Şimdi Ara

Aort Damarı Patlaması..Ameliyat oldum..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
45.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 22 Nisan Gecesi kriz şeklinde geldi .. Kalp krizi gibi ama değil.. Çok acaip bir sıkıştırma şeklinde göğsümde belirdi.. Acilen hastaneye gittik..Ne olduğunu kestiremediler.. 23 nisan gecesi saat 2"de yola çıktık..G.antep"e Sanko Hastanesine gittiğimizde durum ortaya çıktı..Patlama tedavi altına alınmadığı için büyümüş ve tam 17,5 cm olmuştu.. Gerekli aparat yoktu.. Hemen Adana başkent üniversite"sine sewkedildim.. we ameliyata alındım.. Acil olarak alındığım için ameliyat olması gereken bir hasta ertesi güne alındı.. Saat 16,24"te alındığım ameliyattan gece saat 2,30"da çıkmışım.. 1 gün yaşam destek 2 gün yoğun bakımda kaldım ve şimdi tekrar aranızdayım.. bu arada yaşım 18 ve mardin"de yaşıyorum.. mardin"deki sağlık sistemine İnsan ne oldum değil..Ne olacağım diyecek..

• geçmiş olsun ne diyelim
  • oha geçmiş olsun oha diyorum ya ağzım açık kaldı aort'un patlamış ve hayattasın hala yat kalk şükret bence...
  • geçmiş olsun
  • geçmiş olsun.
  • büyük geçmiş olsun
  • Çok geçmiş olsun...
  • den den
  • Ölümle yaşam ince bir çizgi

Geçmiş olsun

Allah uzun ömür versin
  • herkese teşekkürler
  • geçmiş olsun nası patlattın o damarı
  • Allah acil şifalar versin. Kendine dikkat et.
  • geçmiş olsun
  • Mardinde ki sağlık sistemine kızman gereksiz durumun çok seyrek karşılaşılan bir olay ayrıca her babayiğitin yapabileceği bir ameliyat değil geçmiş olsun
  • Bu tür konuları okuyunca korkuyorum. Ölüm korkum var maalesef. :(

Allah şifa versin. Şimdi nasılsınız, sargılarınız dikişleriniz duruyormu?
  • Geçmiş olsun arkadasım.
    Allah hastanelere düşürmesin hastaneleri de başımızdan eksik etmesin.
  • geçmiş olsun dostum
  • dikiş mikiş kalmadı allah"a şükür ayağa kalkabildim ama göğsümde ağrı var.. lazer şeklinde dikiş yapıldığı için bir sorun yok
  • Geçmiş olsun kardeşim.Allah şifa versin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: freezone_dh

Arkadaşlar 22 Nisan Gecesi kriz şeklinde geldi .. Kalp krizi gibi ama değil.. Çok acaip bir sıkıştırma şeklinde göğsümde belirdi.. Acilen hastaneye gittik..Ne olduğunu kestiremediler.. 23 nisan gecesi saat 2"de yola çıktık..G.antep"e Sanko Hastanesine gittiğimizde durum ortaya çıktı..Patlama tedavi altına alınmadığı için büyümüş ve tam 17,5 cm olmuştu.. Gerekli aparat yoktu.. Hemen Adana başkent üniversite"sine sewkedildim.. we ameliyata alındım.. Acil olarak alındığım için ameliyat olması gereken bir hasta ertesi güne alındı.. Saat 16,24"te alındığım ameliyattan gece saat 2,30"da çıkmışım.. 1 gün yaşam destek 2 gün yoğun bakımda kaldım ve şimdi tekrar aranızdayım.. bu arada yaşım 18 ve mardin"de yaşıyorum.. mardin"deki sağlık sistemine İnsan ne oldum değil..Ne olacağım diyecek..

aort anevrizması bu mu oluyor acaba?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.