- x
Iphone Bluetooth
33 Cevap50540 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

77 Mesaj
15 Mayıs 2008; 2:31:55 

Iphone'un bluetooth'unu kullanan arkadaşlar varmı? Elime geçen 3 iphone'da da bluetooth problemi vardı.Bluetooth'u açtığımda diğer bluetooth'ları bulamıyor.Fakat başka bir telefondan ararttırdığımda (nokia 6630) iphone'u görüyor, dosya yollamaya izin vermiyor.Acaba dedim bir ara bazı motorola telefonlarda da telefondan telefona dosya gönderimi yapılamıyordu. Şu durumda ben mi birşeyi gözden kaçırıyorum yoksa telefonların bluetooth'unda bir sorunmu var. Telefonlar 1.1.4 olup Ziphone 3.0 la kırıldı.Installer 2.5 ile yüklendi.

152 Mesaj
15 Mayıs 2008; 2:33:45 

iphone larda bluetooth sadece kulaklik icin var. dosya transferi mumkun degil. ayrica bu soru cok kez soruldu.

77 Mesaj
15 Mayıs 2008; 2:35:21 

Sorumun cevabını sonradan gördüm.Cevabımı aldım.Teşekkürler

5351 Mesaj
15 Mayıs 2008; 2:37:23 

İphone'un bluetooth'u dosya aktarımına izin vermiyor, sadece bluetooth kulaklıklar için kullanılabiliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sylargray -- 15 Mayıs 2008; 3:15:49 >

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

318 Mesaj
15 Mayıs 2008; 3:03:27 

iphone bluetooth iphone bunutut olarak değiştirilmeli

299 Mesaj
15 Mayıs 2008; 3:09:56 

apple'ın enteresanlığı nie dosya transferine izin vermessin ki

5351 Mesaj
15 Mayıs 2008; 3:16:37 

Aslında yazılım ile halledilebilecek bir sorun, inşallah yeni firmware'lerde bluetooth ile dosya aktarımına izin verirler.

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

12461 Mesaj
15 Mayıs 2008; 3:16:39 

İllegal paylaşımı önlemekti sanırım açıklama..

190 Mesaj
15 Mayıs 2008; 15:45:17 

Bir yerdeyken arkadaslarla resim cekiyorum Iphone umdan sora hemen kendi tellerini cıkarıp abi yolla bakim sunu diolar yok atamıorm diorm ee bluetoth yokmu diolar varda dosya atmıo fln hadi ya faln atmak istemedigimi sanıolar sora karsıtırmaya calısıolar vardır abi bakalım fln filn yarım saat kurcalıyorlar

12461 Mesaj
15 Mayıs 2008; 16:09:58 

Öyle durumlarda mail adreslerini istiyorum ben hemen hiç kasmadan, evde bakarsınız diyorum

190 Mesaj
15 Mayıs 2008; 16:20:51 

quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Öyle durumlarda mail adreslerini istiyorum ben hemen hiç kasmadan, evde bakarsınız diyorum

iyi fikir

299 Mesaj
15 Mayıs 2008; 18:54:41 

quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

malesef ben yapamıyorum onu hala wireless çalışmıo bi topic açtım ama hala çözülmedi sorun

729 Mesaj
16 Mayıs 2008; 16:29:58 

quote:

Orjinalden alıntı: rapsound

Bir yerdeyken arkadaslarla resim cekiyorum Iphone umdan sora hemen kendi tellerini cıkarıp abi yolla bakim sunu diolar yok atamıorm diorm ee bluetoth yokmu diolar varda dosya atmıo fln hadi ya faln atmak istemedigimi sanıolar sora karsıtırmaya calısıolar vardır abi bakalım fln filn yarım saat kurcalıyorlar

yaa peki bu apple firmasındakiler gerizekalımı..bluetooth gibi bir teknolojiyi cihaza koyuyorsun ama kısıtlama getiriyorsun.. vay salak herifler. insanları itunes programına yonlendirmenin her turlu yontemini kullanmıslar

iphone 4S 16GB , ipad 2 3G 16 GB
Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene , hiç kimse yardım etmez.

