Şimdi Ara

Futbol Menajeri -OFM- (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.582
Cevap
24
Favori
766.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize iyi oyunlar. Sizlerden Rocking soccer oyunu ile ilgili destek istemek için yazıyorum. Oyunda Türkiye Liglerini belli bir seviyeye kadar taşıyabildik ancak bununla birlikte kullanıcı sayısını arttırmaya ihtiyacımız var. Oyunu denemek isteyen ya da yalnızca destek olmak isteyen arkadaşlarımız dilerlerse doğrudan

www.rockingsoccer.com/tr/futbol adresinden dilerlerse de buraya tıklayarak davetiyemden üye olabilirler.

Tekrardan iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocking Soccer -- 8 Ağustos 2014; 11:44:13 >

• Son takımımla..
     Futbol Menajeri -OFM-
  • kingo_disco kullanıcısına yanıt
    baya bi geç oluyor ama belki başkaları faydalanır. Önce avrupa liginde sadece kupa finalinde yedek oyuncularımla 1 maç yenilerek şampiyon oldum sonra bir de italya liginde deneyeyim dedim bu sefer hem lig hem kupayı aldım. Taktiğe gelirsek ; 4-3-3 A kanatları kullan ,sert , forvetler sadece atak , orta saha standart , defansta bekler ileri geri , alan savunması , pres %70 , ofansif bu şekilde iyi gidiyor hiç değiştirmeden standart böyle oynadım
  • Varmı katılabileceğimiz ligler
  • Galatasaray'la yeni bir lige başladım ilk 2 maç hüsran(trabzon ve bursayla berabere) sonraki 2 maçta 2 galibiyet bakalım neler olacak
  • Vfl Wolfsburg:5-0:SC Paderborn 07
    5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik liderle aramda 2 puan var ve 2.yim bayern münchen i yenersem lider olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vfl Wolfsburg:5-0:SC Paderborn 07
    5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik liderle aramda 2 puan var ve 2.yim bayern münchen i yenersem lider olurum

• Vfl Wolfsburg:2-0:1.FC Köln
    Böylece hala 2.yim 1 . İle aramda 2. Puan var
    Golcülerim ve attıkları goller ve güçleri ve yaşları
    Adı Gücü Yaşı Attığı Gol Sayısı
    Hernadez 88 26 2
    Rodrigo 87 23 4
    Ti.Werner 87 18 5
    Dost 82 25 0
    Knockaert 73 22 0

Dost dışında hepsini aldım hernandezi almak için 10 m kazık yedim 0 gol atanlar daha hiç maç oynamadı. Knockaert ise genç ve gelişir die aldım. Şu an mutluyum kadromdan sadece 2 oyuncum naldobve benaglio yaşlı onlarında yakında satılması gerekçek. Şimdilik bu kadar yarına görüşürüz.

• Beyler 4 2 3 1'e karşı en iyi taktik nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Beyler 4 2 3 1'e karşı en iyi taktik nedir?

4-5-1 sert kg vur
  • Bayadır oynamıyordum yeniden oynamaya başlayacağım.
  •  Futbol Menajeri -OFM-

Futbol Menajeri -OFM-
  • Beyler bu oyunda hic taktik değiştirmeyin diyen arkadaslarim var.her taktik degistirdiginde ilk macta illa puan kaybediyormussun.dogru mudur bu bilgi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lorne Malvo

Beyler bu oyunda hic taktik değiştirmeyin diyen arkadaslarim var.her taktik degistirdiginde ilk macta illa puan kaybediyormussun.dogru mudur bu bilgi?

Hayır, aksine rakibe göre taktik yapılmalıdır.
  • Bundan 2 ay önce İnter ile arkadasımin takimi Udinese'ye takimi kampa almama ragmen 2-2 lik mac sonucu oyunu birakmistim.
    Simdi ise dayanamayip tekra basladim. Tottenham ile. Aldigimda 6. Gunde basladi. Suan liderin 5 puan gerisinde 8. Yim. Puanlar birbirine cok yakin. Averajim maalesef dusuk. Kadrom iyi ama bir turlu istikrar saglayamiyorum. 2-3 senedir oynarim boyle bir sorunum var hala. Mesela B.Munih'i Hamburg ile 5-1 yendim ertesi gun son siradaki Greuther Furth'e 1-0 kaybettim. Boyle cok oluyor maalesef. Taktik degistirmdigimden mi bilmiyorum. Genelde sakatlik,cezali vs. olmazsa kolay kolay degistirmem.

• Ayrica bu taktik nasil?
     Futbol Menajeri -OFM-

• Nasil bir taktik uygulamaliyim?
     Futbol Menajeri -OFM-

• eskiden video izleyip baya bedava bilet kazanılırdı. şimdilerde tekliflerde hiç video göremiyorum. biletsiz ilk sıralara oynamak zor. ayrıca hep aynı taktikle oynayın diyenler var fakat ben maça göre casus yollayıp ona göre taktik belirliyorum. şu ana kadarda çoğunlukla başarılı oldum. mesala uzun top oynayan takıma karşı (menajersiz takımsa 3-3-4 oluyor) alan savunması ve ofsayt taktiği evet seçilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.matsuyama

eskiden video izleyip baya bedava bilet kazanılırdı. şimdilerde tekliflerde hiç video göremiyorum. biletsiz ilk sıralara oynamak zor. ayrıca hep aynı taktikle oynayın diyenler var fakat ben maça göre casus yollayıp ona göre taktik belirliyorum. şu ana kadarda çoğunlukla başarılı oldum. mesala uzun top oynayan takıma karşı (menajersiz takımsa 3-3-4 oluyor) alan savunması ve ofsayt taktiği evet seçilmeli.

bilmiyorum kime göre neye göre değerlendirirsin ama ''4-3-3 A kanatları kullan'' bu taktiği sabit olarak kullanıyorum ve durum bu ;
     Futbol Menajeri -OFM-

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.