- x
Doğumgünü sürprizleri ?
78 Cevap433388 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1019 Mesaj
19 Mayıs 2008; 13:22:19 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Sevgilinize veya sevdiğiniz bir yakınınıza doğum gününde yaptığınız veya yapmayı hayal ettiğiniz sürprizleri yazabilirmisiniz. Çok enterasan ve ilginç birşeyler arıyorum ama aklıma çok fazla birşey gelmiyor.

Mesela;

4,5 yıllık bir beraberliğiniz varsa o zamana kadar çektirdiğiniz resimleri albüm haline getirip altlarına not yazarak vermek..

gibi...

Fikirlerinizi bekliyorum...

http://www.huseyinates.com
Yeteri kadar nedenin varsa herşeyi yapabilirsin...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Mayıs 2008; 13:41:30 

Koskocaman oyuncak ayıyı bırakıp, hani boyle kalp gibi bi yer olur orayı tutuyoya ayı,iste orayı resimli kalp yastıkla degistiirip zile basip kacmaki

Mission İmpossible

842 Mesaj
19 Mayıs 2008; 13:43:40 

havai fişek

1019 Mesaj
19 Mayıs 2008; 13:45:10 

havayi fişek güzel fikir. Ekomik durumu biraz zorlaya bilir ama. Tuttum bu fikri :)

Peki havayi fişekle kalp veya isim yazma şansımız varmı gökyüzüne.

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2008; 13:46:42 

quote:

Orjinalden alıntı: hates

havayi fişek güzel fikir. Ekomik durumu biraz zorlaya bilir ama. Tuttum bu fikri :)

hatta f-16 lar gecirirelim catidan ve oyle bir sansın yok,cok zor oda cebini yakar.

1019 Mesaj
19 Mayıs 2008; 13:49:01 

quote:

Orjinalden alıntı: SilifkeYogurdu

Koskocaman oyuncak ayıyı bırakıp, hani boyle kalp gibi bi yer olur orayı tutuyoya ayı,iste orayı resimli kalp yastıkla degistiirip zile basip kacmaki

Mission İmpossible

kayınpeder açmaz inşallah kapıyı...

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2008; 13:51:12 

deddim gibi havai fisek olayı hadi havaya 2-3 tane atarsin ama isim yazmak cok cok cok zor ama kalp seklinde bulursun ama biraz birikiminin olmasi gerek.

1019 Mesaj
19 Mayıs 2008; 14:30:07 

Sözlükten alıntı;

önce 1 paket çikolata alınır.. sonra bu çikolata paketi açılır.. her çikolatadan 1 kere çok az ısırılır.. daha sonra bir not yazılır, çikolatarın üzerine konulur.. paket kapatılır ve sevgiliye verilir..

paketteki not: hepsinin tadına baktım, hiçbiri senin kadar tatlı değil..

1019 Mesaj
20 Mayıs 2008; 14:22:57 

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Daha çok fikir lazım. yokmu üstatlardan güzel nameler...

12282 Mesaj
20 Mayıs 2008; 14:26:57 

quote:

normal bir havayi fişek 20 25 ytl falan olmaslı lazım oda büyük değil yani küçüklerden yani

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

266 Mesaj
20 Mayıs 2008; 14:29:44 

aga şöyle şeyler yapmayın bızı yakıyorsunuz yahu.

sonra kız arkadaşım felan gözümün ıçıne bakıyor süprız yapayım dıye

http://cimbomluligtvalma.com/

Lig TV alma, aldırtma!

1019 Mesaj
20 Mayıs 2008; 14:45:38 

Aklıma bişey daha geldi. Havayi fişek yerine gök yüzüne birbirine birleşerek oluşturulmuş büyük bi kalp şeklinde BALON mu bıraksam. İpi de sevgilinin eline vereceksin :)

Uzaklaştırılmış
20 Mayıs 2008; 14:51:20 

quote:

Aklıma bişey daha geldi. Havayi fişek yerine gök yüzüne birbirine birleşerek oluşturulmuş büyük bi kalp şeklinde BALON mu bıraksam. İpi de sevgilinin eline vereceksin :)

Dikkat et sevgilin ucup gitmesin.

1019 Mesaj
20 Mayıs 2008; 16:58:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Chuey

Dikkat et sevgilin ucup gitmesin.

