Şimdi Ara

Kaş'ın ortasını almak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
84.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Peacifullord

hazır yeri gelmişken ben de bir soru sorayım..
    Benim bir takıntım var derste ve sınavlarda srekli birşeylerle oyalanıyorum birgün ders çalışırken sivilceleri patlattım sonra kaşlarla oynuyordum karıncalanma oldu heeeeyt dedim bir çektim resmen yamuldu görüntüsü bozuldu sonra uçlardan biraz koparttım önce ellerimle sonra cımbızla. Fakat bir taraftan az bir taraftan çok kopartmış olabilirim biraz da altlardan tabii. fakat bayan gibi görünmüyor öyle almadım yani. acaba iki kaş arasında orantısızlık söz konusumu uzamaya başlıyorlar da.. biri daha kalın veya uzun olabilir mi?

tabi 2 kaş ta birbirini tutcak diye bişe yok benimde aynı degıl tabi çok iyi bakım yapılırsa tabi duzeltilebilir o kadara da kaçmaya gerek yok

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord.Blade

quote:

Benim bir takıntım var derste ve sınavlarda srekli birşeylerle oyalanıyorum birgün ders çalışırken sivilceleri patlattım sonra kaşlarla oynuyordum karıncalanma oldu heeeeyt dedim bir çektim resmen yamuldu görüntüsü bozuldu sonra uçlardan biraz koparttım önce ellerimle sonra cımbızla. Fakat bir taraftan az bir taraftan çok kopartmış olabilirim biraz da altlardan tabii. fakat bayan gibi görünmüyor öyle almadım yani. acaba iki kaş arasında orantısızlık söz konusumu uzamaya başlıyorlar da.. biri daha kalın veya uzun olabilir mi?

tabi 2 kaş ta birbirini tutcak diye bişe yok benimde aynı degıl tabi çok iyi bakım yapılırsa tabi duzeltilebilir o kadara da kaçmaya gerek yok

ortası pek bozuntuya vermez sanırım ama sağından solundan düzeltme erkek adamda biraz iticiliğe sebep oluyor . yanılıyor muyum?

• sedat abimm yakismis senin yüze
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrySystem

quote:

quote:

ortası pek bozuntuya vermez sanırım ama sağından solundan düzeltme erkek adamda biraz iticiliğe sebep oluyor . yanılıyor muyum?

ben de oralarla oynamak istemiyorum hatta ortalarla da. doğal haliyle dursun sürekli onlarla uğraşamam 6-7 ay sürekli oynarla uğraştım bıktım

• quote:

Orjinalden alıntı: CrySystem

quote:

quote:

itici veya çekici ben sağ solla oynamıyorum iide gidio bana

• resimler süper olmuş bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluqq

resimler süper olmuş bu arada

sedat abi standartlaştı gayri
  • var mı bu olaydan sonra uğraşan
  • Kaşının ortasına jöle sür bi süre öyle gez zamanla dökülecektir bana dua edeceksin, rep vermeyi unutma + repp teraziye tıklaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

Kaşının ortasına jöle sür bi süre öyle gez zamanla dökülecektir bana dua edeceksin, rep vermeyi unutma + repp teraziye tıklaa

+ rep mantığı nedir ? 2-3 yerde daha karşılaştım
  • ya arkadaşlarbi sorum olucak şimdi benim kaşlarım ortadan biraz bağlantılıydı çok güzel kaşlarm vardı fakat ben bir salaklık ettim
    bi defa kaşlarımın ortası çok kötü diye makas attım okula gittiğimde bi arkadaşım var onun yanına yaklaştım bana güldü jiletmi attın felan dediler daha sonra bazı arkadaşlara yayıldı bu arkadaşlar arasında alay konusu oldum iyice arkadaşlarım kaş almama birşey demiyor hatta benim iyiliğimi düşünerek cımbızla al felan dıyor son şu 3 aydan berı gercekten kaş sorunu yaşıyorum ınsanların yuzune bakamıyorum yanına yaklasınca felan hemen farkediyorlar mesela ailem ilk önce abim öğrendi ben ise devamlı kaşların ortası büyüdüğümde makas atıyordum kaşlarımın ortasına Gillete vurdum kökünden aldı fakat gene nokta ları kaldı daha sonra abim felan anladı annemde anladı annem dedi bana kaşlarını kesme felan dedi yoksa babana solerım tehdit ediyor sürekli 1 defa daha dokunsam kaşlarıma o zaman yandım ya ben bu ortadaki kaşların tamamen gitmesini istiyorum şimdi anneme söz geçiremiyorum tamamen alsam berberde alıyorlarmış makineyle annem ise beni tehdit ediyor bıktım artık sonunda intihar edicem olup bitcek bana bi çözüm sölermisiniz? tamamen alıcam.. böle mesela cımbız deıl bıoder deıl kendi kendine döken kaşları birşey varmı arkadaş oraya jöle dedi onu denicem olmazsa tekrar yazıcam lutfen bırınız yazın konuyu ne olursunuz ...

