Saç Dökülmesini Önleyen ilaçlar hakkında görüşleriniz
28 Cevap25460 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

344 Mesaj
15 Mayıs 2008; 2:55:44 

Evet arkadaşlar bu ilaçlar hakkında baya reklamdı şyuydu buydu alıp başını gıdıyor, eğer sizde benım gıbı sac dokulme sorunu yasıyorsanız ve bunu önlemek ıcın bişiler denıyorsanız görüşlerinizi paylasırsanız sevinirim.

Ben 3 aydrı Bioxcine şampuan kullanıyorum, serumu acıkcası biraz pahalı geldıgı ıcın şampuanını aldım denedım, dökülmeye karşı buyuk ölçüde yararını gördüm ama yerine yenisi cıkıyormu hala ondan emın değilim. Birde gercekten kepek öneycı şampuanların çok fazla saç döktüğünü kendi kullanımlarımda gözlemledim.

888 Mesaj
15 Mayıs 2008; 3:32:20 

şöyle söyleyebilirimki evet 2 yıl öncesine kadar bende saça iyi para harcadım,aminexıl vıchy,keramine h ,bioxcin,yılanyağı,özel şampuanlar ve bakım kürleri ayrıca yurt dışına kuzenlerime ısmarlayıp getirttiğim issimlerini hatırlayamadığım daha neler neler,ve en sonunda artık tak dedi ve ne olursa olsun varsın dökülsün dedim.zaten stretejileri de bu seni korkularınla avlamaya, kel kalma korkusundan seni manipule edip sana bi şekilde o ürünü satmak! başarılıda oluyolar.Ama benim her halukarda dökülme olayı devam etti halada ediyor,yavaşladı azaldı insanın kendi kendine iç rahatlaması bence ismi var diye kullanılan şampuanın yerine asit düzeyi az şampuan kullanman yeterli paranı sokağa atmış olmassın.şuan sonuçmu hala kel kalmadım şakaklarım biraz açıldı oda zaten yaş 28 olsun artık.

Psn: elmeromero20

282 Mesaj
15 Mayıs 2008; 11:35:29 

Bende bu aralar bu ürünlerden almayı düşünüyorum, biraz araştırma yaptım nette, valla bioxcin ile ilgili çok fazla olumlu yoruma rastlayamadım. Ama Revivogen'in yorumları çok daha iyi, birçok kişi Revivogen'den memnun olduğunu söylemiş ama fiyatı biraz yüksek. Keramine H'yi de dikkate almak lazım, hem yorumlar iyi, hem de çok pahalı değil. Tabii ki aynı ürün herkesten işe yarayacak diye birşey yok, dökülme sebepleri farklı olabilir, ürünün etki etmesi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Canon Powershot G9
Creative Zen
Satılık 1997 Model Fiat Tipo 1.4S

344 Mesaj
16 Mayıs 2008; 16:30:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Burocks

Bende bu aralar bu ürünlerden almayı düşünüyorum, biraz araştırma yaptım nette, valla bioxcin ile ilgili çok fazla olumlu yoruma rastlayamadım. Ama Revivogen'in yorumları çok daha iyi, birçok kişi Revivogen'den memnun olduğunu söylemiş ama fiyatı biraz yüksek. Keramine H'yi de dikkate almak lazım, hem yorumlar iyi, hem de çok pahalı değil. Tabii ki aynı ürün herkesten işe yarayacak diye birşey yok, dökülme sebepleri farklı olabilir, ürünün etki etmesi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Peki bişi sorcam bu Revivogen'nin hapı falanda varmı? sanki ben bioxcine şampuan alırken bu bahsedılen ilacın bana hapını tavsiye etmişti eczacı fiyatıda 40 ytl gibi bişeydı yanlıs hatırlamıyorsam

10144 Mesaj
16 Mayıs 2008; 16:35:49 

Benim saçlarımı eski haline getiren üç ilaç var.

1) Rogaine / Minoxidil
2) Pantogar
3) Revivogen

Şampuan: Restorex

Gerçekten çok ama çok yararını gördüm bu ilaçların. Eski haline döndürdüler saçlarımı.

Doktora gitmeden ilaç kullanmayın. Bir ton test sonucu bu ilaçları verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 16 Mayıs 2008; 18:35:33 >

Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

1107 Mesaj
16 Mayıs 2008; 16:48:47 

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

1) Rogaine / Minoxidil
2) Pantogar
3) Revivogen

Gerçekten çok ama çok yararını gördüm bu ilaçların. Eski haline döndürdüler saçlarımı.

saçlarım eski haline döndü derken saçların dökülmüşmüydü? bunlar tekrarmı çıkardı

.......i can't say that it's impossible G S because impossible is nothing.........

10144 Mesaj
16 Mayıs 2008; 18:41:13 

quote:

Orjinalden alıntı: yy2

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

1) Rogaine / Minoxidil
2) Pantogar
3) Revivogen

saçlarım eski haline döndü derken saçların dökülmüşmüydü? bunlar tekrarmı çıkardı

Evet.
Önler falan baya açılmıştı. Şimdi kapandı saçları dikebiliyorum bile.

Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

2965 Mesaj
16 Mayıs 2008; 18:45:05 

ben eskiden jöle kullanmiyordum ama simdi kullaniyorum ve saçlar daha yavas uzuyor eskiden 1 ay dedin mi pat diye saç cikardi simdi ise 2 ay
saçlarim dökülmüyo ama :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsardaags -- 16 Mayıs 2008; 18:44:26 >

Mes que un club

PSN : Pato-V

Klavyemde bazi türkçe karakterler yok.

1872 Mesaj
16 Mayıs 2008; 23:22:53 

doktora bir sorun

576 Mesaj
16 Mayıs 2008; 23:28:07 

dana iliği ve hindistan cevizi kürünü deneyen varmı aranızda ben bir arkadaşa önerdim oda yeni yeni denemeye başladı ama bilmiyorum internette baya olumlu yorum var bu konuda kürü hatırlatayım...

rkadaşlar ben 1 aydır 150 gr. sığır iliği 150 gr. hindistan cevizi yağı . İlk önce iliği kısık ateşte bir teflonda eritin h. cevizi yağı ekleyin. ılıkken kafanıza sürüp streçleyin. Üzerine sıcak havlu ile bekletin. 2-3 saat bekledikten sonra yıkayın. Zor çıkan bir kür arkadaşlar önce defne sabunu ile yağları akıtırsanız. Daha iyi olur. Sonuç mu 8 haftadafışkıran saçlarınız...Sevgilerle..

aynen olay bundan ibaret....

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Mayıs 2008; 23:30:14 

bunların birçoğu hormonal bozukluğa neden olabiliyormuş daha açık söylemek gerekirse, öyle böyle yapabilir miş. biyoloji hocası söylemişti

Uzaklaştırılmış
16 Mayıs 2008; 23:37:52 

tamamen psikolojik etki aslında hiç bir işe yaramıyo biraz mantık yürütün anlarsınız

315 Mesaj
16 Mayıs 2008; 23:40:02 

Benimde saçlarımda azda olsa bölgesel dökülmeler var..

geçen sene revigen areata losyon ve hap olarak zinchrome kullandım.. bi faydasını görmedim

Priporin kapsül ve şampuanını kullanıp faydasını gören varmı acaba? ( birde onu deneyeyim bari..)

818 Mesaj
16 Mayıs 2008; 23:41:01 

bide şu saç dökülmesini hastalık olarak kabul edilip ssk tarafından karşılansa çok süper olucak

923 Mesaj
16 Mayıs 2008; 23:41:32 

bioxin şampuan ve tüplerini kullanıyorum epeydir bi etkisini göremedim yaş 20 epey açıldı saçlar

Samsung Galaxy SIII
Pentax K30 + 18-135mm WR

Uzaklaştırılmış
16 Mayıs 2008; 23:45:14 

quote:

Orjinalden alıntı: Deathulazam

bioxin şampuan ve tüplerini kullanıyorum epeydir bi etkisini göremedim yaş 20 epey açıldı saçlar

nekadar zamandır kullanıyorsun kaç kutu bitirdin

923 Mesaj
16 Mayıs 2008; 23:49:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ayaz_efe

quote:

6aydır bioxin şampuan ek olarak arada sırada baden yağı+zeyinyağı

son 1 ayda bioxin tüple bioxin şampuanı kullanıyorum bitmek üzere kullanmaya başladığım ilk hafta yavaşlatır gibi oldu ama yinede dökülüyor.

Samsung Galaxy SIII
Pentax K30 + 18-135mm WR

Uzaklaştırılmış
16 Mayıs 2008; 23:51:56 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ayaz_efe

quote:

6aydır bioxin şampuan ek olarak arada sırada baden yağı+zeyinyağı

son 1 ayda bioxin tüple bioxin şampuanı kullanıyorum bitmek üzere kullanmaya başladığım ilk hafta yavaşlatır gibi oldu ama yinede dökülüyor.

hocam bak şöyle bilgi vereyim sana

ilk kutudaki tüplerde saçlarda dökülme olacak cansız olan saçları dökecek 2. kutuda saçlarını kuvvetlendirecek ve saçların kalınlaşacak en son kutuda ise yeni saçlar çıkmaya başlayacak şampuanda destekleyici olarak kullanılacak

962 Mesaj
17 Mayıs 2008; 0:54:00 

Bioxin arkadaşlar hiç düşümeyin ve ampulleri ve şampuanını kullanın
3 kutu bitirdikten sonra saçlarınız dökülmeye devam ediyorsa doktora gidin
2.kutuya başlamadan fark hissetmeniz gerekli , dökülmeler azalmalı

Namaz Kılmak Bedava, Kumar Oynamak ParayLa... Oruç Tutmak Bedava, İçki İçmek ParayLa... ALLAH'a İman Bedava, Haram Yemek ParayLa.. Kısacası Cennet Bedava , Cehennem ParayLa...

