- x
aynı bilgisayarda wireless ve yerel internet seçimi
3 Cevap369 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

606 Mesaj
10 Mayıs 2008; 23:47:44 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkdaşlar bilgisayarımda 2 tane bağlantı var biri kablosuz diğeri kablolu internet 2sinide aktif olarak kullanıyorum her 2side aktif olduğu zaman sadece kablolu üzerinden internete bağlanabiliyorum
kablosuz kullancağım zaman yerel interneti devre dışşı bırakıyorum. sizden istediğim her ikiside aktif olduğu zaman download proramını kablosuz internnetten, intetnet exploreyide kablolu internet üzerinden kullanmak istiyorum bunu nasıl yaparım

Not1: BEn downloadlaro kablosuz internet üzerinden yapıyorum kablosuzdan download yaparken kabloluyu devredışı bırakıorum
not2: Hem hablolu hemde kablosuz aktif olduğunda kablolu üzerinden çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wboylord -- 10 Mayıs 2008; 23:47:32 >

631 Mesaj
11 Mayıs 2008; 0:30:55 

Ayni seyi bende merak ediyorum zamaninda bende bir konu acmistim ama tam olarak nasil yapacagimi soyleyen cikmamisti..Insallah burada aciklarlar da ben de ve benim gibi bir cok kisi faydalanir..

TEK DEVLET, TEK BAYRAK, TEK MİLLET, TEK DİL!!!

∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫
AMD Phenom II X4 940 3.0 Ghz, ASUS M3N78-VM, 1GB ATI Radeon HD5830 GDDR5, 4 GB DDR II, CORSAIR H60 Sıvı Soğutma, 1 TB WD 64MB Cache + 1TB Seagate External, Thermaltake 750 Watt, Cooler Master Stacker STC-T01, 21.5" Samsung SyncMaster 2233, Altec Lansing 5.1, Windows 7 Ultimate x64 + Dell Vostro 1500 + Dell Inspiron 1018 + Macbook

606 Mesaj
12 Mayıs 2008; 1:26:24 

Ben eğer banlarnırsam bu konu yüzünden banlanacam saten hiç birşekilde cevap alamıyoruz bu konuya evet yapılır deniliyor fakat hiç bir cevap alamıyoruz uzmanlarımızdan yardım bekliyoruz

57 Mesaj
15 Eylül 2008; 14:48:36 

up

Sony VAIO VGN-SR190N
HTC HD2
PS2
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » aynı bilgisayarda wireless ve yerel internet seçimi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328