- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Odadaki sigara kokusu kısa sürede nasıl giderilir?
46 Cevap54881 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1350 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:27:13 

Arkadaşlar odada sigara içmeden önce oda spreyini odanın her tarafına sıkıyorum,daha sonra camdan kafamı çıkararak içiyorum,perdeyi çekiyorum arkadan.Ondan sonra bir iki dakka bekliyorum camdan çıkan yani dışardaki duman gitsin diye biraz.Sonra açıyorum havalandırıyorum.
Sizce böyle bir yöntem doğrumu?Siz neler önerirsiniz.Evdekiler sigara içmeme kızıyor,bende anlamasınlar diye böyle yapıyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Mayıs 2008; 0:29:37 

Evde sigara içilmez ki.O evde senden başkalarıda yaşıyor,bence çık camda ya da balkonda iç

429 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:31:51 

"camdan kafamı çıkararak içiyorum"

00:31 yasak artık

440 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:33:53 

hacu sen içtiğin oda her halukarda kokar en iyisi isyanı bas koy kül tablasını masana yak sigaranı ver dumanı

631 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:47:06 

mum yak mum.. kokulu olursa daha bi cabuk etki eder, normal mumlar da değiştiriyo odanın havasını..

1350 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:48:23 

quote:

Orjinalden alıntı: rizabardakci239

hacu sen içtiğin oda her halukarda kokar en iyisi isyanı bas koy kül tablasını masana yak sigaranı ver dumanı

Ya şu an herkes uyuyor,benim odamın kapısı kitli o şekilde sigara içiyorum.Yani içtiğim zaman hemen odadaki kokuyu gidermem gerek.Yani birisi tuvalet için kalktığı zaman,kokuyu alıp gelsin istemiyorum.

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2008; 0:49:47 

bi odanın sigara kokmamasının en etkili yolu o odada sigara içilmemesi bence yoksa her türlü kokarr

415 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:52:35 

bende aynı senin gibi yapiyorum hehe

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

1010 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:54:02 

Odayı falan havalandırsan bile insanın üstü leş gibi kokuyor.Sırf bu koku yüzünden bırakacağım sigarayı.

Dh 2006 Üyeleri

698 Mesaj
19 Mayıs 2008; 1:03:19 

her gece odada 1 paket sigara içiyorum sabaha kadar ara sıra aklıma gelirse camı açıyorum koksa ne olucakki

intel i5 4670k with CM hyper 212 evo, Asus maximus formula vi, powered by Kingston HperX SSD, GSkill 8GB 2400, Asus HD7950 DC2 TOP, CM Silenco

2004 Üyesi..( buralar eskiden hep dutluktu )

3318 Mesaj
19 Mayıs 2008; 1:13:12 

tütsü yak

LOL TR : Gundam Exia

3077 Mesaj
19 Mayıs 2008; 2:18:23 

Evde herkes yattıktan sonra çık balkonda iç..

Çok nadiren , haftada 6-7 dal captain black içerim.Genelde cuma günleri olur bu..

Gece 02.00-03.00 gibi çık balkona , herkes yatmış , hayat durmuş...Müthiş bir sessizlik

Odayı duman altı etmeye gerek yok

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

1350 Mesaj
19 Mayıs 2008; 2:23:52 

quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Evde herkes yattıktan sonra çık balkonda iç..

Çok nadiren , haftada 6-7 dal captain black içerim.Genelde cuma günleri olur bu..

Gece 02.00-03.00 gibi çık balkona , herkes yatmış , hayat durmuş...Müthiş bir sessizlik

Odayı duman altı etmeye gerek yok

Kendi odamda balkon yok,yan odada balkon var.Ben içerken benim odaya baksalar boş olduğunu görseler,camdan bakıp kokuyu alırlar ve görürler içtiğimi.Ayrıca balkonda içerken odanın kapısını kitlemem gerek,kitleyincede ses yapar.İçip çıktıktan sonra tam kapıyı açarken odanın diğer odaya geçerken biri görse kokudan anlar.Yani böyle içiyorum en azından birisi alsa kokuyu gelir kapıyı tıklatır,benim odanın ışığı kapalı,sabah sorsalar bilmiyordum ne olduğunu ayağı yaparım.Yani odada içmek daha mantıklı bence.

