Şimdi Ara

## Çift kızaklı Samsung F400, yakında piyasaya sürülecek ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Çift kızaklı Samsung F400, yakında piyasaya sürülecek ##
     ## Çift kızaklı Samsung F400, yakında piyasaya sürülecek ##

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un, Bang & Olufsen ile işbirliği içinde ürettiği ve Barcelona'daki fuarda teknoloji severlerle buluşturduğu müzik odaklı F400 modelinin mayıs ayından itibaren pazara dağıtımına başlanacağı firma yetkililerince açıklandı. Nokia N95 / N95 8 GB ile benzer form faktöründeki telefon, yüksek ses kalitesi vaadeden Bang & Olufsen'in ICEPower teknolojisini kullanmakta. Teknik özellikleri özet geçecek olursak telefonda 2.2 inç boyutunda ekran, 3 Megapiksel kamera, farklı kulaklıkları rahatça kullanabilmeniz için 3.5 mm'lik jak girişi, 8 GB'a kadar microSD desteği ve FM radyo mevcut. F400'ün mayıs ayında ilk olarak Fransa'da; haziran ayından itibaren de Avrupa'nın diğer ülkelerinde ve Asya'da piyasaya sunulması düşünülürken fiyat seviyesi hakkında bilgi verilmedi.

Teknik özellikler:

Şebeke: Triband (HSDPA / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900)
    EDGE desteği: Var, 10. sınıf
    İşletim sistemi: Java platformu
    Boyut: 103.2 x 48.2 x 16.9 mm / 108 gram
    Ekran: 2.2 inç 240x320 piksel 262.144 renk TFT
    Bellek: 20 MB dahili + microSD desteği
    Kamera: 3.0 Megapiksel, video kaydı
    3.5 mm jak girişi: Var
    FM radyo: Var, RDS desteği
    Bluetooth: Var, v2.0
    A2DP profili: Var
    Batarya: 960 mAH (600 saate kadar bekleme; 4.5 saate kadar konuşma süresi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 15 Haziran 2008; 1:21:27 >

• özellikler güzelde batarya süresi ne kadar oldugu önemli ayrıca dahili hafıza daha fazla olmalıydı
  • güzel telefon
    müzik odaklı olması
    benim için ön planda...
  • Samsung Güzel Tasarımlar YApıyor.
  • Bataryası nasıl günde 2 kez şarj ediliyomu gene
  • şık tasarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

Bataryası nasıl günde 2 kez şarj ediliyomu gene

yok belki düzelmiştir.
  • tasarım mükemmel geldi bana

hastalandım yaw resmen
  • kızaklı telefonlarda tek tercihim daima samsung dan yana diğerleri beceremiyor
  • Bu modeldede dahili hafıza çok düşük heleki hafıza kartına üvey evlat muamelesi yapan samsung telefonlar için.
    Samsung tasarım açısından her zaman üstün zaten ama bazı modellerin kullanışsız olması kötü.
    Örnek u600 bataryası müzik veya radyo dinlendiğinde çok az dayanmakta.
    Ayrıca kulaklık takılı iken telefon standart boylarından çok farklılaşıyor kulaklık jackı baya dışarı taşıyor ve kulaklık kapağı da dimdik olduğu gibi kalıyor.
    Dolayısı ile cebe girmekte zorlanıyor telefon
    Ve en kötüsü kulaklık takılı iken yandaki ses tuşuna ulaşmak çok zorlaşıyor.
    İnşallah bu modelde bu tarz hatalar olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 16 Mayıs 2008; 10:00:50 >
  • Samsung yine kalitesini göstermiş
  • Gerçekten çok şık, çok beğendim...
  • yine kablosuz bağlantı yok, bu samsung teknolojinin gerisinden geliyor hala, ekle şu alete kablosuz bağlantıyı gör bak ne nokia kalıyor ne başka bişey ama hala aynı yolda ilerliyorlar
  • Tasarımı çok hoş görünüyor. Ancak özelliklerde hatırı sayılacak pek birşey yok...
  • samsunga hayranım ama sanki ekranları nokia ve sony kadar başarılı değil benim gördüklerim o kadar başarılı değil sanki ama tasarım işini iyi başardı ve pazar payıda her geçen gün artacağı kesin forewer samsung..
  • fiyatları nasıl?piayasada varmış....
  • Hepsiburada.com: 549 YTL / 521 YTL (Havale ile)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.