Şimdi Ara

## Xilence'dan Yeni İşlemci Soğutucusu; Blade Black Hawk Edition ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Xilence'dan Yeni İşlemci Soğutucusu; Blade Black Hawk Edition ##

Hazırladığı performanslı işlemci soğutucuları ile tanınan Xilence'dan yeni bir model daha geliyor. Firmanın Blade Black Hawk Edition kod adını verdiği yeni işlemci soğutucusu özellikle dizayn detayları ile dikkat çekiyor. Agresif bir tasarıma sahip olan Blade Black Hawk Edition, Intel ve AMD'nin güncel işlemcileriyle kullanılabiliyor. 6 adet Bakır tabanlı ısı iletim borusuna, çok sayıda Alüminyum tabanlı yaprağa ve 120mm'lik fana sahip olan soğutucunun ayrıca 880 gramlık ağırlığa sahip olduğu belirtiliyor. Performans ve modifiye tutkunun kullanıcıların dikkatini çekmesi beklenen soğutucunun Temmuz ortasına doğru anons edilmesi beklenirken yurt dışı satış fiyatının 45 Avro civarında olacağı belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 19 Mayıs 2008; 12:02:32 >

• Sekli cok guzel, cok hosuma gitti. Umarim performansi en az ayni fiyattaki sogutucular kadar olur
  • yurtdışı 45 avroysa tr de nolur acaba ?:S:S:
  • şekli muhteşem, fan yapraklarıda geniş eğer fanın dönüş hızıda yüksekse bence şoğutmasıda şekli kadar iidir
  • fan sanki 120mm gibi gözükmüyor
  • Bu ne yahuu
  • OFFFF ÇOK SIKI DURUYOR
  • alt bolge klasik sogutucu ama fan super
  • biraz pahalı gibi geldi.görüntü güzel ama performans?
  • Fan çok karizma duruyor çok hoşuma gitti eğer soğutmasıda görüntüsü kadar iyi olursa fiyatına bakmam alırım :)
  • mükemmel tasarım.post-modern bir yaklaşm gibi birşey.performansınıda görmek lazım
  • çok güzel görünüyor
  • Artık baydı bu TT bigtyp taklitleri,soğutucuyu siyah yapmışlar birde gösterişli bi fan koymuşlar al sana Blade Black Hawk Edition, TT yapmış kardeşim 5 sene oldu aynı tip soğutucular çıkıyor hala
  • bir alt modelini 39 euro ya satıyoruz , bu da 45 euro cıvarı olucak..

http://www.evrenshop.com/asp/show_stock.asp?product=x10

quote:

Orjinalden alıntı: thack_can

yurtdışı 45 avroysa tr de nolur acaba ?:S:S:
  • Sizi bilmiyorum ama ben cpu sogutucularinda thermalright tan sasmam. Bunlar biraz fasa fiso gibi geliyor bana. Yok BLADE BLACK HAWK fln abuk subuk sizcukler kulanip miletin dikkatini cekmeye calisiyolarmis gibi geliyor bana
  • bir alt modeliyle kıyaslandııında farkı makyajın yarattııı belli ama çok şık olmuş
    kasa içinde böle bi aleti görmek zevk verir

## Xilence'dan Yeni İşlemci Soğutucusu; Blade Black Hawk Edition ##
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.