM belleklerini duyurdu. Özellikle Intel tabanlı sunucu sistemlerde kullanılan FB-DIMM bellek serisine ilave edilen yeni modeller 667MHz'de CAS5 zamanları ile çalışıyorlar ve ECC (Error Correcting Code) desteğine sahipler. JEDEC'in DDR2 bellekler için belirlediği referans gerilim değeri olan 1.8v yerine güç tasarrufuna yönelik olarak 1.5v gerilimden çalışma üzere hazırlanan yeni seri 2GB, 4GB ve 8GB'lık versiyonlardan oluşuyor. Fiyatlandırma konusunda ise yeni modellerin sırasıyla 182$, 336$ ve 1120$'lık etiket fiyatlarına sahip olacakları belirtiliyor.

• Lexar mı valla ne yalan soylim yeni duyuyom
    işte bunun gibi bircok pc parca markalarını yeni duymaya ve boylece yeni yeni bilgiler ediniyorum
    haber için sag ol fx57
  • quote:

Orjinalden alıntı: janer798

Lexar mı valla ne yalan soylim yeni duyuyom
    işte bunun gibi bircok pc parca markalarını yeni duymaya ve boylece yeni yeni bilgiler ediniyorum
    haber için sag ol fx57

ee ne demisler bilmemek degil ögrenmemek ayıp bu arada 1120$ vay be paraya bak

• FB DIMM olayını bi türlü çözemedim bilen arkadaşlardan rica etsem anlatabilirlermi

abi ram 8 GB 1120 $ illaki bi farkı vardır

nedir bu pc lerde kullanılırmı + sı ne - si ne bilen varsa anlatırsa müteşekkir olurum
  • iş yerleririne hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.