Şimdi Ara

## Asus P560, Windows Mobile 6.1 işletim sistemiyle geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus P560, Windows Mobile 6.1 işletim sistemiyle geliyor ##

(GPSAndCo'dan alıntıdır)

PDA arenasının güçlü isimlerinden Asus, hız kesmeksizin yetenekli ürünlerini tanıtmaya ve piyasaya sürmeye devam ediyor.

P serisinin yeni üyesi P560, quadband GSM ve dualband HSDPA şebekelerini destekleyerek çoğu rakibine göre bir adım öne çıkmakta. P560'nın teknik özelliklerini yakından incelediğimizde cihazın Windows Mobile 6.1 işletim sistemi ve 450 MHz saat hızında TI Omap 2430 işlemcisinden güç aldığını görmekteyiz. Bunlar dışında yeni PDA, 2.8 inç boyutunda dokunmatik ekran, 3.2 Megapiksel otomatik odaklama özellikli kamera, video görüşme için 2. kamera, microSDHC kart slotu, WI-FI, Bluetooth v2.0 + EDR, dahili GPS alıcısı gibi önemli özellikleri 116x59x13 mm boyutlardaki kasasında barındırıyor. 150 saate kadar bekleme, 4 saate kadar konuşma süresi sunan P560'ın haziran ayında 500 Euro seviyesinde vitrinleri süsleyeceği tahmin ediliyor.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband GSM / Dualband HSDPA
    İşletim sistemi: Windows Mobile 6.1 Professional
    İşlemci: 450 MHz TI Omap 2430
    RAM / ROM: 128 MB / 256 MB
    Boyut ve ağırlık: 116x59x13 mm / 119 gram
    Ekran: 2.8 inç 240x320 piksel 65.536 renk dokunmatik TFT
    Bellek: microSDHC kart slotu
    Kamera: 3.2 Megapiksel, otomatik odaklama
    2. Kamera: 640x480 piksel
    WI-FI: Var, 802.11b/g
    Bluetooth: Var, v2.0 + EDR
    GPS: Var, SiRF Star III çipseti
    Batarya: 1150 mAH (150 saate kadar bekleme; 4 saate kadar konuşma süresi)

• Asus yine yapmış yapacağını, fiyat biraz pahalı gibi...
  • 500 euro yu asus ceptelefonuna vercek enayi çıkarmı bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

500 euro yu asus ceptelefonuna vercek enayi çıkarmı bilmem

senden iyi mesaj kasmaya çalışan enayi olmaz.... herşeye dandun mesajlar yazan bi enayisin....
  • Biraz ağır olmuş ama yinede bence çok pahalı gibi. yurt dışında 500 euro olursa Türkiyede dizüstü parasını geçer bu. Bence HP 614c biraz daha ucuzlsaın buna göre daha tercih edilesi bir cihaz gibi gliyor.
  • Güzel bir cihaz daha; özellikler yerinde. Ancak biraz kaba gibi duruyor 2,8 inç ekrana göre. Sanki bu boyutlara 3 inç sığarmış gibime geliyor.
  • asus şekil güzel tasarımlı bir ürün cıkarmış
  • her şey iyi güzelde ekran hala qvga hala qvga.
    bence o paraya değmez
  • samsungu anımsatıyor :)...
    e250/d900
    hatta yuvarlak tuşuy ile samsung u serisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpy -- 16 Mayıs 2008; 8:57:54 >
  • Piyasa kızışıyor. Yakında herkesin kafası karışacak ve bir sürü "hangisini aliym" tarzı başlık görücez. HTC hala baskın benim gözümde ama asusun da belli bir kullanıcı kitlesi var.
  • fm radyo niye koymazlar bu pdalara birtek htc artemisde var bütün özellikleri bir arada barındıran s.e xperia1 çıkıcak ama oda uçuk fiyatlı gibi gözüküyor
  • Aha da iddia ediyorum bu alet gelmiş geçmiş en hızlı PPC olacak. 450 MHz hızında OMAP işlemci rüya gibi...
    Üstelik işlemciye gömülü 2D/3D grafik hızlandırıcısı da cabası...
    500 euro az bile bu alete...
    Ha şimdi düşündüm de LG KC1 bundan biraz daha hızlı olabilir. O 806 MHz çünkü, hem de PXA 320 (bkz. çüş).

Aman gene bazı Kamiller çıkıp da "oofff 450x2 900 MHz hız, PPC dünyası devrim yaşıyor!!!" demesin de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Diablo -- 17 Mayıs 2008; 22:26:49 >
  • tuş takımı olmadan pek şans vermiyorum.ayrıca birazda samsungu anımsatıyor.
  • VGA olmayan PDA Alınmaz artık, yeni çıkan HP 614C yi inceledim onunda ekranı hoşua gitmedi görüntü soluk ve pikesller görünüyor.
  • cep telefonu olsa vermez zaten bu cep telefonu değil
    quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

500 euro yu asus ceptelefonuna vercek enayi çıkarmı bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Diablo

Aha da iddia ediyorum bu alet gelmiş geçmiş en hızlı PPC olacak. 450 MHz hızında OMAP işlemci rüya gibi...
    Üstelik işlemciye gömülü 2D/3D grafik hızlandırıcısı da cabası...
    500 euro az bile bu alete...
    Ha şimdi düşündüm de LG KC1 bundan biraz daha hızlı olabilir. O 806 MHz çünkü, hem de PXA 320 (bkz. çüş).

Aman gene bazı Kamiller çıkıp da "oofff 450x2 900 MHz hız, PPC dünyası devrim yaşıyor!!!" demesin de...
    Teknoloji nasil hizli ilerliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.