2990 Mesaj
20 Mayıs 2008; 17:27:29 

quote:

Sözlükten alıntı;

önce 1 paket çikolata alınır.. sonra bu çikolata paketi açılır.. her çikolatadan 1 kere çok az ısırılır.. daha sonra bir not yazılır, çikolatarın üzerine konulur.. paket kapatılır ve sevgiliye verilir..

gerçekten müthiş bir fikir.. inanılmaz tuttum, kim bulduysa helal olsun :D

848 Mesaj
20 Mayıs 2008; 17:29:30 

tek taş yüzüğü tek geçerim

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!

1019 Mesaj
20 Mayıs 2008; 18:14:04 

quote:

Orjinalden alıntı: pisiko__

tek taş yüzüğü tek geçerim

bazı kadınlar takı sevmez ama tektaşı sevmeyen kadın yoktur :)

Biraz pahalı...

85 Mesaj
20 Mayıs 2008; 18:19:10 

sevgilinin camına uçan balonla branda kaldır

tabi branda bos olmayacak hislerini belirt...
Geçen bi reklamcıya 16-17 yasında biri geldi branda siparişi verdi özür dileyecekmiş sevgilisinden

asagı yukarı 200 liraya mal olur....

1019 Mesaj
21 Mayıs 2008; 9:21:39 

quote:

Orjinalden alıntı: **engineer09**

sevgilinin camına uçan balonla branda kaldır

tabi branda bos olmayacak hislerini belirt...
Geçen bi reklamcıya 16-17 yasında biri geldi branda siparişi verdi özür dileyecekmiş sevgilisinden

asagı yukarı 200 liraya mal olur....

Evet güzel fikir.

Brandanın 2 ucundanda kalp şeklinde uçan balon kaldırabilir...

Galiba tercihim balondan yana olacak. Şuan için en mantıklısı...

1019 Mesaj
23 Mayıs 2008; 12:32:43 

:(

başka fikir varmı...

65 Mesaj
19 Temmuz 2009; 21:59:24 

arkadaslaaar benimde cok aciil fikirere ihtiyacım var.. yeni başlık acamadıgım için gecen yılın konusunun üstüne yazmak zorunda kaldım.. erkek arkadasımın dogum günü yaklasıo ve ben daha ne hediye alcaam nasıl kutlucaam bişi düşünemediim.. fikirlerinize ihtiyacım var..

1625 Mesaj
19 Temmuz 2009; 22:06:26 

quote:

Orjinalden alıntı: axi___

arkadaslaaar benimde cok aciil fikirere ihtiyacım var.. yeni başlık acamadıgım için gecen yılın konusunun üstüne yazmak zorunda kaldım.. erkek arkadasımın dogum günü yaklasıo ve ben daha ne hediye alcaam nasıl kutlucaam bişi düşünemediim.. fikirlerinize ihtiyacım var..

tam yerine sordun

bence sen saat psp felan al cok hosuna gider

Bir Gün Gelecek ve Ben 8 Satır İmza Yazacağım!!!
To Be Continued....

65 Mesaj
19 Temmuz 2009; 23:27:11 

yaa saati filan daha önce aldım.. :S degişik etkileneceegi bişi olsun istiorum...??

482 Mesaj
19 Temmuz 2009; 23:40:29 

Seninle çekilmiş bir fotoğrafını karakalem çzidirip çerçeveletebilirsin uygun fiyata hoş bir hediye olur

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

65 Mesaj
19 Temmuz 2009; 23:49:33 

eet karakalem ii fikir gibime geldi?? bide ben kameraya ailesinin ve arkadaslarının onun hakkındaki görüşlerini cekip izletmek istiorum.. kızlar böle seyleri sever ama erkekler nasıl karsılar ki???

163 Mesaj
20 Temmuz 2009; 0:43:03 

quote:

Sözlükten alıntı;

valla mükemmel bence bunu denemelisin dostum

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

65 Mesaj
20 Temmuz 2009; 1:24:00 

awares
güzel fikir ama ben bi bayan olarak erkek arkadasıma bunu yaparsam biraz tuhaf olurr

68 Mesaj
20 Temmuz 2009; 1:30:15 

bizim bi arkadasa video hazırlamıstık...arkadasları ve onun icin önemli kişiler faland a wardı videoda mesela okulun kantincisi herkes bseyler dedi falan espri dolu cok komik bi video olmustu...arkadasa yapılabilir

163 Mesaj
20 Temmuz 2009; 1:54:07 

quote:

Orjinalden alıntı: axi___

awares
güzel fikir ama ben bi bayan olarak erkek arkadasıma bunu yaparsam biraz tuhaf olurr

haklısın o zaman erkek arkadaşın hangi takımlıysa ona bir forma alıp arkasınada erkek arkadaşının ismini yazdır bunu bana kız arkadaşım yaptıgında acayip mutlu olmustum
hee bide kombine kart var tabii ama o biraz pahalı

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

344 Mesaj
20 Temmuz 2009; 2:22:43 

quote:

Orjinalden alıntı: awares

haklısın o zaman erkek arkadaşın hangi takımlıysa ona bir forma alıp arkasınada erkek arkadaşının ismini yazdır bunu bana kız arkadaşım yaptıgında acayip mutlu olmustum
hee bide kombine kart var tabii ama o biraz pahalı

ii fikir, ama arkaya kendi adını mı yazdrcan?

