Şimdi Ara

TrackMania Nations Forever inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
19.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendine özgü ve eğlenceli pistleri ile ücretsiz olarak oyunseverlerin beğenisine sunulan TrackMania Nations Forever inceleme köşemize konuk oluyor.

[wvp=260]

Sistem Özellikleri

Minimum:1.6 GHZ işlemci,256 MB Bellek,32MB ekran kartı,750 MB Boş Alan
    Önerilen:2.2 GHZ işlemci,512 MB Bellek,128MB Ekran Kartı

Oyunu yükleme için tıklayın

• İnceleme güzel olmuş elinize,dilinize sağlık. Bu oyun serisinin ücretsiz olması gerçekten güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Werner Heisenberg -- 15 Mayıs 2008; 0:12:04 >
  • İnceleme çok güzel.Hemen çekiyorum
  • bence basit ve uğraştırmaması ama bence kullanabilirlik o kadarda iyi değil!!!
  • 5 para etmez oyun buyüzden bedava saten.
  • ben 1 yıldır oynuyorum bu oyunu eski sürümüde track mania nations'dı çok güzel ve eğlenceli bi oyun ücretsiz olduğuna bakmayın gerkeçten kaliteli bi oyun ücretli oyunlar kadar iyidir (hem bundan daha kötü ücretli oyunlarda var) sizide track mania ya davaet ederim Türkiye ye destek olup daha üst sıralara taşıyalım
  • Soloda ilerki seviyeler epey zorlaşıyor. Black adamı fıtık eder. Online ayrı bir dünya. Hırs yaptıran bir oyun. Türkiye'den 4bin küsür oyuncu var. Dünya'da 700bin den fazla.

Ücretli sürümü United Forever kısa zamanda ücretsiz olsun isterik.
  • Girdim Siteye İndiricektim Ücret Talep Ediyo :S
  • eski ücretsiz sürümünü baya bi oynadım daha bunu oynama fırsatım olmadı eski sürümü arkadaşında dediği gibi baya bi hırs sahibi yapıyodu insanı
  • Güzel inceleme olmuş elinize sağlık,bu oyunun müdavimlerinden biriyim çok uzun süredir oynuyorum ve oynadığım başka bir oyun yok desem yeridir,yenisi daha hoş olmuş arkadaş listeside süper . RAİD/AXOY Saygılar
  • valla bence arada bir stres atmak için harika oyun herkese tavsiye ederim grafikler fullde harika oluyor
  • ben indirdim oynuyorum ama haritalarda hatalar mı var anlamadım tam mesela dimdik yukarı tırmancak yerler var çıkılmıyor herkesi geri atıyor hızlı girmekle alakası yok tekerler carpıyor geri atıyor.bir de arabaların gücü farklı mı hep sonlardayım grid oynarım daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: stonegiant

ben indirdim oynuyorum ama haritalarda hatalar mı var anlamadım tam mesela dimdik yukarı tırmancak yerler var çıkılmıyor herkesi geri atıyor hızlı girmekle alakası yok tekerler carpıyor geri atıyor.bir de arabaların gücü farklı mı hep sonlardayım grid oynarım daha iyi

hayıralrın hepsi 4 çeker sen oynuyamıosun oyun çok kalite

5 para etmez diyenleridee kınıyorum ama zevkler ve renkler tartışılmaz
  • goruslere saygim sonsuzda ben bu oyunu 2 gun oynayip biraktim pistleri ezberlemek gerekiyor ki bunda ustalasmak icin harcayacagim zamanla cok daha faydali seyler yaparim
  • hiç güzel bir oyun değil
  • Oyun tek kişilik ve çok kişilik için oldukça zevkli nedenleride şöyle ;

Tek kişilikte tamamen bir mücadele söz konusu öyle ki milisaniyelerle yarışmak, yeni pistler açmak gibi eğlenceler var. Hele tek bilgisayarlı çok oyunculu modu gördüğüm en zevkli mod. Arkadaşınızla sırayla oynasanız bile heyecandan onun oynayışınıda izlemekten alıkoyamıyorsunuz. Zira en iyi zamanı yapan oynamayıp, yüksek zaman yapan kişi oynuyor ve oynadığı sürece zamanını kaybediyor.

Çok kişili oyunculu modda takım yaptığınızda yaşanan çekişme ise dillere destan heyecan yaratıyor. Zira takım arkadaşınız hata yapsa siz birinci olsanızda puanı sizin takım alıyor ama ilk iki sırayı birden arkadaşınız ile paylaşırsanız o zaman iki puan birden alıyorsunuz ki bu da dalga konusu oluyor.

Oyun oynayışıyla basit, her moduyla zevkli, grafik ve sesleri ile oldukça tatmin edici.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gun

Oyun tek kişilik ve çok kişilik için oldukça zevkli nedenleride şöyle ;

Tek kişilikte tamamen bir mücadele söz konusu öyle ki milisaniyelerle yarışmak, yeni pistler açmak gibi eğlenceler var. Hele tek bilgisayarlı çok oyunculu modu gördüğüm en zevkli mod. Arkadaşınızla sırayla oynasanız bile heyecandan onun oynayışınıda izlemekten alıkoyamıyorsunuz. Zira en iyi zamanı yapan oynamayıp, yüksek zaman yapan kişi oynuyor ve oynadığı sürece zamanını kaybediyor.

Çok kişili oyunculu modda takım yaptığınızda yaşanan çekişme ise dillere destan heyecan yaratıyor. Zira takım arkadaşınız hata yapsa siz birinci olsanızda puanı sizin takım alıyor ama ilk iki sırayı birden arkadaşınız ile paylaşırsanız o zaman iki puan birden alıyorsunuz ki bu da dalga konusu oluyor.

Oyun oynayışıyla basit, her moduyla zevkli, grafik ve sesleri ile oldukça tatmin edici.

zevkler ve renkler

• quote:

zevkler ve renkler

kızlar ve erkekler

ne alakaysa içimden geldi kafiye olsun

oyun zevkli hadi ülkemizi göklere sıçratalım roket takımı geliyorrr :PPP
  • Arkadaşlar bu oyunun Türkiye'deki sitesi:www.Trackmania-Turkiye.com 'dur. En son oyunu %100 Türkçeleştirdik. Bu linkten:http://forum.trackmania-turkiye.com/index.php?topic=26551.0 Türkçeleştirme dosyasını indirip nasıl kurulacağını okuyabilirsiniz.

Bu oyun bugüne kadar yapılmış en iyi fizik motoruna sahip yarış oyunudur bence. Eğlence kısmını zaten söylemeye gerek yok, sevenleri 100 binlerle ifade ediliyor ki dünya çapınca en çok oynanan devasa multiplayer tabanlı yarış oyunudur kendisi.

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/203929.html

bu linkten kendi sürüşüm Trackmania videosunu izleyebilirsiniz. Oyun hakkındaki her türlü sorunuzu bana sorabilirsiniz.

• Bence oyun harika olmuş.Bilgi ve inceleme için teşekkür ederiz.Bu yarış oyunu yokluğunda ilaç gibi geldi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.