- x
En iyi kepek şampuanı..
39 Cevap41418 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
[Poll]

En iyi kepek şampuanı..

Head & Shoulders
  44% (97)
Clear
  23% (51)
Diğer
  15% (33)
Pantene
  5% (12)
İpek
  3% (8)
Elidor
  2% (6)
Loreal
  1% (4)
Rejoice
  1% (4)
Blendax
  0% (1)
Nivea
  0% (1)

Toplam oy : 217

(en son oy tarihi : 29 Ekim 2014; 20:56:53) 
Giriş

8 Mesaj
20 Mayıs 2008; 0:11:00 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merak ediyorum en çok hangi kepek şampuanı kullanılıyor. Benimde saçlarımda aşırı kepek var anormal bi durum olmadıkça 2 günde bir banyo yapıyorum ama hemen kirleniyor. Head&Shoulders kullanıyorum siz ne önerirsiniz??

820 Mesaj
20 Mayıs 2008; 0:23:56 

konazol diye bi şampuan var kepek şampuanı eczanelerde satılıyor pahalı birşey değil

8 Mesaj
20 Mayıs 2008; 0:27:27 

quote:

Orjinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

konazol diye bi şampuan var kepek şampuanı eczanelerde satılıyor pahalı birşey değil

Hmm... Bunu ilk defa duyuyorum bi bakıyım.. Ben bi aralar Ketoral kullanıyordum ama saçlarım doğru dürüst köpürmüyordu bile ve iğrenç kokuyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razorblade -- 21 Mayıs 2008; 17:01:50 >

205 Mesaj
20 Mayıs 2008; 0:51:27 

quote:

Orjinalden alıntı: razorblade

Merak ediyorum en çok hangi kepek şampuanı kullanılıyor. Benimde saçlarımda aşırı kepek var anormal bi durum olmadıkça 2 günde bir banyo yapıyorum ama hemen kirleniyor. Head&Shoulders kullanıyorum siz ne önerirsiniz??

bende ondan kullanıyorum. hatta 1 sene oldu kepek problemim çözüldü sayılır arada bir cıkıyor okadar

1381 Mesaj
20 Mayıs 2008; 0:54:17 

Kesinlik Head & Shoulders clear kullanıyodum bir fark yoktu aldım bunu ilk yıkamadı kayboldu kepekler

Katılım zamanı: 26 Kasım 2004

3757 Mesaj
20 Mayıs 2008; 0:57:48 

Head & Shoulders

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

158 Mesaj
20 Mayıs 2008; 1:01:43 

Dostum şampuana gerek yok.Al eline bir Hacı Şakir tüm dertlerine çaresi olur

4417 Mesaj
20 Mayıs 2008; 1:30:29 

bu tip şampuanlar bi işe yaramıyor. sana eczaneden alınan zetion şampuanı tavsiye ederim. çok da pahalı değil. 100 ml 4 ytl sanırım.bir birbuçuk ay rahat gider yıkama sıklığına göre. iki yıkamada tamamen kesti bende.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=zetion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Time -- 20 Mayıs 2008; 1:30:26 >

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

Fuzuli

764 Mesaj
20 Mayıs 2008; 3:35:50 

zetion kısa saçlar ideal..uzun saçları mahvediyor haberin olsun..

8 Mesaj
20 Mayıs 2008; 14:28:51 

zetion çok saç döküyormuş, eczanede satılan 2-3 şampuan denedim ama hepsi kepeği diğer şampuanlarla aynı oranda gideriyor bide üstüne kötü kokuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razorblade -- 20 Mayıs 2008; 14:28:11 >

3959 Mesaj
20 Mayıs 2008; 14:31:32 

KETORAL

1189 Mesaj
20 Mayıs 2008; 14:32:52 

Pantene sampuan konusunda cok basarılı ama konu kepek olunca tam bir hayal kırıklıgı;Head & Shoulders gayet basarılı tavsiye ederim

201 Mesaj
2 Eylül 2008; 19:42:29 

quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

KETORAL

3535 Mesaj
2 Eylül 2008; 19:46:05 

diğer / kerastase

en iyi şampuan markasıdır fakat öyle migroslarda falan bulamazsınız. seçkin yerlerde bulabilirsiniz fiyatı da bi hayli pahalıdır

149 Mesaj
2 Eylül 2008; 19:48:28 

Kafa ve omuzlar.

