Sarı dişler nasıl beyazlar?
98 Cevap171990 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2324 Mesaj
12 Mayıs 2008; 19:32:21 

Benim dişlerim sapsarı.Dişlerimi düzenli fırçalıyorum.Ama yinede hep sarı.Bu yüzden alay konusu oluyorum.
Bana yardım edin.Bir yolu yok mu dişlerimi beyazlatmanın?

630 Mesaj
12 Mayıs 2008; 20:00:05 

4 günde bir limon+karbonat karişimini dişine sürmeyi dene ama arkadaş herkesin dişinin bi rengi vardır o renkten daha beyaz olmasını isteme boş yere.. forumda böle bir konu açılmıştı orda daha ayrintili bilgiler var forumda arat bi bulurusn

MATEMATİK SEVERLER KLUBÜ

SAMSUNG D900+SİLVERCREST 2.1+LOGİTECH X540+SANSUİ VCA-1000 AMPLİ+2 ADET SUNNY HOPARLÖR+HERTZ 30CM SUBWOOFER

6382 Mesaj
12 Mayıs 2008; 20:38:43 

Ben yazmıştım.. benim de en son 15 yaşlarında dişlerim sarı idi.. küçükken az fırçaladığım ve antibiyotik çok içtiğimden...

Sonra 3-4 günde bir limon karbonat karışımına fırça batırıp dişlerimi fırçaladım... bunu dişlerim beyazlayana kadar yaptım... bu arada dişlerimi de günde en az 2 kere ve 2 dk. fırçaladım.. yani disiplin gerektiren bir şey bu... şuan yaş 24 ve o eski sarılığına bir daha dönmedi dişlerim... yani o zamandan beri limon karbonat karışımını adam gibi uygualamadım desem yeridir... ama herkesin dişi farklı tepki verebilirarkadaşın dediği gibi.. bu arada ben kahve ,çay nerdeyse hiç içmem (kahvaltıda sadece çay) ... sigaram da yoktur...

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

2324 Mesaj
13 Mayıs 2008; 17:37:04 

quote:

Orjinalden alıntı: unalkoc

4 günde bir limon+karbonat karişimini dişine sürmeyi dene ama arkadaş herkesin dişinin bi rengi vardır o renkten daha beyaz olmasını isteme boş yere.. forumda böle bir konu açılmıştı orda daha ayrintili bilgiler var forumda arat bi bulurusn

Çok teşşekkür ederim.

112 Mesaj
13 Mayıs 2008; 21:49:30 

benimde sarıydı.. ya bu karbonatla limonu nası karıştırcazz.. karışımı yaparken hangisinden ne kadar koycaz??

T.C.
Selçuk Üniversitesi
İletişim Fakültesi - Radyo, Sinema ve Televizyon

769 Mesaj
15 Mayıs 2008; 12:00:02 

quote:

Orjinalden alıntı: DJ Kürşat

benimde sarıydı.. ya bu karbonatla limonu nası karıştırcazz.. karışımı yaparken hangisinden ne kadar koycaz??

+ diş minesine bir zararı var mı acaba?

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

4645 Mesaj
15 Mayıs 2008; 12:21:30 

diş macunlarında zaten karbonat kullanılıyor diye biliyorum ben ama limonla karbonat beraber kullanırsak zararı olurmu evet ayrı bi etkileşime girer mi aceb ?

6382 Mesaj
15 Mayıs 2008; 15:30:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

+ diş minesine bir zararı var mı acaba?

Diş minesine bi zararı var mı bilmiyorum... ama dişlerim şuan normal ve soğuktan falan vs. den etkilenmiyo... bu bahsettiğim şiey 9-10 yıl önce yapmıştım... karbonat zaten diş macunlarının içinde var aslında limon işi sakat olabilir ama işte bunu 3-4 günde 1 yapın diyorum...

769 Mesaj
15 Mayıs 2008; 15:59:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Diş minesine bi zararı var mı bilmiyorum... ama dişlerim şuan normal ve soğuktan falan vs. den etkilenmiyo... bu bahsettiğim şiey 9-10 yıl önce yapmıştım... karbonat zaten diş macunlarının içinde var aslında limon işi sakat olabilir ama işte bunu 3-4 günde 1 yapın diyorum...

