- x
kablosuz internet hesabımla kaç kişi nete giriyor? yardım
10 Cevap3884 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:44:09 

arkadaşlar ben wireless kullanarak nete giriyorum ve benden başka kimler bu ağı kullanıyor nasıl öğrenebilirim?

616 Mesaj
19 Mayıs 2008; 4:01:34 

Şifrelediysen kimse kullanamaz ki

1064 Mesaj
19 Mayıs 2008; 12:42:12 

modemine gir kontrol et.
şifre koyman lazım her halükarda. wpa koyarsan senden başkası giremez.

Matematiksel olarak anlamlı sürede şifrenin çözülmesi imkansızdır wpa ile.

3618 Mesaj
19 Mayıs 2008; 14:54:57 

Ben de airties var wpa şifreli olmasına rağmen istisnasız hergün modeminize bağlanan kullanıcı sayısı (12) sınırını aşmıştır modemin arkasındaki portu kullanın uyarısı veriyor

Modeme kimsenin girdiği yok ama 12 kişi giriyormuş gibi ağır mübarek...

1924 Mesaj
26 Mayıs 2008; 11:49:34 

Arayüzde kablosuz bölümünde mac diye alt bölüm var. Sayfanın en altında All Adds ya da hepsini ekle diye tıklama yeri var. Tıkladığın zaman modeminle internete bağlanan tüm pc lerin mac adresleri yukarıya eklenir. Senden başkaların mac adreslerini kaldırırsan sadece sen girersin. (hem wpa hem de mac şifreleme yapmış olursun)

493 Mesaj
26 Mayıs 2008; 12:36:37 

netin sınırsızsa salla.kotalıysa eğer engelle tabiki benim oturduğum apartmanda birine 300 lira fatura gelmiş önüne gelen kullanmış.neden şifresiz çünkü

737 Mesaj
26 Mayıs 2008; 16:14:33 

300 ytl he
quote:

Orjinalden alıntı: bolu

netin sınırsızsa salla.kotalıysa eğer engelle tabiki benim oturduğum apartmanda birine 300 lira fatura gelmiş önüne gelen kullanmış.neden şifresiz çünkü

Devlet yararlı olanı yapmak için vardır, birey ise güzel olanı.

73 Mesaj
26 Mayıs 2008; 16:17:30 

300 ytl nasıl gelir ki? Üst limit, sınırsızın %25 fazlası değil mi?

1561 Mesaj
26 Mayıs 2008; 18:41:41 

quote:

Orjinalden alıntı: x15

Ben de airties var wpa şifreli olmasına rağmen istisnasız hergün modeminize bağlanan kullanıcı sayısı (12) sınırını aşmıştır modemin arkasındaki portu kullanın uyarısı veriyor

Modeme kimsenin girdiği yok ama 12 kişi giriyormuş gibi ağır mübarek...

firmware eski modem modemine baglanmaya calisanlari hafizasinda tutuyor Yeni firmware ni bul modeminin airties.com dan indirip guncelle sorun kalmayacaktir.

ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ

1561 Mesaj
26 Mayıs 2008; 18:48:06 

modemin arayuzunde kablosuz sekmesini tiklayina kablosuz baglanan pc leri gorebilirsin. sifre olarak wpa yaparsan birinin bu sifreyi kirmasi biraz zor ykalsaik 2 3 gun gibi bi sure ugrasmasi gerekir buda bilgiye dayali 1. gunden sonra sıkılırlar sıfre kırmayi birakirlar. sifreni telefon numaran yada tuttugun takim yada 123... ismin vs. gibi seyler yazmaman.

ttnet de bu konu hakkinda sunu yapiyor.

kampanya dahilinde alinan kablosuz modemlerde kablosuz sifre konulmadigi taktirde modeme kablosuz olarak baglanip nete cikilamiyor. Uyari veriyor direk.

ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ

31 Mesaj
16 Haziran 2010; 19:52:25 

arkadaşlar benim modemim pirelli evde ayrıca bi de masaütsü olduğu için masaüstünde wirelessı çekmesi için bi usb var onun adı da tip- link pc iki gündür çok yavaş dediklerinize baktım modemle ilgili bişey bulamadım pcde nasıl bakarım kaç kişinin girdiğine?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Modem » kablosuz internet hesabımla kaç kişi nete giriyor? yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203