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2008; 2:25:43 

Oust

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_flame -- 19 Mayıs 2008; 2:24:46 >

60 Mesaj
19 Mayıs 2008; 2:26:00 

yavaş yavaş sigara içtiğini belli et önce sigara içtiğini bilsinler sonradan yavaş yavaş diğer odalarda iç bi tane olsa bile en sonra kendi odanda bir kaç kez iç en son da monitörün önüne ko bi tane küllük benim gibi rahatla

1350 Mesaj
19 Mayıs 2008; 2:30:34 

quote:

Orjinalden alıntı: FHNNH

yavaş yavaş sigara içtiğini belli et önce sigara içtiğini bilsinler sonradan yavaş yavaş diğer odalarda iç bi tane olsa bile en sonra kendi odanda bir kaç kez iç en son da monitörün önüne ko bi tane küllük benim gibi rahatla

Sigara içtiğimi biliyorlardı.Şimdi bıraktım sanıyorlar galiba.Şu an içinde bulunduğum durumda böyle şeyleri yapmak gerçekten çok zor.Yaşım biraz ufak biraz daha büyük olsam içedim kafama göre balkonda.Ama şimdi içinde bulunduğumuz şeylerden dolayı böyle saklana saklana içiyoruz 3-4 senedir.

3077 Mesaj
19 Mayıs 2008; 2:31:33 

quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

Kendi odamda balkon yok,yan odada balkon var.Ben içerken benim odaya baksalar boş olduğunu görseler,camdan bakıp kokuyu alırlar ve görürler içtiğimi.Ayrıca balkonda içerken odanın kapısını kitlemem gerek,kitleyincede ses yapar.İçip çıktıktan sonra tam kapıyı açarken odanın diğer odaya geçerken biri görse kokudan anlar.Yani böyle içiyorum en azından birisi alsa kokuyu gelir kapıyı tıklatır,benim odanın ışığı kapalı,sabah sorsalar bilmiyordum ne olduğunu ayağı yaparım.Yani odada içmek daha mantıklı bence.

Benim de odamda balkon yok.Salonun balkonuna gidiyorum..

Ayrıca bu saatte kimse bi kapı tıkırdamasından uyanmaz kolay kolay..Bizimkiler için söylüyorum tabi

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

368 Mesaj
19 Mayıs 2008; 2:34:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

Sigara içtiğimi biliyorlardı.Şimdi bıraktım sanıyorlar galiba.Şu an içinde bulunduğum durumda böyle şeyleri yapmak gerçekten çok zor.Yaşım biraz ufak biraz daha büyük olsam içedim kafama göre balkonda.Ama şimdi içinde bulunduğumuz şeylerden dolayı böyle saklana saklana içiyoruz 3-4 senedir.

Yaşım 16 çok rahat evde sigara içebiliyorum(camel tek geçerim)

Not:Sadece canım dedemle beraber yaşıyorum.

1350 Mesaj
19 Mayıs 2008; 2:42:45 

quote:

Benim de odamda balkon yok.Salonun balkonuna gidiyorum..

Ayrıca bu saatte kimse bi kapı tıkırdamasından uyanmaz kolay kolay..Bizimkiler için söylüyorum tabi

Valla bizim evde durumlar farklı,bizimkiler herşeye uyanıyor.

Uzaklaştırılmış
19 Mayıs 2008; 2:46:06 

Osurarak...

409 Mesaj
19 Mayıs 2008; 10:35:35 

Pardon Yaş Kaç ?

23 Mesaj
29 Nisan 2010; 12:05:48 

süper bir çözüm buldum arkadaşlar sigara kokusuna

10 tl ye aldım gercekten işe yarıyor

organik bakterilerle kokuyu yiyerek yok ediyor kokuyu kokuyla örtmüyor

http://www.negendustri.com.tr/afs.html

Hayat bir gündür
Oda bugündür

692 Mesaj
29 Nisan 2010; 12:08:18 

benim odayı bir görseniz batakhane gibi oldu kartonpiyerler sarı renkte. orjinal rengi ne renkti unuttum

Kendimi biraz öldürüyorum
Her ilişkide
Bu aşkla ilgili değil
Sadece başka bir cenaze töreni..

577 Mesaj
14 Kasım 2011; 1:46:52 

quote:

Orijinalden alıntı: hassat

süper bir çözüm buldum arkadaşlar sigara kokusuna

10 tl ye aldım gercekten işe yarıyor

organik bakterilerle kokuyu yiyerek yok ediyor kokuyu kokuyla örtmüyor

http://www.negendustri.com.tr/afs.html

böyle dandik tasarımı yapmak nasıl bi mantık neyin aklı bilmiyorum.. yazılar okunmuyo arkadaş..

yaradımı işe gerçekden. benim oda kıraathane gibi günde 2 paket sigara ile..