1207 Mesaj
17 Mayıs 2008; 2:48:40 

Arkadaşımızında belirttiği gibi firmaların çoğu bizim endişelerimiz ve korkularımız üzerine ticaret yapıyor.

En bilindiklerden biri bioxcin mesela; habire reklamlarda "etkinliği klinik deneylerce kanıtlanmış" diyor... İyi ama bu klinik deneyler nedir? uluslararası bir geçerliliği varmı? yoksa kendi kliniğinizde denediniz(!)demi söylüyorsunuz....

Bide katılımcıların yüzde 80'nindemi 90'nındamı saç tekrar geldi diyor... Peki biz nerden bileceğiz bunu, bi tarafınızdan sallamadığınız ne malum... Bence devletin bu tip yanıltıcı reklamları yasaklaması gerekiyor. böyle rezillik olmaz.

msi 6728 865pe neo-2 pls, P4 3.2(prescott), Palit 7600gt, samsung 80 gb 7200 rpm + seagate 320gb, 2x1024 mb ddr 400, LG Dvd writer-asus 52x24x52 cdwriter, cnet adsl modem, samsung 15" 551v monitör. hp 3500c tarayıcı., apache awc550 webcam. Inca (bt878) tv kartı. fsp 500w bluestorm psu---msi vr330x dizüstü

Uzaklaştırılmış
17 Mayıs 2008; 3:31:03 

Bioxcin yalan.Revivogenin tam setini alın..Çok yararı var....İ.ü deki bu konu ile ilgili prof. revivogeni öneriyor..Diğerleri hiçbirişe yaramıyor ama bu yarıyor gerçekten.tabiki biraz pahalı.. 6 aylık set300 milyondu sanırım..

3884 Mesaj
17 Mayıs 2008; 18:36:44 

66 Mesaj
15 Aralık 2008; 21:10:20 

Ben de ağustos 2008 de 2 kutu restorex aldım. Dedim ki bu dalgalar bi işe yarıyor mu gerçekten bi test yapiyim kendi kendime. kürlere başlamadan önce saçı bi güzel yıkadım , 60 saat sonra (2,5 gün) sonra bir leğenin içine suyu toplayacak şekilde saçlarımı tekrar yıkadım. suyu ince bir süzgeç ile süzüp saçları topladım kuruttum. Ve üşenmeden oturup tek tek saydım miktar 720 adet tel saç irili ufaklı. günlük ortalama 290 tane!
3 ay sonra iki kutudaki kürleride mümkün olduğunca kuralanı uygun şampuanla beraber kullandım. Bitince saçları tekrar yıkadım. yine 2,5 gün bekledim tekrar yıkayıp süzdüm ve saydım sonuç : 370 adet tel saç irli ufaklı. günlük 150 adet ortalama. yaklaşık %50 saç dökülmesini durdurdu yeni saç çıkardımı derseniz işte onu yapmadı açık yerler yine aynı. şimdi sadece şampuanı ile devam ediyorum ilerde yine bi ölçüm yapıcam sizinle paylaşıcam

807 Mesaj
15 Aralık 2008; 21:23:48 

Arkadaşlar benim şakak kısımlarında saçlar biraz seyrek normalmidir, arttırmak için bir ilaç, yöntem bilen varsa paylaşırsa çok iyi olur ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maça Ası -- 15 Aralık 2008; 21:22:48 >

807 Mesaj
15 Aralık 2008; 21:27:43 

quote:

Orjinalden alıntı: tupacamaru

dana iliği ve hindistan cevizi kürünü deneyen varmı aranızda ben bir arkadaşa önerdim oda yeni yeni denemeye başladı ama bilmiyorum internette baya olumlu yorum var bu konuda kürü hatırlatayım...

rkadaşlar ben 1 aydır 150 gr. sığır iliği 150 gr. hindistan cevizi yağı . İlk önce iliği kısık ateşte bir teflonda eritin h. cevizi yağı ekleyin. ılıkken kafanıza sürüp streçleyin. Üzerine sıcak havlu ile bekletin. 2-3 saat bekledikten sonra yıkayın. Zor çıkan bir kür arkadaşlar önce defne sabunu ile yağları akıtırsanız. Daha iyi olur. Sonuç mu 8 haftadafışkıran saçlarınız...Sevgilerle..

aynen olay bundan ibaret....

bu kür hakkında bilgisi olan var mı ayrıca ??

660 Mesaj
28 Ağustos 2012; 17:28:48 

Bu saç dökülmesi piskolojikte etken aslında

102 Mesaj
28 Ağustos 2012; 17:33:05 

Şuan hepsi keldir..

1165 Mesaj
28 Ağustos 2012; 17:36:23 

Bioxin şampuan ve sac serumunu kullanıyorum. 2 ay oldu henüz bi moka yaramadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

11 Mesaj
9 Nisan 2013; 19:11:02 

bu testleri nerden yaptıracagız peki bende test yaptırıp ona göre malzeme kullanalım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Saç Dökülmesini Önleyen ilaçlar hakkında görüşleriniz
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250