Şimdi Ara

## Asus'un Express Gate Teknolojisine Yönelik Yeni Detaylar ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus'un Express Gate Teknolojisine Yönelik Yeni Detaylar ##

## Asus'un Express Gate Teknolojisine Yönelik Yeni Detaylar ##

Geçtiğimiz günlerde Asus'un P45 yonga setini kullanan P5Q serisinin detaylarından bahsetmiş, firmanın üzerinde durduğu kilit teknolojilerden birinin de Express Gate olacğaını vurgulamıştık. Express Gate teknolojisi ile firma kullanıcılara Windows açılışını beklemeden sadece birkaç saniye içerisinde internete girebilme ve temel ihtiyaçlarını giderebilme imkanı sunuyor. Basitleştirilmiş bir Linux işletim sistemi ile gelen Express Gate teknolojisi kullanıcılara internette gezinme, hızlı mesajlaşma uygulamalarını kullanabilme ve elektronik postalarını kontrol edebilme olanağı tanıyor. Tabi bunun nasıl gerçekleştiği noktasında yukarıda paylaştığımız görsel yardımcı olacaktır. Zira görüldüğü üzere anakart üzerinde entegre bellek modülü yer alıyor. Asus Express Gate teknolojisini destekleyen anakartlarında NAND Flash yongası (Hynix) kullanarak online uygulamalar için gerekli alt yapıyı sağlamış durumda.

• Linux için olması kötü olmuş
  • masaüstü kullanıcıları için çok önemli bir özellik değil.

şu olabilir tabii; "acele çıkmam gerek ama şu maillerime bir bakayım haa bir de açmışken şu pcyi dh da bakayım" böyle diyen olur mu bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Linux için olması kötü olmuş

Linux iyidir.
  • hayirlisi saniyeler icinde internet tam bana gore bazen okul oncesi birseye bakmam gerekiyor tak girerim bakarim tabi ardindan basmasi var o da mumkunse olaganustu
  • quote:

quote:

linux olması gerekliyor sistemde. kendi icinde var zaten. windows ta kurulu olsa linux'ta kurulu olsa anında internet. biostan
  • quote:

windowsu o kadar ufak bir belleğe sığmamıştır
    Windows o kadar hızlı açılmıyordur
    her satılan anakart için birde windows lisansı satmanın biraz pahalı olduğunu düşünmüşlerdir.
    Zaten windowsun açılmasını bekleyenler için sorun yok
    Burada ki uygulama çok kısa bir zaman dilimi için masaüstü pclerini açıp kullanmak isteyenler için
    Linux olması niye kötü olmuş yorumlasan bizde bilsek?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dennjS

quote:

Linux iyidir.

linux can'dır
  • linux bir tanedir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ac1DBuRN

linux bir tanedir

Linux alınteridir
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

quote:

linux bir tanedir

Linux alınteridir

Linux emekle yoğrulmuş bir şaheserdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orjinalden alıntı: lapry

quote:

linux bir tanedir

Linux alınteridir

Linux emekle yoğrulmuş bir şaheserdir

Linux , windowsa alışanlar için işkencedir. ps3 ümde , yellow dog linux 6.0 kullanıyorum. baya zorluyor. haber için teşekkürler.

• çiplemi mi mobo ya entegre yoksa utility mi?? die sormultum cvb ı aldım nand bellek açıklamasıyla

çok başarılı bi özellik internete ulaşmak için win Os şart olmamalı
  • aslına bakılırsa çok güzel bir teknoloji ancak şuda olsa daha büyük kitlelere ulaşılabilir.
    anakart üzerindeki usb pinlerine tek çipli bir nand ı taksakta günümüz anakartlarında bunu kullansak olmazmıydı.yine DH de bir haberde AMD nin böyle bir ürünü vardı.usb bellek direk anakarta takılıyordu.buna benzer bişeyler yapılsada eski asus yada başka marka anakartlarda bu nimetten faydalansa olmazmı acaba?
  • linux windows un katılıdır
  • bu özellik gelecek pc'imde (nehalemle birlikte emektarı emekliye ayırmayı düşünüyorum) tercih sebebidir
  • Çok güzel bir özellik gerçekten linux , windows , mac , pardus olması farketmez
  • Linux olsun Bizim Olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.