Şimdi Ara

## Kingston'dan Çok-Fonksiyonlu Bellek Kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston'dan Çok-Fonksiyonlu Bellek Kiti ##

Tek bir bellek kartını farklı donanımlarda kullanmak ve her donanım için ekstra aparat almak istemeyenlere yönelik olarak hazırlanan Kingston'un yeni multkit'i tek bir bellek kartı ve üç farklı adaptörden oluşuyor. 1GB, 2GB ve 4GB'lık MicroSD HC kartına sahip olan kit dahilinde MiniSD, MicroSD ve USB adaptörü ile bellek kartını cep telefonlarından, taşınabilir cihazlara hatta televziyon ve sayısal kameralar ile de kullanabilmek mümkün. Depolama alternatiflerinin yanı sıra kapasitesine göre Kırmızı ve Siyah gibi farklı renk alternatifleriyle kart okuyucuları alabilmek te mümkün. USB okuyucusu 13MB/sn okuma ve 3.5MB/sn yazma hızına sahip olan kit, Widows Vista, 2000 ve XP işletim sistemlerinin (X9 ve 200 için güncel SP'ler gerekli) yanı sıra MacOS ile de sorunsuzca kullanılabiliyor. Kompakt boyutlarıyla dikkat çekici olan kit dahilindeki bellek kartı ömür boyu kart okuyucular ise 2 yıllık garantiye sahip. Türkiye pazarında da kullanılan kit'in 2GB'lık modeli 19.9$'lık etiket fiyatına sahip.

• çok tatlı ve akıllıca bir dizayn Helal olsun Kingstona
  • full ergonomik gibi.çok iyi bence.
  • bunun türkiyede 4 gb olanı var mı?
  • ne güzel bişey yaww
    haber için teşekkürler
  • ilginc bi tasarim hayirlisi
  • akıllıca düşünülmüş güzel bir alet
  • gerçekten çok hoş
  • çıkarıp değişirken falan MiniSD kartı kaybetmezsen süper ve ergonomik bi tasarım
  • tüh ya daha yeni toshiba 2 b lik aldım bu haberi okusaydım biraz beklerdim
  • Gerçekten çok kullanışlı bir tasarım kingston gene önderliğine ve ilklerine tam hız
    devam ediyor!Acaba kaç yıl garantili oluyor bu kitler?
  • çok güzel düşünülmüş
  • şu an tam ihtiyacım olan şey.. umarım Türkiyede vardır... bir sd kart almayı düşünüyordum haberi gördüğüm iyi oldu.. gerçi kingston markası burada bol bol bulunan bir marka..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

şu an tam ihtiyacım olan şey.. umarım Türkiyede vardır... bir sd kart almayı düşünüyordum haberi gördüğüm iyi oldu.. gerçi kingston markası burada bol bol bulunan bir marka..

Ürün Türkiye'de satılmakta.
  • Arkadaşlar bu ürünün 1-2 ve 4 GB olan modelleri hepsiburada.com sitesinde satışa çıkmış.
    Fiyatları bana çok uygun geldi.Kolay ulaşabilmeniz için linkini attım.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=970&productid=bd72535&SKU=BD72535-1GB

• geç kalınılmış bir ürün benzer türdeki kalitesiz ürünler 4 aya yakındır piyasada fink atıyor
    fakat bu ürünlerin memory stick için olanlarını hala bulamamaktayım
    memory stick içinde benzer bir ürün çıkarılırsa işte bu bir yenilik olur

bu adresdeki tr ye gelmeyen ürün gibi birşey

veya bunun sandisk kingston sony vb kaliteli markalı olanı

• böle bişi gerçekten gerekliydi helal olsun.
  • güzel birşeye benziyor.teknoloji ilerledi valla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.