Şimdi Ara

astsb.ye bi fikir verin laguna 2.0rxe 12500ytl 97 model sizce alınırmı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
13.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 1997 model 2.0 rxe 140 beygır full olan tıpte laguna lpgli 207bın km.de servıs bakımlı sızce 12.500e nasıl kararsız kaldım bı yardım edersenız gorus onerılerınız ıcın tes ederim (bu arada hıc renault kullanmadım)

• içinize siniyorsa expert yaptırıp temiz ve masrafsız ise alın yok sinmiyorsa aracıda bu konuyuda silin
    astsubayım demişsiniz askerleri ezmiyorsunuz değil mi bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 11 Mayıs 2008; 18:48:41 >
  • rxe modelleri 115hp rxt modelleri 140hp diye hatırlıyorum. sizinkinde bi tezatlık var sanki.
  • Her ne kadar bakımlı olsa da büyük cesaret olur bence.97 model 207 bin km az değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 11 Mayıs 2008; 19:08:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: White Tiger

içinize siniyorsa expert yaptırıp temiz ve masrafsız ise alın yok sinmiyorsa aracıda bu konuyuda silin

Asker ezme mi kaldı artık! diyor babam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

quote:

Orjinalden alıntı: White Tiger

içinize siniyorsa expert yaptırıp temiz ve masrafsız ise alın yok sinmiyorsa aracıda bu konuyuda silin

Asker ezme mi kaldı artık! diyor babam...

benim arkadaş astsubayın biri yüzünden yazın ortasında 3 saat kepsiz izmir güneşinde ağaca selam durmuş aklıma o geldi bi an sebebide götürdüğü çayın içinde karınca varmış arkadaşta fark etmedim zaten çay ocağımı karınca ocağımı belli değil diyordu bir başkasıda benzer saçma bir şeyden mahkemeye verildi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 11 Mayıs 2008; 19:33:39 >

• TES EDERIM YOK YOK KIMSEYI EZDIGIM YOK ANLASILAN KIMSE DEMIYORKI GIT AL ARABAYI ALMA DA DEMIYOR GENE KALDIK KARARSIZ
  • yerinde olsam o km bir arabayı almam
  • bizim bi tanıdıkta vardı 96 geçen sene 11000 ytl ye sattı

araba hakkında görüşlerim;

-konforlu iyi gider, çok yakar, parçası pahallıdır, aslında çok sağlam değil sık sık arıza verir, ikinci el piyasası zayıftır zaten öyle olmak zorunda model düşük motor büyük bu tip arabalar pek tutulmaz bide km si çok yüksekmiş sizde bi 100000 km yapsanız (tabi yapabilirseniz çünkü kuvvetle muhtemel motor ister) araba 300000 km yi devirmiş olcak. bu durumda satışı sıkıntılı olur kimse yanaşmaz yanaşanda öldü fiyatını verir yazık olur...

bence 12500 ytl ye toyota corolla alabilirsiniz öyle aklıma geldi daha birçok mantıklı model çıkartılabilir
  • bence alma alcaksan 99 ve üstü laguna al. ayrıca rxe ler 115 hp rxt ler 140 hp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HazzaR -- 12 Mayıs 2008; 21:23:00 >
  • herkese tes ederım laguna almaktan vazgectım bu bılgıler dogrultusunda yorumlarınız ıcın tekrar tesekkurler
  • selam arkadasim eger bir araba almak istiyorsan bu araba sakin renault laguna 2000 rxe olmasin cok acayip benzin yakiyor ustelik yaktigi kadar da tat vermiyor sen yine japondan sasma derim honda olabilir toyota olabilir modeli 2 sene dusuk olsun reno dan onemli degil ama kalitesi tartisilmaz araclar 1.6 motoru bile reno nun 2000 ninden daha iyi tat verir yinede sen bilirsin alicaksan al
  • Vazgeçmiş arkadaş,

Almamakla iyi yaptığını söyleyebilirim.

12-13000 liraya o havayı verecek 110 000-120000 kmde 1.6 motorlu ve lpgli düşün, havayı bir kenara burakırsan bravo,marea,corolla,honda olabilir. Bunlar olursa 100 000 km nin altında olması daha iyi olur.
  • o fiyata cok temiz mitsubishi carisma bulunabilir.
  • hocam asker oğlu asker olarak söyleyeyimki 2000 motor bir otomobil bizlere fazla. Geçen sene 2001 2.0 mondeom vardı otomatik vites bana top attırdı resmen vergisi bir dert yakıtı bir dert. Birde çalışma ortamında çıkan dedikodular falan ( bu adam nasıl aldı falan gibilerinden). Kimse bilmezki sen nasıl para biriktirdin, ne kadar kredi ödedin babaya ne kadar borç yaptın. Tavsiyem yedek parçası uygun yakıtı makul lpgli bir araç olur. Astra 1.6lar mantıklı, corollalar uygun, megane olabilir, civic için ilerde çalışacağın her yerde servis bulamayabilirsin. <tercih sana kalmış artık. kolay gelsin.
  • 207 bin km demek. Motor ister şanzıman ister demek. Ben olsam almazdım.
  • mitsubishi carisma parça problemi olan ve GDH motor olanlarıda tüp takılamayan modeldir
    selamlar
  • Onun yerine 2000 model Megane RXT 2.0 alın. 140 HP 16V motoru var. Daha genç, az kilometreli olur...
  • sanırım burdaki arkadaşların çogu laguna kullanmamış. lagunayı öyle araçlarla kıyaslamışlarki şaştım dogrusu. laguna D segmentinde olan bir araç kıyaslayacaksanız passat opel vectra vs. araçlarla karşılaştırın. arkadaşın bahsettiği araç km olarak baya yapmış ama ne olursa olsun bir laguna ile bir megane hiç bir zaman aynı kefeye koyulmaz. saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

sanırım burdaki arkadaşların çogu laguna kullanmamış. lagunayı öyle araçlarla kıyaslamışlarki şaştım dogrusu. laguna D segmentinde olan bir araç kıyaslayacaksanız passat opel vectra vs. araçlarla karşılaştırın. arkadaşın bahsettiği araç km olarak baya yapmış ama ne olursa olsun bir laguna ile bir megane hiç bir zaman aynı kefeye koyulmaz. saygılar

arkadaşlar güncel kasa araçlardan bahsetmedikleri için fiyatına göre yorum yapmışlar ki gayet doğal. zira alt sınıf araçların bakım ve idamesi ucuz. D sınıfı araçların ikinci elde bu kadar değer kaybetmeside tesadüf değil çünkü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.