@Asus p8h67-v - @cooler master haf 912 advanced @ intel i5 2500 LGA1155 3.33 GHz @gskill 2x4 dual ripjaws 1333 @msi hd6850 cyclone

2922 Mesaj
14 Kasım 2011; 1:58:52 

Kolonya serpiştir odanın her yanına.5-10 dk sonrada camı aç, kokudan eser kalmaz.Tecrübe ile sabit.Kolonya kokuyu yokediyor, ardından kendi kokusuda uçuyor zaten.

2533 Mesaj
14 Kasım 2011; 2:18:43 

sigaraya gerek yok nargile iç

3070 Mesaj
14 Kasım 2011; 2:21:01 

Benimde babam bilmiyor bende o yokken odamda içiyorum.Oda spreyi var.Şöyle yapıyosun.İşin bittikten sonra (içmeden önce değil) odanın heryerine oda spreyi sıkıyorsun.Özellikle perdelere sık.Sonra camı aç 2 dakika bekle.Sonra camı açıp kapatır gibi ileri geri yap iyice rüzgar yapsın.Ondan sonra koku moku kalmaz.

Birde benim babamın burnu acayip keskindir çok pis koku alır.Ona rağmen anlamıyor.

Every great victory comes with great sacrifice...

750 Mesaj
14 Kasım 2011; 2:43:12 

3,5 yılda evdekiler öğrenmiştir

235 Mesaj
29 Temmuz 2012; 23:51:07 

odada gece nargile yak. ışıkları karart. kapıyı camı kapat. bitane dizi/film koy. tependede disko topu, onun yanındada renkli ledler.. pavyon gibi

477 Mesaj
29 Temmuz 2012; 23:54:21 

Arkadaşım sende iradene sahip çık geceleri içmeyi ver bir zahmet.. Ne yaparsan yap bu melet kokuyor 10-15dk'dan önce kokusunu bastıramazsın.. Hatta evde sigaradan nefret eden birisi varsa yarım saat havalandır yine işkillenebilir benden söylemesi..

15 Mesaj
29 Temmuz 2012; 23:54:39 

hortlamis ama, neyse. al bi vantilator oda spreyini sık onune dogru islem tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7135 Mesaj
29 Temmuz 2012; 23:55:01 

En güzeli oda spreyi ben oda apreyi ile kokuyu bertaraf ediyorum.Aslında en güzeli balkonda içmek maalesef olmuyor.Karşıdan komşu görse gecenin bi saatinde direk arar.

AKIL PLANLAR YAPARKEN KADER GÜLERMİŞ.

932 Mesaj
31 Aralık 2013; 11:40:56 

Bu problem bende de var evdekiler odan kıraathane gibi kokuyor diyor mum yakıyorum artık.

313 Mesaj
31 Aralık 2013; 11:47:35 

ozon makinalarını araştır. anında gideriyor. spor salonlarında kullanılıyor yaygın olarak. ama kapalı havuz kokusu gibi bir koku oluşuyor saldığı azottan dolayı.

• PSN: Onurchik

•  
    2933 Mesaj
    31 Aralık 2013; 12:22:14 

Lise 3 e gidiyordum evde veya sokak cevresinde gizli kapakli sigara icmekten yorulmustum artik. O zamanlar internet kafelerde de sigara iciliyordu.. sirf rahat sigara iciyorum diye internet kafeye gidip saatlerce bos bos oturuyordum ve bu durumdan cidden skilmistim. bi gun aile efradinin hepsi evdeydi.. amcamlar dayimlar falan bize misafirlige gelmislerdi. Bizim evin balkonu da buyuk. Herkes yemekten kalktiktan sonra hemen balkonun kosesine kosup ilk sigarayi ben yaktim herkes mala bagladi ve yillardir iciyorum tribine girip hic bozuntuya vermedim. Evde babamdan buyuk dayimlar oldugu icin kimse sesini cikarmadi ve bunun uzerinden 6 sene gecti rahat rahat sigarami her yerde iciyorum

Twitter ID : https://twitter.com/kckyavuz

408 Mesaj
    31 Aralık 2013; 12:31:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

Lise 3 e gidiyordum evde veya sokak cevresinde gizli kapakli sigara icmekten yorulmustum artik. O zamanlar internet kafelerde de sigara iciliyordu.. sirf rahat sigara iciyorum diye internet kafeye gidip saatlerce bos bos oturuyordum ve bu durumdan cidden skilmistim. bi gun aile efradinin hepsi evdeydi.. amcamlar dayimlar falan bize misafirlige gelmislerdi. Bizim evin balkonu da buyuk. Herkes yemekten kalktiktan sonra hemen balkonun kosesine kosup ilk sigarayi ben yaktim herkes mala bagladi ve yillardir iciyorum tribine girip hic bozuntuya vermedim. Evde babamdan buyuk dayimlar oldugu icin kimse sesini cikarmadi ve bunun uzerinden 6 sene gecti rahat rahat sigarami her yerde iciyorum

