Şimdi Ara

## ATi RV770XT'nin 'Fanı' Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi RV770XT'nin 'Fanı' Ortaya Çıktı ##

AMD-ATi tarafından Nvidia'nın GeForce GTX 200 serisine yönelik olarak planladığı 18 Haziran lansmanından iki gün önce duyurulması beklenen RV770 gpu'sunu baz alan HD 4800 serisi ekran kartlarında kullanılacak soğutucuların detayları da netleşiyor. GDDR3 belek ile gelecek RV770 Pro modelinin tek slot tasarıma sahip olması beklenirken, GDDR5 bellekli RV770 yani HD 4870 modelinin ise çift slot soğutucu ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca üreticilerin lansmanı takiben farklkı soğutucuların kullanıldığı özelleştirilmiş tasarıma sahip Radeon HD 4800 serisi modellerini de anons edebilirler. Öte yandan referans tasarımda kullanılacak fan da kendini gösterdi. RV770XT'de kullanılacak olan fanın 3.17cm boyutunda olduğu belirtiliyor.

• gelsi gelsin hoş gelsin ama iyi bir perfonmansla gelsin

haber için tşk ler
  • Önce fanı sonra tamamını mı gösteriyorlar, Allahım bu günleri de mi görecektik.
  • Haber için Teşekkürler.
    Haberleri de parça parça veriyorlar artık.
    Fanın boyutu, Bpc nin uzunluğu, devrelerin yerlerşimi vs vs
    Ama böylesi daha heyecanlı puzzle çözmek gibi birşey.
  • Sessiz çalışır umarım. (Daha büyük olabilirmiş sanki çapı)
  • Komedi şakası resmen Fudo da sırf yaygara haber yapıyor he, iyice nefret etmeye başladım o siteden.
  • Açıkça söylüyorum : Bu tip fanların verimleri çok düşük oluyor. Adının ne olduğunu bilmiyorum bu tip fanların, ama verimleri işlemci üzerinde kullandıklarımıza benzeyenlere göre çok daha az verimli.

Bu da demek oluyor ki , bu ekran kartlarına AMD çok güveniyor. Yani çok ısınmayacaklar...
  • Dandik birşeye benziyo
  • Hay maşşallah adamlar ne fan yapmışş beee.. okuyup üfleyelimde iyi dönsün

resmi çekip yayınlayan kim bilmem ama tam bir salaklık örneği göstermiş. millet fanına bakarakmı yorum yapacağını sandıki o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 19 Mayıs 2008; 17:33:48 >
  • Beyler kartımızın başı (pardon fanı diyecektim) göründü.hadi bismillah.az daha zorlayıp kartımızın tamımını görecez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dellino

Haber için Teşekkürler.
    Haberleri de parça parça veriyorlar artık.
    Fanın boyutu, Bpc nin uzunluğu, devrelerin yerlerşimi vs vs
    Ama böylesi daha heyecanlı puzzle çözmek gibi birşey.

valla eee yani kartları tam halı ile verseler de bizde duzgun yorum yapsak
    ama fan cok farklı bir dizayna sahipmiş
  • Masallah beklenenler buyuk anlasilan fani bile ekspress haber oluyor ah bi de ana sayfa haberi olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çağdaş

Dandik birşeye benziyo

Daha tasarımı tamamen gördün mü? Dandik diyosun.

Ayrıca referans tasarımın bile çift slot olması özel tek slot soğutmalar olan kartlara daha çok ilgi artıcaktır.
  • 3870x2 referans tasarımından çokta farklı değil fan
  • dikkatinizi çektimi bilmem ama "premium graphics" ide yapıştırmışlar hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: weycell89

dikkatinizi çektimi bilmem ama "premium graphics" ide yapıştırmışlar hemen

PaintShop ile yapmışlar onu
  • yahu fanı çıksa olay oluyo kendi çıkınca nolacak bilmiom
  • quote:

Orjinalden alıntı: scaniaperest

Açıkça söylüyorum : Bu tip fanların verimleri çok düşük oluyor. Adının ne olduğunu bilmiyorum bu tip fanların, ama verimleri işlemci üzerinde kullandıklarımıza benzeyenlere göre çok daha az verimli.

Bu da demek oluyor ki , bu ekran kartlarına AMD çok güveniyor. Yani çok ısınmayacaklar...

AMD her zaman ekran kartlarına güveniyor, ama nedense kartlar da hep çok ısınıyor Umarım bu sefer senin dediğin gibi olurda soğutma ile fazla uğraşmayız

• Anlamsız bir haber.
  • çift gpu lu modelin çıkış zamanı belli mi acaba ??
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.