988 Mesaj
20 Temmuz 2009; 4:20:16 

doğum günüm kutlanmıyorki hiç :(

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_96573830/f_//tm.htm][color=

163 Mesaj
20 Temmuz 2009; 12:45:54 

quote:

Orjinalden alıntı: defacto99

ii fikir, ama arkaya kendi adını mı yazdrcan?

@defacto99
formayı kime alıyorsan onun ismini yazdırcaksın misal ümite alıyosan arkasına ümit yazdırcan

SAMSUNG GALAXY S III

65 Mesaj
20 Temmuz 2009; 13:36:40 

formada güzel fikir yaa bu erkeklerde amma meraklı ha maça kombine kartmiş milyarım olsa yine para vermem valaa

163 Mesaj
20 Temmuz 2009; 16:40:06 

eeee sende erkek olsan sende maça meraklı olurdun

SAMSUNG GALAXY S III

414 Mesaj
24 Ağustos 2009; 13:54:21 

peki aradaki mesafe fazlaysa nasıl bişey yapılabilir? mesela birimiz Trabzonda, diğerimiz Aydında olması gibi

Öfkeliyken konuş. Göreceksin ki pişman olacağın en güzel konuşmayı yapmışsın...

Uzaklaştırılmış
26 Ağustos 2009; 9:59:02 

quote:

Orijinalden alıntı: awares

@defacto99
formayı kime alıyorsan onun ismini yazdırcaksın misal ümite alıyosan arkasına ümit yazdırcan

Uzaklaştırılmış
26 Ağustos 2009; 10:29:04 

quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

peki aradaki mesafe fazlaysa nasıl bişey yapılabilir? mesela birimiz Trabzonda, diğerimiz Aydında olması gibi

trabzonspor maçına git pankartla ona bir mesaj yolla

21 Mesaj
1 Ekim 2009; 15:13:46 

Arkadaşlar sevgilimin doğum gününe yaklaşık bir ay kaldı ama ben ne yapacağıma karar veremiyorum daha önceki yazdıklarınızı okudum çok hoş planlar var ve denemeye çalışacağım çoğunu... Aklına başka birşey gelenler var mı acaba???? Lütfen yardım edin!!!!

6845 Mesaj
2 Ekim 2009; 15:46:34 

quote:

Orijinalden alıntı: hates

Sözlükten alıntı;

Müthiş bir fikir. Konuyu güncellemeye değer.

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

717 Mesaj
2 Ekim 2009; 17:18:51 

**uçan balon alıp üzerine tükenmez yada spreyle sevdiğini yazıp camına kadar iple kaldırabilirsin.
**illa havai fişekle yazmak istiyorsan alternatif olarak alevden yazılar yazıyorlar. yani metalden isim yazıp iskeletine yanıcı madde sürüp ateşe veriyorlar. bunu lüx restoranlar yapıyorlar. tabi biraz tuzlu.
**çalıştığı yer müsatse karşı binaya kocaman afiş asıp kutlama yapabilirsin.
**işe yada eve dönerken kullandığı yol üzerinde dönen bilboard var ise oraya ilan verebilirsin. biraz tuzlu.

21 Mesaj
2 Ekim 2009; 17:22:55 

quote:

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

**uçan balon alıp üzerine tükenmez yada spreyle sevdiğini yazıp camına kadar iple kaldırabilirsin.
**illa havai fişekle yazmak istiyorsan alternatif olarak alevden yazılar yazıyorlar. yani metalden isim yazıp iskeletine yanıcı madde sürüp ateşe veriyorlar. bunu lüx restoranlar yapıyorlar. tabi biraz tuzlu.
**çalıştığı yer müsatse karşı binaya kocaman afiş asıp kutlama yapabilirsin.
**işe yada eve dönerken kullandığı yol üzerinde dönen bilboard var ise oraya ilan verebilirsin. biraz tuzlu.

bunlar çok güzel fikirler sadece onun okul çıkışı için bişey olabilir yani çalışmıyor okuyor lisede... Belki afiş konusu okulun dışına olabilir =) daha başka fikirlerin var mı acaba

21 Mesaj
2 Ekim 2009; 17:24:57 

quote:

Orijinalden alıntı: JANT!