6437 Mesaj
2 Eylül 2008; 19:55:07 

Beyler benim saç derimde bi sorun var... head & shoulders kullanıyorum daha doğrusu bunu yeni aldım... neyse soruna gelince... saçlarım 1-2 gün içinde kaşınıyo kokuyo ve kepekleniyo... tek sorun kepek değil yani nasıl aşıcam bu sorunu bilmiyorum insanın saçı 1-2 günde kokar mı yaa

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

986 Mesaj
18 Mart 2009; 22:38:39 

Şampuanı almadan önce içeriğine bakın. Dimethicone maddesi varsa, aldığınız şampuanda silikon var demektir. Silikon saçı sert gösterir ama dökülmeye yol açar. Ayrıca aldığınız şampuanın kremsiz olmasına dikkat edin. Kremsiz şampuanlar şeffaf olur. Üreticiler bilhassa şampuanlara krem ilave ederek içindeki safsızlıkları gizlerler. Piyasada çok çeşitli şampuanlar var ama bunların çok büyük bölümü deterjan niteliğinde ve erkeklerden ziyade bayanlar için. Erkeklerde belli bir dönemden sonra yağlanma ile dökülme başlar. Kafa derisinin yağ dengesini sağlamak için aldığınız şampuanı çok iyi seçin. Yağlanmaya karşı olan ürünler (Konazol, Sedolin) piyasada çok uygun fiyatlarla satılır ama sadece bunları kullanmak da yetmez başka bir şampuanla dönüşümlü kullanmanız gerekir. Eğer normalden fazla bir dökülme varsa kan testi yaptırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinxy -- 18 Mart 2009; 22:33:43 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Mart 2009; 22:47:40 

Head & Shoulders fena dğeil ama Avon'un bay ürünlerinde kepek önleyici şampuan var gayet iyi.

150 Mesaj
18 Mart 2009; 22:52:45 

head & sholders kullanıyorum fayda ediyor ama zetionu mutlaka deniyecem

Mavi Korku
Since 2008

3217 Mesaj
4 Aralık 2011; 23:12:44 

hort yapmak istiyorum ve sorumu soruyorum
sebamed denen şampuanı kullandım çok harika bir şampuan(dı) bikaç ay kullandım saçlarımdaki kepeği aldı ancak ilerleyen zamanlarda tekrardan kepek yapmaya başladı hatta kafa derimde alerjik reaksiyona girdi ve şampuanı kullanmayı bıraktım
başka alternatifler araştırıyorum sizin önericeğiniz şampuan veya şampuanlar varmı

1217 Mesaj
4 Aralık 2011; 23:30:25 

kepeğe tek çare zetion dur, özellikle askerlik sonrası zetion sayesinde kurtuldum bu dertten, tavsiye ederim, ayrıca saçlarınızı nasıl yıkarsanız yıkayın ama mutlaka iyice durulayın, bol suyla, buda çok önemli...

89 Mesaj
1 Mart 2012; 17:17:20 

bence en iyi çare sık sık şampuan değiştirmek.önerdiğim şampuanlar ise
1.prozinc
2.ketoral
3.pirdolin
4.kadolin
5.kanazol

birde sedolin ve zetion var ama onları hiç kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.özcan -- 2 Mart 2012; 12:51:11 >

b&b

291 Mesaj
16 Aralık 2012; 16:08:12 

Bu zetion adlı ilacı bir başka şampuanla mı birlikte mi kullanmak gerekiyor yoksa tek başına zetionu kullanabilir miyiz?Birde saçı sertleştiriyormuş sanırım.Saçlarım şu anda bile çok sert zaten.Zetionun yanında saçımı yumuşatmaya yarayacak bir şampuan tavsiyeniz var mı?Clear ve head&shoulders demeyin.İkisini de kullandım.Ne saçımı yumuşattılar ne de kepeği önlediler.Konuyu hortlattım sanırım ancak konuyu görünce soru sormadan geçemedim.

149 Mesaj

[13 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

16 Aralık 2012; 16:12:07 

YIL OLMUŞ 2013. HALEN KONAZOLlA KANAZOL DİYEN VAR

602 Mesaj
16 Aralık 2012; 16:13:28 

Head & Shoulders der kaçarım. 5 aydır saçımda gram kepek yok.

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

185 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
yasinuğur
16 Aralık 2012; 16:14:12 

quote:

Orijinalden alıntı: razorblade

Aynı iş bende de var.

1072 Mesaj
16 Aralık 2012; 16:15:49 

head shourders bende kepeği önlemedi daha çok arttırdı ve kafamda sivilce yaptı
clear aldım kepek biraz azaldı ama saçlarım hala eskisi gibi yağlı 2günde yağlanıyor
axe kepeğe karşı etkili aldım clear bitsin onu deneyecem sonucu yazarım buraya.

