Şimdi Ara

## Asus'dan VENTO TA-D Serisi 3 Yeni Kasa ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus'dan VENTO TA-D Serisi 3 Yeni Kasa ##

Asus mid-tower tipi 3 yeni bilgisayar kasasını duyurdu. VENTO TA-D serisi dahilinde hazırlanan kasalar boyutları itibariyle ortak bir yapıya sahipken özellikle ön panel tasarımları ile ayrılıyorlar. 190x433x478mm boyutlarındaki kasalar 120mm'lik çift fan ile donatılmış durumdalar. Tasarımında metal kullanılan yeni kasaların dahili oldukları segment için yeterli iç hacmi sunduğu da ifade ediliyor. harici donanımlar için 5.25” x 4, 3.5” x 1 ve dahili donanımlar için 3.5” x 6 yuvasına sahip olan anakartların kolay kurulum odaklı tasarlandıkları belirtiliyor. Çok renkli LED'e sahip güç butonu ile de dikkat çeken kasalar 7 adet genişleme slotuna sahipler. Ön panelinde çift usb portuna ve çift ses konnektörüne sahip olan kasaların fiyatları hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 16 Mayıs 2008; 22:54:32 >

• Asus'un kasaları dışında her ürünün sewiyorum ama kasalarına oldum olası ısınamamışımdır nedense
  • çık olmamış ne bunlar böle karahumma böçüğü gibi
  • Sonunda 120 lik fanları kullanmaya başladı asus. O kadar kasa çıktı piyasaya ama bence hala görünüş bakımından en güzeli Asus un o ferrari kırmızısı ventosu. Ama malesef sogutması görünüşü kadar güzel değildi o modeldede.
  • önden 120mm fanlar nereden havayı alıyor
  • para fln istemiyorum ben çizip vercem bi kasa modeli valla

normal bi kasa işte sdc ismi asus
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

para fln istemiyorum ben çizip vercem bi kasa modeli valla

normal bi kasa işte sdc ismi asus

aynen katılıyorum.sanırım asus bu kasa işine pek önem vermiyor o yüzden taşaron olarak ismini başka bir firmaya vererek kullandırtıyor.yoksa hiçmi standartların üstünde bir kasa cıkaramaz bildigimiz asus.bunlar ne ya alışımıda metal.
  • dışı estetik değil lakin PSU ları güsel kasalar
  • sükür asus da yeniledi kasalarını bende de eski si var gerci cok fazla bi fark goremedim dizaynında
  • Asus niye kasa konusunda geri planda duruyor hiç anlamış değilim.Bu kasaların diğer kasalardan ne farkı varki.yapmasada olurmuş
  • Geçenki bordo, mavi, beyaz kasalardan daha güzel
  • Asus
  • Artık kasalarda hava sirkülasyonu olduğu kadar görünüme de önem verilmekte. Şahsen ben hiç beğenmedim tipini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.