Şimdi Ara

Avatar: The Last Airbender FAN CLUB (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.547
Cevap
15
Favori
122.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya gereksiz uzar o zaman herşey tadında bırakılmalı bence bitecekse tam zirvede bırakılmalı.
  • benide fanınıza ekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: tàlhà

Ya gereksiz uzar o zaman herşey tadında bırakılmalı bence bitecekse tam zirvede bırakılmalı.

oda doğru
  • benide kelersen sevinirim yaw... bide avatarın izlemediğim bölümlerini nerden indirebilceğimi özel mesajla belirtirseniz çok makbule geçer. Ha bide rapidshare olmazsa sevinirm eğer rapidshare dışında hiç bir yerden indirilmiyorsa rapidshare dan nasıl indirceğimi sölerseniz iyi olur.... yeşekkürler.
  • Bu konuyu gördükten sonra (dün) birkaç bölümüne bakayım dedim ve sabahtan beridir bunu izliyorum.Hastalık mıdır nedir bu

Bu arada beni de ekleyebilirsin.

@| ZıPıR |

İndirmeden izleyebileceğin bir yer buldum,istersen oranın adresini verebilirim
  • bnide ekle :)
    bu arada avatar ı izleyenlere tavsiyem eğer inglizceniz iyi ise inglizce izleyin derim bazen çok fark oluyor :)
  • 121.portofino

122.fatih_t

123.Eveon

124.alexis rhodes

125.| ZıPıR |

126.ßa®an

127.1 HiT u DowN

Ekledim.
  • Türkçe dublajlı bölümlerin devamının gelmemesi yüzünden dayanamayıp 3. sezon 15. bölüme kadar ingilizce bölümlerle devam ettim,
    bu sefer de 16. bölümü bekler oldum. Bence sezon başına 20 bölüm çok az olmuş, diğer anime diziler gibi sezon başına 60-80
    bölüm olsa daha iyi olurdu. Bu kadar iyi bir dizinin çabuk bitmesi gerçekten kötü. 16. bölüm sanırım temmuzda, o zamana kadar ne izleyeceğim bilemiyorum.
  • haberiniz varmı bilmiyorum ama nickoledeon da 3 .cü sezon başladı
  • ben siteye daha yeni üye oldum ama Türkiye'de ilk yayınlanmaya başladığından beridir izliyorum Avatar'ı acaba beni de eklermisiniz??? Şimdiden teşekkürler :)
  • bişeyi merak ediyorum.ben yozlaştırılmış türkçeden nefret edenler topluluğu na üyeyim burayada üye olabilir miyim? evetse, beni de ekle lütfen
  • Benide ekleyim
    imzayı ekliyorum şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Türkçe dublajlı bölümlerin devamının gelmemesi yüzünden dayanamayıp 3. sezon 15. bölüme kadar ingilizce bölümlerle devam ettim,
    bu sefer de 16. bölümü bekler oldum. Bence sezon başına 20 bölüm çok az olmuş, diğer anime diziler gibi sezon başına 60-80
    bölüm olsa daha iyi olurdu
    . Bu kadar iyi bir dizinin çabuk bitmesi gerçekten kötü. 16. bölüm sanırım temmuzda, o zamana kadar ne izleyeceğim bilemiyorum.

Bir de hangi anime sezon başına 60-80 bölüm oluyormuş ki bi One Piece var en fazla bölüm çıkaran o da taş patlasa 45-47 bölüm.

• beni de ekler misin. bu arada 4.sezon olacak mı
  • İmza pek yaşamaz.+ 4.sezon olmayacak beyler unutun bunu zor bir ihtimal olması.
  • quote:

quote:

Türkçe dublajlı bölümlerin devamının gelmemesi yüzünden dayanamayıp 3. sezon 15. bölüme kadar ingilizce bölümlerle devam ettim,
    . Bu kadar iyi bir dizinin çabuk bitmesi gerçekten kötü. 16. bölüm sanırım temmuzda, o zamana kadar ne izleyeceğim bilemiyorum.

Bir de hangi anime sezon başına 60-80 bölüm oluyormuş ki bi One Piece var en fazla bölüm çıkaran o da taş patlasa 45-47 bölüm.

Dostum ben tüm anime'leri takip eden birisi değilim, bundan yaklaşık 5-6 sene önce tv'de pokemon bölümleri yayınlanıyordu(şu an da yayınlanıyor sanırım),
    sezon başına oldukça fazla bölüm düşüyordu. 1. sezonu 80 bölüm falandı yanlış hatırlamıyorsam. Tabi pokemonu o zamanlar izliyordum şu an için basit geliyor bana.
    Avatar gibi kaliteli bir yapımın da biraz daha uzun olmasını isterdim.

• quote:

Orjinalden alıntı: 1 HiT u DowN

bnide ekle :)
    bu arada avatar ı izleyenlere tavsiyem eğer inglizceniz iyi ise inglizce izleyin derim bazen çok fark oluyor :)

kesinlikle öyle yapın bende ingilizce izledim xbox ta izlediğimden altyazı desteği yok zaten çok acayip konuşmuyorlar anlaşılır konuşuyolar ingilizceniz iyi sayılırsa kesinlikle konuda ne olduğunu kaçırmadan izleyebilirsiniz böyle deneyin bence çok daha iyi
  • quote:

quote:

quote:

Dostum ben tüm anime'leri takip eden birisi değilim, bundan yaklaşık 5-6 sene önce tv'de pokemon bölümleri yayınlanıyordu(şu an da yayınlanıyor sanırım),
    sezon başına oldukça fazla bölüm düşüyordu. 1. sezonu 80 bölüm falandı yanlış hatırlamıyorsam. Tabi pokemonu o zamanlar izliyordum şu an için basit geliyor bana.
    Avatar gibi kaliteli bir yapımın da biraz daha uzun olmasını isterdim.

Ama dediğin de mantıksız abi 52 hafta var 80 bölüm nasıl yayınlanacak.Gerçi Türkiye burası yaparlar.

• Hergün yayınlanıyordu zaten 80 olmasa bile en azından şöyle bir 40 bölüm olsa iyi olurdu gerçekten.
  • quote:

Hergün yayınlanıyordu zaten 80 olmasa bile en azından şöyle bir 40 bölüm olsa iyi olurdu gerçekten.

Gerçi 55 lerde şuan bölüm olarak.Yani normal seyrinde ya tadını versin uzun olmasının bir mantığı yok bence.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.