1562 Mesaj
16 Mayıs 2008; 16:54:39 

O kadar zaman geçti hala bluetooth için bir yama tarzı birşey çıkmadı.
Acaba mümkün değil mi yazılımla şu olayı değiştirmek?

190 Mesaj
16 Mayıs 2008; 16:56:45 

quote:

Orjinalden alıntı: gunbah

yaa peki bu apple firmasındakiler gerizekalımı..bluetooth gibi bir teknolojiyi cihaza koyuyorsun ama kısıtlama getiriyorsun.. vay salak herifler. insanları itunes programına yonlendirmenin her turlu yontemini kullanmıslar

evet kötü olmuş aslında sadece kulaklık için kullanabiliyoruz. Benim düşüncem bunlar illegal müzik paylaşımını engellemek icin yaptılar mesela birisi para ile itunes dan sarkı aldı digerine bedavadan gönderdi gibi bi olayı engelliyorlar

496 Mesaj
16 Mayıs 2008; 17:19:12 

Dosya paylaşımı da koyarlar merak etmeyin. Tamamen duygusal...

362 Mesaj
16 Mayıs 2008; 20:04:06 

o kadar şey yapıldı... 4.6 BL kırılamaz denildi kırıldı ne programlar çıktı... hala kimse bluetooth ile ilgili birşeyler yapamadı, bu durumda ya insanlar bt kullanmıyo artık ya da bt için birşeyler yapamıyorlar... çok sinir bozucu bişey ve bence iphone'un havasını çok azda olsa zedeleyen bir durum...

Ankarada oturan arkadaşlar için her türlü iPhone hakkında destek verebilirim. maksat ücret değil, yardım etmek olsun. pm atarsanızda msn den destek verebilirim sorunlarınız için.

243 Mesaj
17 Mayıs 2008; 0:13:15 

bende apple ürünlerini yakından tanıyorum apple gelirinin %80 den fazlasını elektronik media satarak kazanıyor yani mp3 mp4 satarak kazanıyor eee o kadar para kazandıgı yerdenden de milletin saga sola mp3 göndemesine göz yummaz degil mi

23 Mesaj
17 Mayıs 2008; 0:59:03 

Peki arkadaşlar,

iPhone - PC USB Bluetooth

adresindeki cihaz gerçekten çalışıyor mudur yoksa kandırmaca mı?

3 Mesaj
28 Mayıs 2008; 15:17:54 

arkadaslar bence iphone kesinlikle bluetooth aracı değil varsa internetin paşa paşa kullan gitsin tadını çıkar.

2064 Mesaj
28 Mayıs 2008; 17:35:18 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamman115 -- 28 Mayıs 2008; 17:36:55 >

64 Mesaj
30 Mayıs 2008; 16:36:01 

arkadaşlar 2 iphone arasında dosya alışverişini drop copy adlı program ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
denedim ve oldu.
aynı şeyi mac ile iphone arasında denedim.mac için kurduğum drop copy programı lisanslıydı bu sebeple dosya transferi yapamadım ama aynı mantıkla lisanslı bulunabilirse mac ile iphone arasında da dosya alışverişi yapılabileceğini düşünüyorum.

253 Mesaj
30 Mayıs 2008; 16:41:26 

quote:

Orjinalden alıntı: acemiaslan

arkadaşlar 2 iphone arasında dosya alışverişini drop copy adlı program ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
denedim ve oldu.
aynı şeyi mac ile iphone arasında denedim.mac için kurduğum drop copy programı lisanslıydı bu sebeple dosya transferi yapamadım ama aynı mantıkla lisanslı bulunabilirse mac ile iphone arasında da dosya alışverişi yapılabileceğini düşünüyorum.

denemekte yarar var

League of Legend Türkiye

8 Mesaj
3 Haziran 2008; 2:08:03 

arkadaslar bende sony nın bluetoothlu araba teyp war sızce onda calısırmı sımdı sony erıcsonn p1i kullanıyorum onu kulaklık olarak algılıyo a2dp oldugundan muzıklerı de bluetoothdan arabada calıyorum

1736 Mesaj
3 Haziran 2008; 10:12:35 

quote:

Orjinalden alıntı: acemiaslan

denedim ve oldu.