Müthiş bir fikir. Konuyu güncellemeye değer.

bencede müthiş ama doğum gününe daha özel şeyler, sürprizler olması gerekiyo şaşırtıcı ve hiç unutamayacağı

717 Mesaj
2 Ekim 2009; 17:29:14 

**okulun karşısına afiş asabilirsin.
**yada mitinglerde sopaya yazı yazıyorlarya onun gibi bişey yapıp bi çoçuğun eline 3-5 verip okul çıkışı milletin içine salabilirsin.
**yada gazeteye ilan verip, sıra arkadaşınada o gazeteyi tesadüfen almış gibi yapıp sayfada doğum gününü kutlayabilirsin.
**okul müdürüne git. delikanlı gibi izin al. okul panosuna doğum günü için yazı yaz. isim yazmayacağını, ciddi ve seviyeli bişey olacağını anlatırsan müdürün kızacağına pek inanmıyorum.ama harbi olup anlat. daha olmadı genç ağır abi yap kendini hocam sizin yokmuydu sevgiliniz. sevdiğiniz falan de. akşama sevgiline kendin anlatırsın.

21 Mesaj
2 Ekim 2009; 17:36:38 

quote:

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

**okulun karşısına afiş asabilirsin.
**yada mitinglerde sopaya yazı yazıyorlarya onun gibi bişey yapıp bi çoçuğun eline 3-5 verip okul çıkışı milletin içine salabilirsin.
**yada gazeteye ilan verip, sıra arkadaşınada o gazeteyi tesadüfen almış gibi yapıp sayfada doğum gününü kutlayabilirsin.
**okul müdürüne git. delikanlı gibi izin al. okul panosuna doğum günü için yazı yaz. isim yazmayacağını, ciddi ve seviyeli bişey olacağını anlatırsan müdürün kızacağına pek inanmıyorum.ama harbi olup anlat. daha olmadı genç ağır abi yap kendini hocam sizin yokmuydu sevgiliniz. sevdiğiniz falan de. akşama sevgiline kendin anlatırsın.

okul müdür olayını ve miting olayını tuttum yani güzel fikirler sağol teşekkür ederim allah razı olsun... Değerlendireceğim en güzel olanı yapacağım =)

Aslında hem gazeteye ilan verip hemde pankart işi gayet hoş gibi

717 Mesaj
2 Ekim 2009; 17:42:40 

çocuğa 3-5 verip hem pankartı taşıtır, hemde istediğin bişey varsa bağırttırabilirsin.

60 Mesaj
4 Ekim 2009; 1:29:37 

arkadaşlar bende sevgilimin doğum gününe bi süpriz yapmak istiyorum ama.şimdi nu konuyu gördüm yorumları okudum okurken aklıma şöyle bir fikir geldi.sevgilimin akşam iş çıkışında servis aracına bindikten sonra kendi aracımın arkasına boydan boya büyük yazılarla bir msj yazmak ve servisini önünü kesmek gibi :) gerçi msja ne yazmam gerekiyor düşündürücü fakat.yeni gelen bir fikir.

60 Mesaj
4 Ekim 2009; 16:12:46 

arkadaşlar süprizimi hazırladım.aracın arkasına doğum günün kutlu olsun aşkım yazcam.bir süprizde arabada bekliyor olacak.aracın bazı yerlerine notlar yazıcam.süprize ulaşmak için torpidoya bak örneğin torpitoda bir not daha sağ arka koltuğun köşesine bak gibi.biraz uğraştıktan sonra bagaja bir demet gül ve yanında çikolata gibi çikolatalardan küçük küçük doğum günü notları çıkacak.daha sonra kalbiyle ilgili bi sorun yaşamayız inş. :)

21 Mesaj
8 Ekim 2009; 15:18:42 

quote:

Orijinalden alıntı: rxalibaba

arkadaşlar bende sevgilimin doğum gününe bi süpriz yapmak istiyorum ama.şimdi nu konuyu gördüm yorumları okudum okurken aklıma şöyle bir fikir geldi.sevgilimin akşam iş çıkışında servis aracına bindikten sonra kendi aracımın arkasına boydan boya büyük yazılarla bir msj yazmak ve servisini önünü kesmek gibi :) gerçi msja ne yazmam gerekiyor düşündürücü fakat.yeni gelen bir fikir.