Beni düşündüren de limon zaten,neyse ben biraz araştırayım bunu (dişlerim hassas olduğu için dikkat etmem gerekiyor)

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Mayıs 2008; 18:42:15 

Porçöz ve sülfat karıştırarak günde bir defa bez ile dişlerine sür.

4645 Mesaj
15 Mayıs 2008; 18:58:07 

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa2775

Porçöz ve sülfat karıştırarak günde bir defa bez ile dişlerine sür.

böylece ortada diş miş kalmaz sorunda çözülür

6382 Mesaj
15 Mayıs 2008; 19:58:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

Beni düşündüren de limon zaten,neyse ben biraz araştırayım bunu (dişlerim hassas olduğu için dikkat etmem gerekiyor)

Dişler hassassa benim bahsettiğim şiey uygulamadan bence de bi sorun diş doktoruna falan.... Limon bazı açılardan bakınca masum değil çünkü... mermeri aşındıran bir şeyden bahsediyoruz

2208 Mesaj
15 Mayıs 2008; 21:31:32 

Unutmamalı ki diş ne kadar bakımlı olursa olsun dişe rengini veren şey kemiğin yani dişin öz rengidir. Kemik her zaman %100 beyaz olmayabilir. Bazı kemiklerin rengi beyaz ile sarı arasındaki renk tonlarından oluşur.

`Selef`tedir tüm hayır, Atalarından sıyrıl...

5127 Mesaj
16 Mayıs 2008; 21:57:50 

limon+tuz da gereken yararı saglar ıllakı karbonat olmasına gerek yok.ama uzun sure yapımı dıse cok zararlıdır.fazla yaparsanız beyazlatacak dıs mıs kalmaz

5375 Mesaj
16 Mayıs 2008; 22:14:36 

ben hiç usanmadan günde 3 defa fıçalıyorum ama benimde dişlerim çok çabuk sararıyor

Anime Fan Club

GÜNÜN sÖZÜ!..
Ölüm size ne sağken kötülük eder, ne ölüyken ;sağken etmez çünkü hayattasınız, ölüyken etmez çünkü hayatta değilsiniz..

973 Mesaj
18 Mayıs 2008; 14:49:53 

quote:

Orjinalden alıntı: peka

47 Mesaj
18 Mayıs 2008; 16:55:43 

quote:

Orjinalden alıntı: Mori

592 Mesaj
18 Mayıs 2008; 20:50:35 

geçen kıllığına kadınlar kulübü.coma girdik nede olsa onlar her yolu deniyor diş hakkında neler yapıyorlar diye bşrş çamaşır suyu denemiş sonuç mükemmel biri sigara külü ve limon suyu karışımı yapmış ondada sonuş mükemmel bende söylemesi;:)

4801 Mesaj
19 Mayıs 2008; 0:19:34 

Gece yatarken takılan diş setleri var.
GG'de 20-30'a satılıyor istersen bi dene.

Pioneer VSX-921 / Polk Audio TSI 400 / Polk Audio TL 150 Blackstone / Polk Audio PSW110 sub / Pioneer BDP-140 / Himedia Q12-II

Benq W1070 / Specta 120" Gri Kontrast Perde / TTAF 15 Metre 1.4v (26 AWG) HDMI Kablo

Sistemin ev hali

9 Mesaj
20 Mayıs 2008; 3:35:45 

Benim dişlerimde biraz sarı.Eğer limon+karbonatla beyazlama olacaksa azda olsa demeye değer diye düşünüyorum fakat mermeri eritmesi olayı benide düşündürmüyo değil.Deneyen arkadaşda var ama olumlu sonuş almış.

