Şimdi Ara

## Sparkle GeForce 9600GSO Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Sparkle GeForce 9600GSO Modelini Duyurdu ##

Ocak ayında ara model olarak kullanıma sunulan GeForce 8800GS'ye başta Palit, XFX ve Asus olmak üzere az sayıda firma ilgi gösterirken isimlendirmede yapılan değişiklik ile GeForce 9600GSO adı altında yeniden pazara sunulan GeForce 8800GS'yi bu sefer firmalar eş geçmedi ve neredeyse Nvidia'nın GeForce 9600GSO duyurusu yapmayan iş ortağı kalmadı diyebiliriiz. Hazırladığı ekran kartları ile ülkemizde de popüler olmayı başaran üreticilerden Sparkle, GeForce 9600GSO tabanlı yeni ekran kartını duyurdu. 384MB GDDR3 bellek ve 192-bit bellek veri yolu ile gelen kartın grafik işlemcisi 550MHz, shader birimleri 1375MHz ve bellekleriyse 1600MHz'de görev yapmakta. Isı iletim teknolojisini esas alan ve çift slot tasarıma sahip olan özel soğutucu ile desteklenen Sparkle GeForce 9600GSO, tahmin edebileceğiniz üzere DirectX 10 ve PCIe 2.0 desteğine de sahip. Bu ayın sonuna doğru raflardaki yerini alması beklenen Sparkle'ın yeni modeli muhtemelen 100 Avro seviyesinden kullanıcılarla buluşacak gibi görünüyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

## Sparkle GeForce 9600GSO Modelini Duyurdu ##

Ocak ayında ara model olarak kullanıma sunulan GeForce 8800GS'ye başta Palit, XFX ve Asus olmak üzere az sayıda firma ilgi gösterirken isimlendirmede yapılan değişiklik ile GeForce 9600GSO adı altında yeniden pazara sunulan GeForce 8800GS'yi bu sefer firmalar eş geçmedi ve neredeyse Nvidia'nın GeForce 9600GSO duyurusu yapmayan iş ortağı kalmadı diyebiliriiz. Hazırladığı ekran kartları ile ülkemizde de popüler olmayı başaran üreticilerden Sparkle, GeForce 9600GSO tabanlı yeni ekran kartını duyurdu. 384MB GDDR3 bellek ve 192-bit bellek veri yolu ile gelen kartın grafik işlemcisi 550MHz, shader birimleri 1375MHz ve bellekleriyse 1600MHz'de görev yapmakta. Isı iletim teknolojisini esas alan ve çift slot tasarıma sahip olan özel soğutucu ile desteklenen Sparkle GeForce 9600GSO, tahmin edebileceğiniz üzere DirectX 10 ve PCIe 2.0 desteğine de sahip. Bu ayın sonuna doğru raflardaki yerini alması beklenen Sparkle'ın yeni modeli muhtemelen 100 Avro seviyesinden kullanıcılarla buluşacak gibi görünüyor.

Fiyat yönünde 1. Palit 2. Sparkle. helal olsun valla performansları da güzel

• sparkle her kartında bu soğutucuyu kullansın
  • Bu sparkle'ın calibrelerini beğeniyorum!!!

Ama hiç kullanmadım şimdiye kadar!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamad

Bu sparkle'ın calibrelerini beğeniyorum!!!

Ama hiç kullanmadım şimdiye kadar!!!

ben kullandım çok abarttık calibreyi 8800GT calibre aldım fanları öle bi ses çıkarıyoduki + titreme oluyodu söktüm tamamen LCD ekranı fanları
    2tane 92mm Enermax Fanı taktım. sessiz oldu fakat buseferde ince bi diiit sesi çıkıyodu sürekli karttan. çok abarttık çok calibreyi

• GSO bence pek iş cıkmaz ama belli olmaz
  • Allah muhafaza bu fan bir ses yapmaya baslarsa :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.