Şimdi Ara

/!\*·.Grafik İstek Bölümü.·*/!\(Tekrar Online)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
3
Favori
102.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler her türlü banner, imza resimi, avatar, isteyebilirsiniz. Buraya ilgili arkadaşların nicklerini yazacağım katılmak isteyenler yine yoluyla ulaşırlarsa sevinirim.
    İstediğiniz grafiğin boyutlarını, türünü, ayrıntılarını yazarsanız size daha iyi bir hizmet verebiliriz.

Psciler:
    1.Çır****er
    2.heartless
    3.SynFx
    4.MaNia©
    5.Gny*
    6.T®_H@©k
    7.Unidad Popular
    8.Eveon
    9.uyanikguven
    10.jackabbo
    11.gokhan1903bjk
    12.0 ®h Negatif
    13.DesiqN ( )
    14.ŞakaAltıGerçek
    15.

Liste için tekrar ulaşamanız gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇırakGrafiker -- 5 Nisan 2013; 19:11:10 >

• Malum bölüm sakin bu saatlerde. Faydalı bir başlık olmuş. Benide listeye eklermisin. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Hem kendimi de geliştirmek adına faydalı olacağına inanıyorum.
  • Hemen Ekliyorum
  • bende elimden geldiğince yardım edebilirim. imageready ile hareketli gif de hazırlayabilirim isteyen olursa
  • Ekliyorum o halde
  • Arkadaşlar bana kaliteli style lazım. Rica etsem paylaşıma değer gördüklerinizi istiyorum. PS 7 kullanıyorum.
  • Bana MUSTANG güzel cavvvaklı bişey yazarmısınız arka plan yeşil olursa yazıları siyah olur çok iyi olur.Birde yazılar yaanarsa cok iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BozukMouse

Bana MUSTANG güzel cavvvaklı bişey yazarmısınız arka plan yeşil olursa yazıları siyah olur çok iyi olur.Birde yazılar yaanarsa cok iyi olur.

boyutları ne olucak kaç pixel?? ne için kullanılacak?
  • bir siteye imza olarak kullanacam onu boyutu buyuk olsun işte sıhsın:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BozukMouse

bir siteye imza olarak kullanacam onu boyutu buyuk olsun işte sıhsın:D

peki. mustang araba resmi istermisin içerisnde? madem mustang yazıcaz
  •  /!\*·.Grafik İstek Bölümü.·*/!\(Tekrar Online)

https://store.donanimhaber.com/77/92/ec/7792ec455b7baefbe8b0c992c928954f.jpg

buyrun genel forum kurallarını düşünerek yaptım.bu forumda imza olarak kullanamazsınız. cevap gelmediği için arabayı da koydum resme.

• Guzel olmus ben arka plan olarak sade bişey istiom.Cavcaklı mustang yazsa yeter.Yanıp sonse mesala:D
  • Biri bana imzamdaki gibi bi DH logosu upload edermi (psd)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇırakGrafiker -- 18 Haziran 2008; 17:30:20 >
  • Popmundo oyununda ihtiyacım var:
    Lütfen yaparsanız sevinirim

Evet arkadaşlar, yeni grubumuz The Cockroaches için grup arkadaşım Ronny ile bir logo yarışması başlatmak istedik. Grubumuz Punk Rock türünde olup, ismi hamamböcekleri anlamına gelmektedir. Bu yüzden çok sevgili hamamböceği arkadaşlarımızı logoda kullanmanız ve türümüzün Punk Rock türünde olduğumuzu unutmadan tarz ile ilgili çalışmalar yapmanız çalışmalarınız için bir artı olacaktır. Kısacası istediğimiz şey logomuzun farklılık yaratacak bir çalışma olmasıdır...

Bu özelliklere uygun bedava logo yaparsanız çok sevinirim.
    jpg veya gif dosyası olması arz edilip logolar kalınlık 489 uzunluk 66 boylarında olsun
    mümkünse bi hareketli bide normal olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Arkadaşlar bana kaliteli style lazım. Rica etsem paylaşıma değer gördüklerinizi istiyorum. PS 7 kullanıyorum.

http://mustafanesil.deviantart.com/art/My-Styles-Archives-84423530

@dogstar sizin için de bir çalışma yapıyorum eklerim bitirince

• https://store.donanimhaber.com/f6/7f/03/f67f03b43633e9cbe7f0be76b5445d33.gif

şöyle birşey yaptım hocam uğraşamadım fazla dükkanda işim var biraz da.
  • altan sadece MUSTANG yazarsan cok qüzel olur.Bide o yazı cok büyük olamaz mi?+rep wericem sana
  • Raperboy sadece MUSTANG yazarsa ve yazılırın büyük olursa cok güzel olur.
  • Teşekkürler Altan, style'lar güzel.

BozukMouse bu da benim denemem. Carbon Fiber bg üzerine Janjanlı Janjanlı MUSTANG

@RaPpErBoY®,

Millet grafik istiyor ne istediğini tam olarak anlatmıyor, başlıkta kirlilik yaratıyoruz sonra hep beraber. İstedikleri grafiklerin boyutu ve ayrıntısını belirtmeleri için uyarı eklermisin ilk posta ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heartless -- 17 Mayıs 2008; 13:28:16 >
  • Bende sade fakat hareketli (renk değiştiren üstteki gibi yada daha uygun daha hoş bir efekt) bir DH rica edebilir miyim ? yalnız 2 adet istiyorum.Bir tanesi normal boyutlarda olsun.Yani herhangi bir forumda imzama yad avatarıma koyabileceğim cinsten.Diğeri de burada kullanabileceğim (imza kurallarına uygun) bir şeklini rica ediyorum.Çokmu istedim ne :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.