734 Mesaj
20 Mayıs 2008; 12:12:29 

arkadaşlar biz limonu yemiyo muyuz? lahmacun yerken, çorba içerken falan hep kullanırız bi zararı da olmadı. ben deneyeceğim limon+karbonatı

180 Mesaj
25 Mayıs 2008; 0:56:46 

Git diş doktoruna dişlerini temizlet olsun bitsin

Sen, bu elmanın içindeki bir kurda benzersin; ağaçtan da haberin yok, bahçıvandan da

2678 Mesaj
28 Mayıs 2008; 22:13:59 

Ben hergün en iyi diş macunları ile günde 2 kez dişimi fırçaladığma rağmen dişim sarımsı.. dişçimiz dişin cinsinin sarı olduğunu söyledi en sonunda gittigidiyor'dan lazerle beyazlatıcılardan aldım 40 YTL'ye.. inanılmaz ve beklentimden çok yüksek bir sonuç aldım şuanda dişlerim bembeyaz denilebilir..

I'm a Mac.

2006 Mesaj
4 Haziran 2008; 16:23:36 

Pek uğraşmayın her dişin kendine özgü bir rengi vardır.Ondan ileri gitmez.Gitse bile pek kalıcı çözüm getireceğini sanmıyorum.

12 Mesaj
7 Haziran 2008; 9:15:27 

quote:

Orjinalden alıntı: HARD

Git diş doktoruna dişlerini temizlet olsun bitsin

Katılıyorum.

Uzaklaştırılmış
8 Haziran 2008; 11:36:03 

karbonatlı limonla fırçala

1310 Mesaj
8 Haziran 2008; 12:20:32 

quote:

Orjinalden alıntı: K.a.a.N

arkadaşlar biz limonu yemiyo muyuz? lahmacun yerken, çorba içerken falan hep kullanırız bi zararı da olmadı. ben deneyeceğim limon+karbonatı

ben araştırmıştım ve dişi aşındırdığını öğrenmiştim en sık 4 5 günde 1 yapmalısın

Uzaklaştırılmış
8 Haziran 2008; 16:08:33 

FAYDASI OLUYOR ARKADAŞLAR BENİMKİLER İnci gibi oldu

1377 Mesaj
14 Haziran 2008; 23:06:29 

Sigara külü+limon+karbonat

Katılım zamanı: 26 Kasım 2004

Uzaklaştırılmış
15 Haziran 2008; 11:50:53 

quote:

Orjinalden alıntı: amet

Sigara külü+limon+karbonat

sigara külü zong

194 Mesaj
15 Haziran 2008; 12:47:54 

quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

Ben hergün en iyi diş macunları ile günde 2 kez dişimi fırçaladığma rağmen dişim sarımsı.. dişçimiz dişin cinsinin sarı olduğunu söyledi en sonunda gittigidiyor'dan lazerle beyazlatıcılardan aldım 40 YTL'ye.. inanılmaz ve beklentimden çok yüksek bir sonuç aldım şuanda dişlerim bembeyaz denilebilir..

O lazerli sistemteki jel hidrojen peroksit içerir. Hidrojen peroksit kuaförlerde şaç rengini açmak için de kullanlır. Bizde vardı bir kere baş parmağıma sürüldü ilkten su sandım. aradan 10-15 dakka geçti parmağımın rengi bembeyaz oldu ne yapacağımı şaşırdım. öyle boya gibi de değil. direk derinin rengi beyaz oldu. ayrıca elektronik devrelerle ilgilenen arkadaşlar varsa bilirler. tuz ruhu ile karıştırınca bakırı eritmek için kullanılıyo.

AMD X2 4000+ 2100@3003mhz | BIOSTAR TA690G | OCZ 2*1 GB 800@834mhz | seagate 2*250gb + LACIE F.A. PORCHE 500GB HARİCİ | ATI X1250 | ASUS SATA-DVD LIGHTSCRIBE | AKASA ZEN SİYAH | HIGH POWER 430W | AGNEOVO F-419 19" LCD | MS COMFORTVALUE PACK | SANYO E6 | SANSA C250 2GB

1218 Mesaj
15 Haziran 2008; 16:01:20 

Mavi lazer

922 Mesaj
15 Haziran 2008; 19:45:24 

quote:

