Şimdi Ara

Odadaki sigara kokusu kısa sürede nasıl giderilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
138.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar odada sigara içmeden önce oda spreyini odanın her tarafına sıkıyorum,daha sonra camdan kafamı çıkararak içiyorum,perdeyi çekiyorum arkadan.Ondan sonra bir iki dakka bekliyorum camdan çıkan yani dışardaki duman gitsin diye biraz.Sonra açıyorum havalandırıyorum.
    Sizce böyle bir yöntem doğrumu?Siz neler önerirsiniz.Evdekiler sigara içmeme kızıyor,bende anlamasınlar diye böyle yapıyorum

• Evde sigara içilmez ki.O evde senden başkalarıda yaşıyor,bence çık camda ya da balkonda iç
  • "camdan kafamı çıkararak içiyorum"

00:31 yasak artık
  • hacu sen içtiğin oda her halukarda kokar en iyisi isyanı bas koy kül tablasını masana yak sigaranı ver dumanı
  • mum yak mum.. kokulu olursa daha bi cabuk etki eder, normal mumlar da değiştiriyo odanın havasını..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rizabardakci239

hacu sen içtiğin oda her halukarda kokar en iyisi isyanı bas koy kül tablasını masana yak sigaranı ver dumanı

Ya şu an herkes uyuyor,benim odamın kapısı kitli o şekilde sigara içiyorum.Yani içtiğim zaman hemen odadaki kokuyu gidermem gerek.Yani birisi tuvalet için kalktığı zaman,kokuyu alıp gelsin istemiyorum.
  • bi odanın sigara kokmamasının en etkili yolu o odada sigara içilmemesi bence yoksa her türlü kokarr
  • bende aynı senin gibi yapiyorum hehe
  • Odayı falan havalandırsan bile insanın üstü leş gibi kokuyor.Sırf bu koku yüzünden bırakacağım sigarayı.
  • her gece odada 1 paket sigara içiyorum sabaha kadar ara sıra aklıma gelirse camı açıyorum koksa ne olucakki
  • tütsü yak
  • Evde herkes yattıktan sonra çık balkonda iç..

Çok nadiren , haftada 6-7 dal captain black içerim.Genelde cuma günleri olur bu..

Gece 02.00-03.00 gibi çık balkona , herkes yatmış , hayat durmuş...Müthiş bir sessizlik

Odayı duman altı etmeye gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Evde herkes yattıktan sonra çık balkonda iç..

Çok nadiren , haftada 6-7 dal captain black içerim.Genelde cuma günleri olur bu..

Gece 02.00-03.00 gibi çık balkona , herkes yatmış , hayat durmuş...Müthiş bir sessizlik

Kendi odamda balkon yok,yan odada balkon var.Ben içerken benim odaya baksalar boş olduğunu görseler,camdan bakıp kokuyu alırlar ve görürler içtiğimi.Ayrıca balkonda içerken odanın kapısını kitlemem gerek,kitleyincede ses yapar.İçip çıktıktan sonra tam kapıyı açarken odanın diğer odaya geçerken biri görse kokudan anlar.Yani böyle içiyorum en azından birisi alsa kokuyu gelir kapıyı tıklatır,benim odanın ışığı kapalı,sabah sorsalar bilmiyordum ne olduğunu ayağı yaparım.Yani odada içmek daha mantıklı bence.

• Oust

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_flame -- 19 Mayıs 2008; 2:24:46 >
  • yavaş yavaş sigara içtiğini belli et önce sigara içtiğini bilsinler sonradan yavaş yavaş diğer odalarda iç bi tane olsa bile en sonra kendi odanda bir kaç kez iç en son da monitörün önüne ko bi tane küllük benim gibi rahatla
  • quote:

Orjinalden alıntı: FHNNH

yavaş yavaş sigara içtiğini belli et önce sigara içtiğini bilsinler sonradan yavaş yavaş diğer odalarda iç bi tane olsa bile en sonra kendi odanda bir kaç kez iç en son da monitörün önüne ko bi tane küllük benim gibi rahatla

Sigara içtiğimi biliyorlardı.Şimdi bıraktım sanıyorlar galiba.Şu an içinde bulunduğum durumda böyle şeyleri yapmak gerçekten çok zor.Yaşım biraz ufak biraz daha büyük olsam içedim kafama göre balkonda.Ama şimdi içinde bulunduğumuz şeylerden dolayı böyle saklana saklana içiyoruz 3-4 senedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

Evde herkes yattıktan sonra çık balkonda iç..

Kendi odamda balkon yok,yan odada balkon var.Ben içerken benim odaya baksalar boş olduğunu görseler,camdan bakıp kokuyu alırlar ve görürler içtiğimi.Ayrıca balkonda içerken odanın kapısını kitlemem gerek,kitleyincede ses yapar.İçip çıktıktan sonra tam kapıyı açarken odanın diğer odaya geçerken biri görse kokudan anlar.Yani böyle içiyorum en azından birisi alsa kokuyu gelir kapıyı tıklatır,benim odanın ışığı kapalı,sabah sorsalar bilmiyordum ne olduğunu ayağı yaparım.Yani odada içmek daha mantıklı bence.

Benim de odamda balkon yok.Salonun balkonuna gidiyorum..

Ayrıca bu saatte kimse bi kapı tıkırdamasından uyanmaz kolay kolay..Bizimkiler için söylüyorum tabi

• quote:

Orjinalden alıntı: Broadwayci

quote:

Orjinalden alıntı: FHNNH

yavaş yavaş sigara içtiğini belli et önce sigara içtiğini bilsinler sonradan yavaş yavaş diğer odalarda iç bi tane olsa bile en sonra kendi odanda bir kaç kez iç en son da monitörün önüne ko bi tane küllük benim gibi rahatla

Sigara içtiğimi biliyorlardı.Şimdi bıraktım sanıyorlar galiba.Şu an içinde bulunduğum durumda böyle şeyleri yapmak gerçekten çok zor.Yaşım biraz ufak biraz daha büyük olsam içedim kafama göre balkonda.Ama şimdi içinde bulunduğumuz şeylerden dolayı böyle saklana saklana içiyoruz 3-4 senedir.

Yaşım 16 çok rahat evde sigara içebiliyorum(camel tek geçerim)

Not:Sadece canım dedemle beraber yaşıyorum.

• Benim de odamda balkon yok.Salonun balkonuna gidiyorum..

Ayrıca bu saatte kimse bi kapı tıkırdamasından uyanmaz kolay kolay..Bizimkiler için söylüyorum tabi

Valla bizim evde durumlar farklı,bizimkiler herşeye uyanıyor.
  • Osurarak...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.