154 Mesaj
9 Haziran 2014; 5:34:30 

Konuyu hortlatayim bari.aradan yillar geçmiş ancak halen zetion deneyecegiz bizde.ins.sonuca variriz.omuzlarimiza dokulmesinden bembeyaz oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

19 Mesaj
9 Haziran 2014; 7:43:56 

köpek yıkanmaz ki

22 Mesaj
5 Temmuz 2014; 13:28:07 

En iyi kepek şampuanı marka ve isimle olmaz, içinde yer alan ve kepek problemi için etkili olan madde ile olur. Ve aslında gerçek anlamda kepek şampuanı medikal ürün olup markette, pazarda satılmaz eczanelerde bulursunuz. Kepek sıradan bir problem değil, saçlı deride mantar sorunudur. O nedenle mantar öldürücü etkisi olan ürünler kullanılmalıdır.

644 Mesaj
28 Eylül 2014; 13:32:02 

Hort. Bende de kepek sorunu var ama kendi kendine belli olmuyor, dökülmüyor. Elimle vurunca falan kar yağdırıyorum bir de kaşıntı yapıyor. Ketoral mı alayım zetion mu alayım ne alayım? Bir de bunların fiyatları ne kadar?

345 Mesaj
28 Eylül 2014; 13:38:52 

Clear Men derim geçerim. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Birisine efendim dediğinde onu yüceltmezsin kendini yüceltirsin. Birisine hakaret ettiğinde de karşındakini aşağılamazsın kendini aşağılarsın.

-Edi Karn

692 Mesaj
28 Eylül 2014; 13:50:13 

ZİGAVUS Narlı şampuan bende kepek sorununa yardımı oluyor

Kendimi biraz öldürüyorum
Her ilişkide
Bu aşkla ilgili değil
Sadece başka bir cenaze töreni..

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
3 gün 5 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
28 Eylül 2014; 13:51:11 

clear men ya da head & shoulders'dan şaşmayın

0 Mesaj
25 Ekim 2014; 20:59:42 

Merhaba ben de genellikle marketten aldığım şampuanları kullanırdım , en son cilt doktorum tarafından önerilen ve eczaneden aldığım bir ürün Remolent 3'lü saç bakım setini kullandım saç dökülmem artı kepek ileri boyuttaydı bu ürün mühteşem bir ürün zaten çok farklı bir ürün şampuan serum ve solüsyon 3 ayrı uygulama yaptım çok kolay ve kepek nerdeyse 3-4 yıkama sonunda uçtu bir tane kalmadı ki inanmakta zorlandım açıkçası bu kadar etkili bir ürünmüş saç dökülmem için kullanmaya devam ediyorum dökülmem azaldı baya… tavsiye ederim REMOLENT

Bu mesajda bahsedilenler: razorblade

0 Mesaj
25 Ekim 2014; 21:05:35 

Okuduğum en mantıklı yazıydı bu caferk sizi tebrik ederim kalitenizi belli etmişsiniz kepek ciddi bir konu gerçekten bendeki kepek doktor doktor gezdim de anca son olarak kullandığım REMOLENT isimli saç bakım seti ile çözüm buldum bu ürün kombin bir ürün serum ve solüsyon da var içinde ayrıca sadece kepeğim için değil saç dökülmem içinde kullanıyorum ve başarılı hakikaten kafa tipim de şekilli olmadığı için karizmatik bir kel olma ihtimalim bulunmuyor bu yüzden saçları kurtarmak en azından geç dökülmesini sağlamak şart bana Remolent ile bunu başarıcaz gibi ,

saygılarımla bu başarılı ürün ile ilgili tecrübemi ihtiyacı olan insanlar için paylaşmak istedim.

Bu mesajda bahsedilenler: caferk

0 Mesaj
25 Ekim 2014; 21:32:26 

bence Remolenti de denemelisiniz

Bu mesajda bahsedilenler: açmayın-bağıran-karı

738 Mesaj
25 Ekim 2014; 21:34:53 

Günün ibretlik hort konusuna hoş geldiniz..

0 Mesaj
25 Ekim 2014; 21:39:07 

merhaba, kepek için saçlarımda bizzar denediğim ve sonuç aldığım bir üründen severek bahsedebilirim. REMOLENT bence deneyin bu güne kadar gördüğünüz en iyi en sıradışı ürün olduğunu göreceksiniz . krem şampuan siyah renk ama boyar madde yok doğak rengiymiş ayrıca serum ve solüsyon da var kutuda hem saç dökülmeme hemde kepeğime çözüm oldu piyasada bas bas bağıran reklam yapan ürünlerden değil ama sadece eczanede bulabilirsiniz hem gündelik hemde tedavi edici bir ürün olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz … süper bir ürün benim saçlarım yağlı yağ dengesini kurmaya da yardımcı oluyor sebum salgısını düzenliyor http://img.donanimhaber...1-b493-21ef49d26406.JPG
0

0 Mesaj
29 Ekim 2014; 20:40:54 

REMOLENT

Bu mesajda bahsedilenler: BOOOOOOOOOOO

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » En iyi kepek şampuanı..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438