O olaydan sonra kimse gelip konuşmadımı seninle

1450 Mesaj
    31 Aralık 2013; 12:43:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Şair-i Maderzat

hard

You're so cool

Edifier X600 Kullanıcı incelemesi
    Dark Orion kasa Kullanıcı incelemesi

2933 Mesaj
    31 Aralık 2013; 14:04:29 

quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

O olaydan sonra kimse gelip konuşmadımı seninle

Yok evde babamin buyukleri oldugu icin o bisey diyemedi. Dayimla amcam geldi yanima bu gerizekalica hareketin normal bisey olmadiklarini bildikleri icin `oglum ne oldu bi sikintin mi var anlatmiyosun`gibisinden konustular. Bende biraz psikolojisi bozulmus gibi takildim sigaram bitince odama gittim hemen. Ne babam ne amcam ne de dayim yanlarinda sigara ictigim icin hicbir sey demediler. Farkinda olmadan onlara ters psikoloji yapmistim. Tabi o gunden sonra hic yanlarinda icmedim ama ictigimi bilirler. Sulale de babam ve buyuk dayimla buyuk amcam haric herkesin yaninda icerim.

Twitter ID : https://twitter.com/kckyavuz

1868 Mesaj
    21 Ocak 2014; 13:58:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Bu problem bende de var evdekiler odan kıraathane gibi kokuyor diyor mum yakıyorum artık.

aynen benim oda icinde oyle diyorlar 1 tane sigara bile icsek kokuyor meret yav pencereden boru salip bi ucunu agzima birinde disariya vercem bu gidisle disari soguk arkadas sigara icmek icin ciklmiyor

1939 Mesaj
    21 Ocak 2014; 14:04:48 

Bırakmayı denesen daha başarılı olursun.
    En azından daha sağlıklı olursun.

Dünya yaşamak için tehlikeli bir yer; kötülük yapanlar yüzünden değil, durup seyreden ve kötülere ses çıkarmayanlar yüzünden.

1822 Mesaj
    21 Ocak 2014; 14:32:23 

Ailene söyleme sakın ilk başlarda trip atıyolar sonra senden sigara otlanıyolar :D

400 Mesaj

[8 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

21 Ocak 2014; 14:35:54 

havlu al çırp buda iyidir ben banyoda öyle yapıyorum...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

22 Mesaj
    21 Ocak 2014; 14:37:09 

Odaki havayı cigerlerine doldurup dışarı püskürtüyorsun

30 Mesaj
    21 Ocak 2014; 14:38:20 

balkon varsa balkonu aç bidebaşka odadaki pencereyi.e yakın olanı.ceryan yapsın en fazla 25 dk ya koku uçar :))

Tutamayacağım sözler vermem...Adımlarımda " KİM NE DER " diye düşünmem...Basit kişilerle polimiğe girmem , Dünyada kimse üzülsün istemem Bazı şeyleri asla affedemem...Geçmişime takılıp dert etmem..Yalan ve taktiklerle uğraşmayın yemem...! DOSTLARIMA asla laf ettirmem...! "

4307 Mesaj
    21 Ocak 2014; 15:09:25 

Konu her sene itinayla hortlatılmış

0 Mesaj
    8 Eylül 2014; 12:38:40 

Merhaba arkadaşım bu kadar kendini zorlamak ve kötü hava içinde kalmak yerine filterqueenin hava temizleyici ürününü kullanabilirsin havayı çok iyi temizliyor ve hiç bir koku bırakmıyor kesinlikle tavsiye ediyorum ..

Bu mesajda bahsedilenler: Broadwayci

1085 Mesaj
    8 Eylül 2014; 12:57:12 

0

Bu mesajda bahsedilenler: Broadwayci

"Geçmiş hatalarınızı unutun. Başarısızlıklarınızı unutun. Şu anda yapacağınız dışındaki herşeyi unutun ve onu yapın."
    En Beğenilmeyen Yorumlar
    Yoruma Git hacu sen içtiğin oda her halukarda kokar en iyisi isyanı bas koy kül tablasını masana yak sigaranı ver dumanı rizabardakci239 - 19 Mayıs 2008; 0:33:53 -1
    Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Odadaki sigara kokusu kısa sürede nasıl giderilir?
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422