Orjinalden alıntı: unalkoc

güzel bir tavsiye.teşekkürler

Mia San Mia | 2013-2014 FC Bayern München Taraftarları

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 6 Thiago Alcântara • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 15 Kirchhoff • 17 Boateng • 19 Mario Götze • 20 Weichrauch • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 34 Højbjerg • 39 Kroos • Manager: Pep Guardiola

41 Mesaj
8 Kasım 2008; 10:07:43 

http://arsiv.sabah.comt...ag101-20060712-200.html
(com ile tr arasına . koyun)
Arkadaşlar burayı okusanız iyi olacak o jelin diş etine zarar verdigi fln soyleniyor ve daha fazlası

698 Mesaj
8 Kasım 2008; 10:26:50 

arkadaşlar diş beyazlatma ciddi bir şeydir..gg'den alınan malzemelerle bu tür işlemlere kalkışmamanızı öneririm..

tamamiyle hekim kontrolünde yapılması gereken bir uygulamadır..

yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi diş beyazlatmada hidrojen peroksit çözeltisi kullanılır..klinikte veya hem ev hem klinikte

uygulanma çeşitleri söz konusudur..ışınlı beyazlatma süreyi önemli ölçüde azaltır..

bu diş beyazlatma ajanının yumuşak dokularla (örn; diş eti) temas etmemesi gerekir..

bazı arkadaşlar limon+karbonat karışımı gibi yöntemler uygulamış..bunlardan uzak durmanızı öneririm..

zira limon asidiktir ve diş çürüklerinde asit birincil rol oynar..karbonat da diş minesine aşındırıcı özelliktedir..dişlerinize zarar verebilirsiniz..

saygılar..

bir diş hekimi

..ars longa, vita brevis, occasio praeceps, experimentum periculosum, iudicium difficile..

2216 Mesaj
8 Kasım 2008; 10:29:23 

quote:

Orjinalden alıntı: fuducuk

Unutmamalı ki diş ne kadar bakımlı olursa olsun dişe rengini veren şey kemiğin yani dişin öz rengidir. Kemik her zaman %100 beyaz olmayabilir. Bazı kemiklerin rengi beyaz ile sarı arasındaki renk tonlarından oluşur.

Yani, dişleri ciddi bir oranda beyazlatamazsınız.

5 Mesaj
8 Kasım 2008; 10:52:29 

O dişlerin çıkış rengine bağlı galiba.sen dene yine limonla karbonatı işe yararsa paylaşırsan seviniriz.Ama ölede olmuyosa arkadaşın dediği gibi bi diş hekimine git beyazlattır.

698 Mesaj
8 Kasım 2008; 11:14:34 

quote:

Orjinalden alıntı: LSG

Yani, dişleri ciddi bir oranda beyazlatamazsınız.

hayır hayır..kemik ile diş farklıdır..mineral yapısı olarak da organik yapı olarak da tamamen farlıdır..

kemik rengi beyazdır..bu değişkenlik göstermez..ama diş rengi barındırdığı inorganik minerallerin yoğunluğuna bağlı olarak

değişir..bir de anormal durumlar vardır tabi..çocuk yaşta antibiyotik kullanımı( bazı antibiyotikler hepsi değil), doğumsal-genetik

anomaliler gibi..bu gibi durumlarda da diş rengi farklılıklar gösterir..

diş beyazlatma yöntemleri ile dişleri ciddi oranlarda beyazlatabiliriz..

..ars longa, vita brevis, occasio praeceps, experimentum periculosum, iudicium difficile..

122 Mesaj
16 Kasım 2008; 20:34:30 

quote:

Orjinalden alıntı: emy62

O lazerli sistemteki jel hidrojen peroksit içerir. Hidrojen peroksit kuaförlerde şaç rengini açmak için de kullanlır. Bizde vardı bir kere baş parmağıma sürüldü ilkten su sandım. aradan 10-15 dakka geçti parmağımın rengi bembeyaz oldu ne yapacağımı şaşırdım. öyle boya gibi de değil. direk derinin rengi beyaz oldu. ayrıca elektronik devrelerle ilgilenen arkadaşlar varsa bilirler. tuz ruhu ile karıştırınca bakırı eritmek için kullanılıyo.

