Şimdi Ara

Kurumlara Özel-TurkcellConnect Mobil Modem Kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TurkcellConnect Mobil Modem Kartı takıp bağlanın, online hayata başlayın!
    TurkcellConnect Mobil Modem Kart, ürün paketi dizüstü bilgisayarınızdan İnternet'e ya da kurumsal bilgisayar ağınıza mobil olarak ulaşmanızı sağlayan bir veri iletişim çözümüdür. Bu ürün paketi içinde sunulan TurkcellConnect Mobil Modem Kart ise, kredi kartı boyutlarında dizüstü bilgisayarınıza takılarak modem işlevi gören kablosuz bir iletişim cihazıdır.

TurkcellConnect Mobil Modem Kart ürün paketi ile sunulan modem kartı ile cep telefonunuzu meşgul etmeden dizüstü bilgisayarınız ile kablosuz, kolay ve hızlı veri bağlantısı kurabilirsiniz.

Kolayca kurulabilen TurkcellConnect önyüzü ile gerekli tüm ayarlar otomatik olarak yapılarak, bilgisayarınız hemen bağlanmaya hazır hale gelecektir.

TurkcellConnect Mobil Modem Kart'ı yurtiçinde Turkcell GPRS/EDGE şebekesi kapsama alanında; yurtdışında ise Turkcell ile GPRS uluslararası dolaşım (GPRS Roaming) anlaşması bulunan operatorlerin* kapsama alanlarında kullanabilirsiniz. Bunun için Mobil Modem Kart ile kullanacağınız hattın uluslararası dolaşıma açık olması gerekmektedir**.

TurkcellConnect Mobil Modem Kart ürün paketi ile yapabilecekleriniz:
    Mobil olarak, zaman ve mekan sınırı olmaksızın, kapsama alanı içerisinde kalan her yerde

İnternet'e ulaşabilirsiniz
    Kurumsal ağınıza ve e-postalarınıza erişebilirsiniz *
    Dizüstü bilgisayarınızdan kısa mesaj alıp gönderebilirsiniz
    Kullanım bilgilerinizi (hız, transfer edilen veri miktarı) izleyebilirsiniz
    Modüler yapı sayesinde bağlantı ayarlarınızı değiştirebilir, iş veya ev gibi farklı konumlarda veri bağlantısı kurmak için farklı profilller tanımlayarak, arayüzü kişiselleştirilebilirsiniz.
    TurkcellConnect Mobil Modem Kart Paketi ile Sunulanlar:
    Mobil Modem Kart (GPRS/EDGE/WLAN destekli)
    Kolay kurulum için yazılım CD'si
    Turkcell SIM kart ve hattı*
    12 ay boyunca aylık 5MB ücretsiz GPRS/EDGE kullanımı**
    * Ürün paketiyle sunulan Turkcell data hattının aylık sabit ücreti yoktur. Ayrıca, mevcut kampanya dahilinde hattın ilk ay faturasına yansıyacak 22 YTL tutarındaki "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" alınmayacak, Turkcell tarafından karşılanacaktır.
    ** Mevcut kampanya dahilinde ürün paketinde 12 ay boyunca aylık 5 MB ücretsiz GPRSCell kullanımı sunulmaktadır. 12 ay boyunca aylık 5MB'ı aşan GPRSCell kullanımınız, standart GPRSCell tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

--------------------------------------------------------------------------------

Kimler Kullanabilir?
    Gerekli Donanım
    TurkcellConnect Mobil Modem Kart ile kullanabileceğiniz dizüstü bilgisayar (minimum) özellikleri:

Disk alanı: 130 MB
    İşletim Sistemi:

Microsoft Windows XP Professional SP0, SP1, SP2
    Microsoft Windows XP Home Edition SP0, SP1, SP2
    Microsoft Windows 2000 SP1, SP2, SP3, SP4
    Bağlantı Arabirimi: PCMCIA Type 2
    Ağ Araçları: Microsoft .NET Framework 1.1 SP1
    Kurulum İçin: Administrator yetkisi

Ücretlendirme
    TurkcellConnect Mobil Modem Kart ürün paket fiyatı, Türkiye dahilinde satışa sunulduğu Turkcell Extra, Kurumsal Hizmet Merkezi ve Turkcell Abone Merkezleri'nden oluşan 123 Turkcell noktasından alınabilir.

Kampanya dahilinde, TurkcellConnect Mobil Modem Kart ile İnternet'e veya kurumsal ağınıza bağlı kaldığınız süre içerisinde kullandığınız aylık veri miktarının ilk 5 MB'ı 12 ay boyunca ücretsiz* olacaktır. Aylık kullanımınızın 5 MB'ı aşan kısmı için standart GPRSCell tarifesi üzerinden ücretlendirileceksiniz.

*TurkcellConnect Mobil Modem Kart merkezi Belçika'da olan Option Wireless Technology (www.option.com) firması tarafından üretilmekte, MEP İLETİŞİM ve DIŞ TİC. A.Ş. (www.mep.com.tr) tarafından Türkiye'ye ithal edilmekte ve dağıtılmaktadır. Teknik servis hizmeti de MEP İLETİŞİM ve DIŞ TİC. A.Ş.'nin anlaşmalı olduğu Başarı Teknik Servisleri tarafından verilmektedir.

** 12 ay boyunca aylık 5 MB ücretsiz GPRSCell kullanımı sadece TurkcellConnect Mobil Modem Kart paketinizden çıkan yeni Turkcell data hattı için geçerlidir. Modem kartınızı mevcut Turkcell veya Hazır Kart hattınız ile kullanırken, aylık 5 MB ücretsiz GPRSCell kullanımı geçerli değildir; bağlantıda kaldığınız süre içerisinde kullandığınız veri miktarına göre standart GPRSCell tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

• Şimdi anladınız mı Turkcell neden mobilöğrenci vs. vs. gibi şeyler çıkartmıyor? Çünkü adamlar parayı böyle şeylerden kazanıyorlar..
  • Hımm anladık ..
    O zaman bana ters böyle şeyler çıakrtıyorsa
  • BENİ SARMAZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: obiriks

BENİ SARMAZ

• Aslında güzel fikir iyi kullanırsan
  • ucuz gprs vermediği sürece bi poka yaramaz, Telsim varken Kazıkcell kullanmak enayilik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: engink

ucuz gprs vermediği sürece bi poka yaramaz, Telsim varken Kazıkcell kullanmak enayilik.

Hiç kullanamadım..Hiç bağlanmadı çünkü..Ben de iptal ettirdim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.