Şimdi Ara

## MSI'dan P45 Çipsetli ve 8 Bellek Slotlu Yeni Anakart ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## MSI'dan P45 Çipsetli ve 8 Bellek Slotlu Yeni Anakart ##

DDR3 ve DDR2 bellek desteği sunabilen ve 6 adet DIMM slotuna sahip olan kombo anakartını daha önce pazara sunan ilk üreticilerinden biri olan MSI'ın bellek desteğini bir adım daha ileri götüren yeni anakartı ufukta göründü. Firmanın büyük bir ihtimalle P45 yonga setini kullandığı yeni anakart konsepti üzerinde tam 8 adet bellek slotu yer alıyor. 4 adet DDR2 ve 4 adet te DDR3 bellek slotu ile donatılan anakart kullanıcılara oldukça esnek ve güncelleştirilebilir platform sunmayı hedeflerken, DDR2 ve DDR3 arasında yumuşak bir geçiş yapmak isteyenler için de MSI'ın yeni modeli dikkat çekici olabilir. Bakır tabanalı pasif soğutma bloğuna sahip olan anakartın 1600MHz'e kadar FSB desteği sunduğu belirtilirken tahmin edebileceğiniz üzere Intel'in LGA775 formundaki güncel işlemcileriyle sorunsuzca kullanılabilecek gibi görünüyor. 1 adet PCIe X16 slotuna sahip olan anakart ayrıca 3 adet PCI ve 1x PCIe x1 slotlarını da üzerinde barındırıyor. Farklı RAID konfigürasyonlarını destekleyebilen 8x SATA-II konnektörü ile donatılan anakartın Computex'de tanıtılması beklenirken detayları bilgiler elimize ulaştıkça sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

• Bu bir şakamı acaba, ddr 2den ddr 3çe yumuşak geçiş süpeeer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 20 Mayıs 2008; 8:17:12 >
  • TAM BEKLEDİĞİM KART.
    ÜLKEME GELSİN İLK BEN ALACAĞIM. GELİRSE
  • quote:

Orjinalden alıntı: cengizhan72

Bu bir şakamı acaba, ddr 2den ddr 3çe yumuşak geçiş süpeeer.

+4 slot///besleme üniteleri vb vb derken ortaya çıkan maliyet satış fiyatına çevrildiiinde bu kadar sevinç yaratmayabilir..
  • Umarım fiyatı 200 $ ı geçmez
  • MSI bu işi iyi biliyor. Boşuna mı MSI ın anakartlarını seviyorum ben...
  • güzel anakart ama nehalem beklemek gerekir artık...
  • yeni sistemim için amd'in 2009'dan önce iyi bir işlemci çıkartması zor gibi geliyor bu kartta gözüme fena gözükmedi intel E8*** serisinden bir işlemci artı bu anakart ve 2x2gb ddr2 ram ile iyi bir sistem olur gibime geliyor
  • 1,44 flopy slotunun orada ne işi var
  • Kart çok güzel gözüküyor özellikleri bakımından ama fiyatı biraz tuzlu olcak gibi
  • zamane 478 leri gibi hissettim görünce. :) 2 sd 2 ddr yuvası. ddr2 ve ddr3 süper olmuş. peki geniş veriyollarına fln sahip olduğuna göre ddr2 ler iyi o/c olur bu kartda ? yanlış mı düşünüyorum.
  • gerçekten güzel iş çıkarmışlar tabi su anda akılda kalan soru fiyatının ne olacağı...
  • combo çözümleri gerçek çözüm olmuyor eğer sorunlarla uğraşacaksam hiç düşünmem!!! birde slotları yerleştiriyim derken soğutmadan ödün vermiş ve flopy slotu nereye gitmiş
  • ilk defa msi olan bi anakartı beğendim valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: cengizhan72

Bu bir şakamı acaba, ddr 2den ddr 3çe yumuşak geçiş süpeeer.

+1
  • simdi ben bunun fiyatını cok merak ettim
  • Süper bir kart (ama yine de nehalemi beklemek lazım diye düşünüyorum). bakalım fiyatı nasıl olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemceminho

Umarım fiyatı 200 $ ı geçmez

Tr fiyatı 200 $'ı geçer diye düşünüyorum ama kart gerçekten kendini belli ediyor.
  • bırakın bu işleri kaçınız o DDR3 ü kullanacak. o slotları çıkar normal bi Gigabyte p45den ne farkı kalacak? (muhtemelen fazla fiyatı)

Nehalem bekleyin p35 sahiplerine duyrulur
  • standart msı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.