Şimdi Ara

En İyi Hafıza Kartı Sandisk mi, Kingston mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
24.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n95 için hangi hafıza kartını önerirsiniz??? Neden??? ve en kaliteli ve en ucuz nerede bulabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan-hakan -- 16 Mayıs 2008; 17:35:58 >

• sandisk 64 mb lık ları 256 gibi herşeyi alıyo (sonyericsson) 1 likleri hiç kasmıyo tabi sonericsson için geçerli nokia yı bilemem. teknosa 1 lik 40 ytl ye satıyo ben sandisk derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: utQ94

sandisk 64 mb lık ları 256 gibi herşeyi alıyo (sonyericsson) 1 likleri hiç kasmıyo tabi sonericsson için geçerli nokia yı bilemem. teknosa 1 lik 40 ytl ye satıyo ben sandisk derim
    teknosa baya pahalı ozaman çünkü gg da sandisk 4gb 36 ytl bir de kingston kullanan yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan-hakan -- 16 Mayıs 2008; 19:58:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan-hakan

teknosa baya pahalı ozaman çünkü gg da sandisk 4gb 36 ytl bir de kingston kullanan yok mu?

Alıntıları Göster
    gg'de satilan 36 liklar sahtedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan3579

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: danskiman

nasıl anlıycaz sahtesini işte ürünün linki;
    http://urun.gittigidiyor.com/Sandisk-4-GB-Micro-SDHC-cep-telefonu-hafiza-kart_W0QQidZZ9722099

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan-hakan

quote:

nasıl anlıycaz sahtesini işte ürünün linki;
    http://urun.gittigidiyor.com/Sandisk-4-GB-Micro-SDHC-cep-telefonu-hafiza-kart_W0QQidZZ9722099

Alıntıları Göster
    valla ben adata class6 150x 4gb kullanıyorum telefonla 2.5gb dolu hiç kasılma yok gerçi telefon s40 ama kartı tavsiye ederim hem ucuz hem kaliteli

• quote:

Orijinalden alıntı: Linux003

valla ben adata class6 150x 4gb kullanıyorum telefonla 2.5gb dolu hiç kasılma yok gerçi telefon s40 ama kartı tavsiye ederim hem ucuz hem kaliteli

Alıntıları Göster
    benim şimdiye kadar kullandığım bütün hafıza kartları kingstondu.kesinlikle öneririm kinstonu. çok kaliteli.n70de 512 mmc n80de 1gb ve n82de 2 gb kinston kullanıyorum hiç kasılmayla karşılaşmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasaprap -- 17 Mayıs 2008; 16:31:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kasaprap

benim şimdiye kadar kullandığım bütün hafıza kartları kingstondu.kesinlikle öneririm kinstonu. çok kaliteli.n70de 512 mmc n80de 1gb ve n82de 2 gb kinston kullanıyorum hiç kasılmayla karşılaşmadım

Alıntıları Göster
    Bana sorarsan 2 side aynı.sandisk daha pahalı çünkü adı var.gerçi halk arasında kingston daha çok biliniyor olabilir ama bütçeye en uygun olanı kingstondur.ben şu ana kadar hep sandisk kullandım.ama 1 tane sandisk alana kadar 2 tane sandisk al daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: efege

Bana sorarsan 2 side aynı.sandisk daha pahalı çünkü adı var.gerçi halk arasında kingston daha çok biliniyor olabilir ama bütçeye en uygun olanı kingstondur.ben şu ana kadar hep sandisk kullandım.ama 1 tane sandisk alana kadar 2 tane sandisk al daha iyidir

Alıntıları Göster
    forever sandisk.. tek geçerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: coco76

forever sandisk.. tek geçerim..

Alıntıları Göster
    sandisk-kingston-twinmos-stormax ... bu markaların hiçbirinden kolay kolay şikayet gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

sandisk-kingston-twinmos-stormax ... bu markaların hiçbirinden kolay kolay şikayet gelmez

Alıntıları Göster
    toshibayıda unutmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

toshibayıda unutmamak lazım

Alıntıları Göster
    üç noktayı aklıma gelmeyen markalar ama eklemek isteyenler için bırakmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

üç noktayı aklıma gelmeyen markalar ama eklemek isteyenler için bırakmıştım

Alıntıları Göster
    Standart kartların hepsi aynı performansı vermektedir zaten veri aktarım hızları yüksek kartların fiyatı diğerlerinden çok daha fazla ondan bilindik markaların hepsi aynı sonucu verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apexi

Standart kartların hepsi aynı performansı vermektedir zaten veri aktarım hızları yüksek kartların fiyatı diğerlerinden çok daha fazla ondan bilindik markaların hepsi aynı sonucu verir

Alıntıları Göster
    sandisk, kingston ok de twinmos yalan hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikko

sandisk, kingston ok de twinmos yalan hocam..

Alıntıları Göster
    kingston
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan3579

Alıntıları Göster
    quote:

forumda hatırlayan vardır bir ara hafıza kartı satışı yaptım.o dönemde öğrendiğim şey hafıza kartlarının sahtesi orjinalinden fazla piyasada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nervium

quote:

forumda hatırlayan vardır bir ara hafıza kartı satışı yaptım.o dönemde öğrendiğim şey hafıza kartlarının sahtesi orjinalinden fazla piyasada.

Alıntıları Göster
    ben kingston kullanıyorum vede N70 varkende kingston 1gb lık almıştım 70 ytlye.ama şimdide N73 için 4gb lık kingston kullanıyorum.1.6 mblık alan dolu vede kasılma falan hiç yok.sanki boş gibi hemen açılıyor uygulamalar.bak arkadaşım ben yalovada bir sürü dükkan gezdim ve hepside çin malı kingston satıyor.kartın üstünde kingston yazıyor kağıdında başka marka yazıyor vede kutusu yok.yani kartı bi kağıda ilştirmişler öyle satıyorlar.bunlardan alma.üstelik bunlar çabuk bozuluyorlar..kingston,sandisk,toshiba al.bak toshibada kalitelidir.ama kingston kullanıyorum vede çok memnunum..

• quote:

Orijinalden alıntı: wox

ben kingston kullanıyorum vede N70 varkende kingston 1gb lık almıştım 70 ytlye.ama şimdide N73 için 4gb lık kingston kullanıyorum.1.6 mblık alan dolu vede kasılma falan hiç yok.sanki boş gibi hemen açılıyor uygulamalar.bak arkadaşım ben yalovada bir sürü dükkan gezdim ve hepside çin malı kingston satıyor.kartın üstünde kingston yazıyor kağıdında başka marka yazıyor vede kutusu yok.yani kartı bi kağıda ilştirmişler öyle satıyorlar.bunlardan alma.üstelik bunlar çabuk bozuluyorlar..kingston,sandisk,toshiba al.bak toshibada kalitelidir.ama kingston kullanıyorum vede çok memnunum..

Alıntıları Göster
    valla sandisk ten başkasını tanımam.özellikle heryerde kingston bulunuyo neden acaba?çok satıldığındanmı yoksa karı daha çok olduğundanmı? E bilemem artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: Klasör.:X:.

valla sandisk ten başkasını tanımam.özellikle heryerde kingston bulunuyo neden acaba?çok satıldığındanmı yoksa karı daha çok olduğundanmı? E bilemem artık..

Alıntıları Göster
    Sandisk tek geçerim ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Sandisk tek geçerim ben de

Alıntıları Göster
    sandiskde kullandım kingstonda ikiside iyi ayrıca a-datayıda öneririm
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.