IPhone'un versionu ne olursa olsun 1.1.4-3.9 bt yapabileceğiniz,sorunsuz kurulum sağlayan anlatım,program ve oyun yükleyebileceğiniz, sürekli güncellenen "olmazsa olmaz" önemli bilgilerin toplandığı çok yararlı bir sayfa.
http://forum.donanimhaber.com/iphone_icin_sorunsuz_program_ve_oyunlar/m_22312859/tm.htm

1255 Mesaj
3 Haziran 2008; 14:13:08 

mavidişli :) araba teyplerinde iphone ile tlf görüşmesi yapılıyuor ama müzik çalma vb yok

59 Mesaj
16 Kasım 2008; 2:20:21 

iphone bluetooth la dosya aktarimina izin werse milyonlarca dolar itunes gelirini kesmis demektir..simdi bile hackerlerle basi dertte zaten arkadasim

[img]http://www.teeworlds.com/forum/img/avatars/673.jpg[/img]

5066 Mesaj
19 Aralık 2008; 11:13:04 

iPhone modelleri kasalarının altında bir Bluetooth-yongası saklıyor.

Japon teknoloji dergisi Tech-on, bir mühendisi iphone içini açmak için görevlendirdi. Mühendis cihazı açtı ve içinde Broadcom imzalı BCM4325 kablosuz yongasını buldu. Techon.nikkeibp.co.jp sitesine göre bulunan parça hem WLAN hem de Bluetooth'u destekleyen bir melez-yonga.

İddialar göre sporcuların farklı performans verilerini iphone a gönderecek olan özel bir Nike spor ayakkabı için bu arayüze ihtiyaç duyuluyor. Aslında bu sebepten dolayı iphone un tam Bluetooth desteği olması gerekiyor. Apple'ın ilerleyen zamanlarda bu özelliği yeni bir firmware ile açıp açmayacağı ise henüz belli değil. Şayet böyle olursa iphone Bluetooth ile bütün Blouetooth işlemlerini yapabileceğiz. Hadi hayırlısı....

5066 Mesaj
19 Aralık 2008; 11:15:41 

quote:

Orjinalden alıntı: rapsound

evet kötü olmuş aslında sadece kulaklık için kullanabiliyoruz. Benim düşüncem bunlar illegal müzik paylaşımını engellemek icin yaptılar mesela birisi para ile itunes dan sarkı aldı digerine bedavadan gönderdi gibi bi olayı engelliyorlar

Türkiyede hangi müziksever İtunes dan şarkı alır oda merak konusu...

483 Mesaj
20 Şubat 2010; 10:16:44 

eskiden bir anlamı yoktuda şimdi iblueNova çıktı her türlü verialışverişi yapılıyor (:

İPhone 3g [ s ] 32 gb White

54 Mesaj
22 Şubat 2010; 1:01:38 

guzel bir uygulama tabiki

..Have a little faith..

PSN ID : Doctore8787

301 Mesaj
5 Nisan 2010; 16:01:21 

installer 3.11 de bluetooth programı var mı? ben sabahtan beri arıyorum hala bulamadım :(

ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ

SAMPIYONSUN FE-NER-BAH-CE

1035 Mesaj
5 Nisan 2010; 16:48:40 

3gs icinde ibluenova var 4.99 $ fln ama cydia da cr4cklıda mevcut(muş)
[illegal birsey soylemek istemedim :)) ]

1519 Mesaj
3 Haziran 2010; 2:26:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania

eskiden bir anlamı yoktuda şimdi iblueNova çıktı her türlü verialışverişi yapılıyor (:

birde şu rehberi atabilseydim çok iyi olacaktı. beceremedim daha

ibluenova da transfer edilen dosyları ben bulamıyorum uygulamadan çıkınca kayboluyor nasıl bulacağım....

Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm?
Kim bilir ne bekliyor kalır mıyım ölür müyüm?
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.676