Evt biz bakır plakayı eritmiştik.
Diş konusu önemlidir sonuçta ömür boyu kullanılan bişey doktorunuza danışmadan böyle şeyler yapmayın

Uzaklaştırılmış
17 Kasım 2008; 16:50:52 

quote:

Orjinalden alıntı: guardiola

hayır hayır..kemik ile diş farklıdır..mineral yapısı olarak da organik yapı olarak da tamamen farlıdır..

kemik rengi beyazdır..bu değişkenlik göstermez..ama diş rengi barındırdığı inorganik minerallerin yoğunluğuna bağlı olarak

değişir..bir de anormal durumlar vardır tabi..çocuk yaşta antibiyotik kullanımı( bazı antibiyotikler hepsi değil), doğumsal-genetik

anomaliler gibi..bu gibi durumlarda da diş rengi farklılıklar gösterir..

diş beyazlatma yöntemleri ile dişleri ciddi oranlarda beyazlatabiliriz..

bu yöntemlerden bahsedebilir misin ? tabi dişlerimizie diş etimize vs. zarar vermeden..

698 Mesaj
17 Kasım 2008; 20:32:21 

bu yöntemler zaten diş ve diş etine zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır..

örneğin plak kullanılarak yapılan beyazlatma yönteminde plak, diş ile dişeti sınırında sıkıca

diş ile temas ederek kullanılan medikamentin diş eti ile temasını engeller..zaten bu olmazsa diş eti tahriş olacaktır..

lazer ile yapılan beyazlatmalarda da diş eti izole edilir..

diş beyazlatma yöntemleri sanıldığı gibi dişe zarar vermez..hassasiyet yapabilir, o da belli bir süre sonra geçer..

2620 Mesaj
17 Kasım 2008; 21:31:29 

quote:

Orjinalden alıntı: guardiola

bu yöntemler zaten diş ve diş etine zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır..

örneğin plak kullanılarak yapılan beyazlatma yönteminde plak, diş ile dişeti sınırında sıkıca

diş ile temas ederek kullanılan medikamentin diş eti ile temasını engeller..zaten bu olmazsa diş eti tahriş olacaktır..

lazer ile yapılan beyazlatmalarda da diş eti izole edilir..

diş beyazlatma yöntemleri sanıldığı gibi dişe zarar vermez..hassasiyet yapabilir, o da belli bir süre sonra geçer..

diş beyazlatmada ortalama ücretler ne kadardır??

Http://www.netnet.com.tr - Netnet Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri

698 Mesaj
18 Kasım 2008; 0:43:27 

300-350ytl'den başlayıp yapılan yer ve yönteme göre artacaktır..

22972 Mesaj
18 Kasım 2008; 19:48:32 

Forever Aloe Bright tootgel ile sorunun çözersin.

"Under your command i will obey..."
"My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
"Through the eternal flame, i travel..."

Origin FIFA 13 ID: Dante1905
|| Apple iPad 2 3G 64GB - Apogee Jam - Gelaskins Osteology || Canon EOS 600D || Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II || Canon EF 50mm f/1.8 II || (Satılık) Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM || Weifeng WT-3730 Tripod || Heritage H-150CM 25th Anniversary (Seth Lover Manyetikler) || Marshall JTM30 - Marshall Guv'Nor V1 İngiliz - Ibanez Tube Screamer TS10 Japon - T-Rex Replica || Creative Titanium HD || Roccat Kave Solid 5.1 ||

698 Mesaj
18 Kasım 2008; 20:18:33 

çözemeeeezz..yine başlamayalım istersen..

22972 Mesaj
18 Kasım 2008; 20:25:46 

Valla milyonlarca insanın çözmüş. bu arkadaşınkini çözmezse bilemem o kadarını

"Under your command i will obey..."
"My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
"Through the eternal flame, i travel..."

Origin FIFA 13 ID: Dante1905
|| Apple iPad 2 3G 64GB - Apogee Jam - Gelaskins Osteology || Canon EOS 600D || Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II || Canon EF 50mm f/1.8 II || (Satılık) Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM || Weifeng WT-3730 Tripod || Heritage H-150CM 25th Anniversary (Seth Lover Manyetikler) || Marshall JTM30 - Marshall Guv'Nor V1 İngiliz - Ibanez Tube Screamer TS10 Japon - T-Rex Replica || Creative Titanium HD || Roccat Kave Solid 5.1 ||

811 Mesaj
19 Kasım 2008; 18:16:11 

Lİmon ve karbonatı deniycem bakalım

Uzaklaştırılmış
19 Kasım 2008; 18:56:00 

Benimde sarıydı
Dişçiye gittim kontrol amaçlı
Günde en az bir kere kesin fırçalıyordum 2 bazen
Doktor bana yanlış fırçalıyorsun dedi herkezde bu sorun var dedi ve fırçalamayı öğretti
1 dişime dolgu yaptırdım + temizlettim
Şimdi eskisinden beyaz fakat dişlerimin üst kısımları sarı genede

Dişciye görünmelisin

Uzaklaştırılmış
19 Kasım 2008; 20:36:30 

quote:

Orjinalden alıntı: q0kh1

Benimde sarıydı
Dişçiye gittim kontrol amaçlı
Günde en az bir kere kesin fırçalıyordum 2 bazen
Doktor bana yanlış fırçalıyorsun dedi herkezde bu sorun var dedi ve fırçalamayı öğretti
1 dişime dolgu yaptırdım + temizlettim
Şimdi eskisinden beyaz fakat dişlerimin üst kısımları sarı genede

Dişciye görünmelisin

karbonat filan diyorlardı tam düzelir diyorlardı .

Uzaklaştırılmış
19 Kasım 2008; 20:44:55 

quote:

Orjinalden alıntı: Chemx

oksijenli su ile çalkalayıncada biraz beyazlıyormus
karbonat filan diyorlardı tam düzelir diyorlardı .

Uzaklaştırılmış
19 Kasım 2008; 21:18:47 

deneriz aga

1080 Mesaj
20 Kasım 2008; 14:13:06 

quote:

Orjinalden alıntı: peka

Uzaklaştırılmış
20 Kasım 2008; 16:28:33 

fazla etkisi olmadı aslında aynı karbonat filan boş

1924 Mesaj
21 Kasım 2008; 22:48:18 

doktora git..herkesin bi diş rengi vardır..reklamlardaki bembeyaz dişlere aldanma..beyazlatma tozlarını ise sakın sürme diş minesine zarar werirler..ilk başta temizli gibi gözükür ama mineyi kazıdıgı için bu sefer geri dönüşü olmayan lekerle uğraşırsın.. limon suyu yerinede limon kabugu ile dişlerini haftada birkez silebilirsin..küçükken yapıodum bende..eskiden limon kabuğu misvak kullanırlarmış.

Uyman gereken imza kurallarını okumak için çok çalışman lazım...

996 Mesaj
22 Kasım 2008; 9:52:35 

Bak dostum. Sirke ve elma gibi şeyler de bunun ilacıdır. Her şeyi kimyasallardan bekleme.

sd

698 Mesaj
22 Kasım 2008; 13:06:08 

quote:

Orjinalden alıntı: serkansi

Bak dostum. Sirke ve elma gibi şeyler de bunun ilacıdır. Her şeyi kimyasallardan bekleme.

neyin ilacıdır??

996 Mesaj
22 Kasım 2008; 14:37:05 

Sarımsı dişler, ikircikli gülüşler..

sd

308 Mesaj
22 Kasım 2008; 16:26:50 

şu mavi lazerden almayı düşünüyorum bakalım artık...

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.Tıklamazsanız da paşa gönlünü bilir..hıh!

698 Mesaj
22 Kasım 2008; 16:32:25 

quote:

Orjinalden alıntı: serkansi

Sarımsı dişler, ikircikli gülüşler..

ne diyim..dişlerini sarı bulanlar önce yarım kilo elma yesin, sonra da sirkeyle 5dk gargara yapsın..

bembeyaz bir gülüş için