• abi hayırdır sizin evde mahrem falan mı var kaş ortası alınca niye bu kadar gerginlik yarattılar ki bence uygun bi dille anlat 2009 yılında olduğumuzu.

ayrıca kaş ortası benim bildiğim cımbızla alınır ama dehşet acıyo aynı zamanda bu olay :D tereyağından kıl çeker gibi falan değil öküzün kıllarını tek tek yolar gibi acıtıyor meret :D
  • arkadaşım makasla nası alıyorsun kaşlarını

erkek kuaförune git az bişi ise iple aldır olmadı ağda bantıyla falan aldır

makasla nasıl becerdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: arma62

ya arkadaşlarbi sorum olucak şimdi benim kaşlarım ortadan biraz bağlantılıydı çok güzel kaşlarm vardı fakat ben bir salaklık ettim
    bi defa kaşlarımın ortası çok kötü diye makas attım okula gittiğimde bi arkadaşım var onun yanına yaklaştım bana güldü jiletmi attın felan dediler daha sonra bazı arkadaşlara yayıldı bu arkadaşlar arasında alay konusu oldum iyice arkadaşlarım kaş almama birşey demiyor hatta benim iyiliğimi düşünerek cımbızla al felan dıyor son şu 3 aydan berı gercekten kaş sorunu yaşıyorum ınsanların yuzune bakamıyorum yanına yaklasınca felan hemen farkediyorlar mesela ailem ilk önce abim öğrendi ben ise devamlı kaşların ortası büyüdüğümde makas atıyordum kaşlarımın ortasına Gillete vurdum kökünden aldı fakat gene nokta ları kaldı daha sonra abim felan anladı annemde anladı annem dedi bana kaşlarını kesme felan dedi yoksa babana solerım tehdit ediyor sürekli 1 defa daha dokunsam kaşlarıma o zaman yandım ya ben bu ortadaki kaşların tamamen gitmesini istiyorum şimdi anneme söz geçiremiyorum tamamen alsam berberde alıyorlarmış makineyle annem ise beni tehdit ediyor bıktım artık sonunda intihar edicem olup bitcek bana bi çözüm sölermisiniz? tamamen alıcam.. böle mesela cımbız deıl bıoder deıl kendi kendine döken kaşları birşey varmı arkadaş oraya jöle dedi onu denicem olmazsa tekrar yazıcam lutfen bırınız yazın konuyu ne olursunuz ...

Nurettin sen misin lan yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

arkadaşım makasla nası alıyorsun kaşlarını

erkek kuaförune git az bişi ise iple aldır olmadı ağda bantıyla falan aldır

makasla nasıl becerdin

İnce makaslar varya. Burun kılı için kullanılan. Onların ucunu yere bakıcak şekilde getirip kaşın ortasını istediğin kada kesebiliyorsun. Ama kökten almak daha uzun süreli + acı veren bir çözüm.
  • bi ara makasla kesiyordum şimdi sanki biraz daha fazla çıkmıs gibi his var içimde dokunmuyom daha
  • her hafta cımbızla alıyorum ufak tüyler çıkıyor alıyorum sürekli. bilhassa banyo sonrası daha rahat oluyor
  • ip'le aldırmalısın,yoksa gür çıkar.tek kaşa doğru gider sonu.
  • bıodri kaşın ortasına sürebiliyorsun ben kaşlarımda kullanmıştım ve tüylerim bayağı azaldıııı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.