fikir çok güzelmiş iyiki yapmışsın =) benim şimdi arabam olmadığı için bunu yapamayacağım ama aklımın bir köşesine yazdım bu sürprizide =)

0 Mesaj
12 Ekim 2009; 11:43:50 

arkadaşlar
bizim erkek arkadaşımla 5 sene olmuştu we nişanlanmamıza da 3 gün wardı.ben 5 senedir çekildigimiz fotolarımızdan bi slayt hazırladım resimlerin altına notlar yazdım we mail attım o zamana kadar atmadım mail tabi.sonra onu izlettm ama yanında olmadım.yanıma geldi aglıodu sıkı sıkı sarıldık birbirimize herkese göstermiş ilk defa agladıgını gördüm sewgilimin.

bi fikir bendeki siz bilirsiniz..
kolay gelsin..

60 Mesaj
12 Ekim 2009; 20:22:01 

arkadaşlar süprizi yaptım ama havaya yaptım.işyerinin önüne arabayı geri geri yanaştırıp arka camına doğum günün kutlu olsun aşkım yazdım bir demet gül alıp her güle birer doğum mesajı bantladım ellerimi dikenler delik deşik yaptı.işyerinin önünde yrm saat bekledim bütün arkadaşları çıktı ama benim kız arkadaşım çıkmadı arkadaşları süprizi gördü ve o hocasıyla eve gitti dedi çiçekleri ve kalbimi çöpe atıp evime geri döndüm.şunu söyleyim birdaha hiçbir kıza bi süpriz yapmam hiçbiri haketmiyor.inş kimse böyle bi duruma düşmez...

0 Mesaj
15 Ağustos 2010; 15:55:53 

bitane kocaman bi çiçek al birden karsısına çık çiÇeği uzat tam alacakken çiçeği geri çek elinen tersiyle bi vur BİR DAHA HEDİYE FALAN İSTEMEZ

0 Mesaj
5 Eylül 2010; 17:16:42 

bir çiçek vitamini alın suzme cay posetı seklınde olanlarından.deyın kı cıcege cıcek vıtamını alınır:D

14 Mesaj
5 Eylül 2010; 17:27:59 

quote:

Orijinalden alıntı: TheKebude

valla mükemmel bence bunu denemelisin dostum

saçmaLamayn yha...şahsen ben bi'kız oLarak istemezdm bunu..neye yaradı çikoLata aLman..nası yiyck kız onu

havai fişek iidir.

Uzaklaştırılmış
5 Eylül 2010; 17:42:35 

quote:

Orijinalden alıntı: xoxBersunxox

saçmaLamayn yha...şahsen ben bi'kız oLarak istemezdm bunu..neye yaradı çikoLata aLman..nası yiyck kız onu

havai fişek iidir.

Yemeyiversin nolmuş

1785 Mesaj
5 Eylül 2010; 17:47:46 

quote:

havai fişek iidir.

ne alaka nasıl yiyecek?

sevgilisinin ısırdığı çikolatadan mı tiksinecek??? bu saçma olmuş asıl :)

174 Mesaj
5 Eylül 2010; 18:25:18 

quote:

havai fişek iidir.

Yaş kaç çok merak ettim hiç uzun süreli bi ilişki yaşadınmı ? dur tahmin edeyim tabikide hayır

Not: Aman sevgilinin ısırdığı bir şeyi sakın ısırayım deme kuduzdur muduzdur dikkatli ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveU4ever -- 5 Eylül 2010; 18:28:14 >

Hiçbir dinlenme hakedilen kadar zevkli değildir.

1098 Mesaj
5 Eylül 2010; 18:40:05 

quote:

havai fişek iidir.

Yhaaa niye öyLe diyorsun emocan kardeşim..

Arkadaş her yer emo kaynıyor ya l'ler büyük yazılır neyse. Yer sevgilisi çikolatayı kafana takma sen.

PSN:Winters1905

0 Mesaj
8 Eylül 2010; 23:18:13 

ARKADAŞLAR BAYRAMIN 2 İNCİ GÜNÜ EŞİMİN DOĞUM GÜNÜ .BANADA ACİL Bİ SÜPRİZ FİKRİ VERİRMİSİNİZ BENİM AKLIMDA ÇİKOLATA OLAYI VAR HEM MASRAFI DÜŞÜK HEMDE ANLAMI BÜYÜK BAŞKA FİKRİ OLAN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİRMİ?

2862 Mesaj
18 Eylül 2010; 1:48:15 

guzel fıkırler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >