Şimdi Ara

Rapid-share Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende 4mbit internet olmasına,ve torrentlerden çok rahat 400 küsürü yakalamama rağmen,rapid-share den hangi bağlantıyı seçersem seçeyim 10-40 kb arasında indirebiliyorum.Sitede bir sorun mu var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 17 Mayıs 2008; 14:38:29 >

• tellasonera 1'i dene
  • Her bağlantıyı denedim arkadaşım.
  • free download manager'ı yükle ve tellasonera 1 ile denewww.freedownloadmanager.org ve free mi indiriyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İçimdeki Deniz -- 17 Mayıs 2008; 18:39:02 >
  • idm kullanıyorum ama free yim evet.Ama bir hafta önce de free idim ve 400 civarlarında indirebiliyordum
  • free download manager'ı dene bir
  • 1-2 gündür bendede aynı sorun ne yaparsam yapayım 60ı geçmedi hız.

• bendede vardı rapidin geniş bant özelliği düşmüş...
  • 10 kb ile indiriyorum ancak arkadaşlar,mutlaka premium mu almak lazım?

Şimdi premium alıp da yine aynı hızla indirirsem boşuna almış olacağım,programla filan halledilemez mi?
  • premium ile 108kb 110kb (1mbi-hat) ttnet ne verdisye inidiriozda premiumda bile kota war :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

10 kb ile indiriyorum ancak arkadaşlar,mutlaka premium mu almak lazım?

Şimdi premium alıp da yine aynı hızla indirirsem boşuna almış olacağım,programla filan halledilemez mi?

Hayır, Premium almak gibi bir zorunluluk yok. Rapid ya da internet üzerinde bir yoğunluk yaşanmış olabilir. Ara sıra olan bir durumdur. Ancak şunu söylemeliyim; Premium hesap alırsan gayet rahat edersin. Hız sorununun da yaşanacağını sanmıyorum.
  • nisan ayında aynı sorun bendede vardı 1mbit ile rapidde 10k ya şükreder olmuştum sinirlendim premium aldım hız doğrudan 88-105 arasına zıpladı.
  • rapid ten premium alıp indirme yöneticisiyle indirirsen full hızda indirirsin bir sorun olmaz merak etme ben 1 mbit kullanyırum 110-120 arası download yapıorum
  • premium'da bant sorunu olmaz. Premium kullanıcılara öncelik veriyolar çünkü, aynı bandı kullanmıyo beleşçilerle. Ayrıca orda gördüğün server'ların hepsinden aynı anda çekiyor parça parça. Mirror olayı yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.