- x
Avea SMS hediye etme..
45 Cevap29858 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

13656 Mesaj
9 Mayıs 2008; 21:03:10 

Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

2229 Mesaj
9 Mayıs 2008; 21:55:09 

Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne

13656 Mesaj
9 Mayıs 2008; 21:56:31 

Çok kötüsün

2229 Mesaj
9 Mayıs 2008; 21:59:42 

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Çok kötüsün

rahmetli erol taş hayatta olsa kıskanırdı beni ya

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:18:59 

quote:

Orjinalden alıntı: dincerZ

Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2229 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:27:10 

quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.

Hocam en iyi kaynak Avea Müşteri Hizmetleri

Ayrıca eğer avea mantıklı bir şekilde olaya yaklaşmışsa hediye gelen sms paketi bizim alacağımız paketi engellememeli.. Ama bu şekilde avea yı sömüren çok olur öyle bir durum da var.. Mesela şu da tam belli değil.. Her abonenin 1 ay içinde yalnızca 1 kez mi hediye etme şansı var ?

2229 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:31:23 

Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:38:37 

quote:

Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız

Kesin yaparız. Ben bi başvvuru yapayım en iyisi.

Yalnız şu var ya AVEA müşteri hizmetleri bu uygulamadan habersiz ya da böyle bişey yok. Aradım öyle bişey yok kontör transferi olmasın o dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 22:39:51 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2229 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:44:19 

Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:49:40 

Söyleyecektim de bi aralar AVEA ile forum arasında hukuki işlemler falan olacaktı ya o yüzden forumla bozulmasın araları diye söylemedim. Bi daha arayıp sorıyım şimdi.

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:54:22 

Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.

2029 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:56:45 

quote:

Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da

Cidden yanlız kendimizi aştık. Operatörlerin kampanyaları operatörlerin sitesinde resmen yer almadan buraya düşüyor

Bence burayı yakında fark ederler. Kampanya yapmadan nabız yoklamaya başlarlar burda

Hayatının Bir Zamanında Bir Kız Tarafından " Arkadaş Olarak Görülmüş " İnsanlar Topluluğu

2229 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:57:26 

quote:

Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.

merakla bekliyoruz hayırlı haberlerini

2029 Mesaj
9 Mayıs 2008; 22:59:34 

Ünal müşteri hizmetleri ile geyiğe daldın dimi

Hayatının Bir Zamanında Bir Kız Tarafından " Arkadaş Olarak Görülmüş " İnsanlar Topluluğu

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:03:22 

İki SMS aynı anda olmuyor malesef beyler. Ama müjde var tabiki? Faturalı hatlarda buna dahil edilmiş.

2029 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:09:52 

iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:19:56 

quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Konu Vodafone bölümünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 23:25:56 >

2029 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:26:39 

quote:

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Ünalım, İlke hanımında aldın ya aklını iki dk da şapka çıkarıyorum sana

Bu arada desene öğretmen hattı olan arkadaşlara gıcık olmaya devam

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:28:20 

Bekletebilir miyim dedi tabi dedim. O sırada herhalde yanındakilere ses bak be falan dedi. Ama bilmiyor ki ben Ünal'ım hat abimin adına kayıtlı.

2029 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:31:37 

benim bi arkadaşda müşteri temsilcisinin kişisel cep telefonunu istemişti aklıma geldi şimdi.

20703 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:35:15 

Verdi mi numarayı peki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 23:36:55 >

2229 Mesaj
9 Mayıs 2008; 23:36:34 

quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

benim bi arkadaşda müşteri temsilcisinin kişisel cep telefonunu istemişti aklıma geldi şimdi.

bende bir ara turkcell müşteri hizmetleriyle konuşurken adam baya uzun süre bekletmişti.. bende can sıkıntısından o turkcelle bağlan hayata, hayata bağlan turkcell le söyleyip duruyordum adam bir anda efendim orada mısınız deyince tabi garip olmuştu

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mayıs 2008; 1:43:45 

güzel kampanya. ben destekliyorum.

13656 Mesaj
10 Mayıs 2008; 11:18:15 

Buna en çok kızlar sevinecek

2229 Mesaj
10 Mayıs 2008; 11:25:19 

quote:

Buna en çok kızlar sevinecek

volkan sana katılmıyorum.. şimdi kontörü olmayan kız arkadaşa sms alması için kontör yollarken ayıp olmasın diye 40 yerine 50 gönderiyordum.. Ucu ucuna gönderiyor diye düşünmesin diye ama şimdi 39 kontöre işi halletme imkanı doğdu en çok erkekler sevinecek sanırım kız parası yiyen erkeklerden bahsetmiyorum

3934 Mesaj
10 Mayıs 2008; 11:53:02 

bu konu niye avea bölümünde değilde vodafone bölümünde anlamadım

"yeniden doğmak kadar mümkün"

877 Mesaj
10 Mayıs 2008; 17:14:29 

quote:

Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

Uzaklaştırılmış
10 Mayıs 2008; 17:31:30 

500 sms süpeeerrr

6892 Mesaj
10 Mayıs 2008; 19:06:38 

quote:

Orjinalden alıntı: satcell

satcell hoşgeldin.

nerelerdeydin. özledik seni. yokluğun belli oluyo

bu yeni düzenleme ile birlikte avea 500 - 5000 sms 7 ytl ye satabilirim. .

Uzaklaştırılmış
10 Mayıs 2008; 19:41:51 

guzel olmuş

20703 Mesaj
11 Mayıs 2008; 12:34:41 

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

satcell hoşgeldin.

nerelerdeydin. özledik seni. yokluğun belli oluyo

bu yeni düzenleme ile birlikte avea 500 - 5000 sms 7 ytl ye satabilirim. .

Aha da bak bu benim aklıma gelmemişti. Hemen bişeyler yaparız.

Uzaklaştırılmış
11 Mayıs 2008; 12:40:24 

quote:

Aha da bak bu benim aklıma gelmemişti. Hemen bişeyler yaparız.

Uzaklaştırılmış
11 Mayıs 2008; 19:34:56 

ya arkadaşlar bir de bunu her ay bir defa mı yapabiliyoruz?

10577 Mesaj
11 Mayıs 2008; 19:57:59 

yaw ne SMS hastası adamlarsınız...
hiç sevmem sms gönderip almayı sırf gıcıklık yaw..
insanların o güzel seslerini duymak varken; kiminle yazıştığınızı bile bilmeden hababam yaz gönder

D.T.=1958

SaTıLıK 99 PaLiO EL 1.4 ...TıKLA

LÜTFEN, TÜRKÇEYİ DÜZGÜN KULLANALIM. MESAJLARINI, DÜZGÜN YAZMAYANLARI UYARALIM VE CEVAP VERMEYELİM.

20703 Mesaj
11 Mayıs 2008; 21:12:47 

Rehberimde adı var olan sürekli görüştüğüm kişiler bilmeden mi göndermiş oluyorum.

2029 Mesaj
12 Mayıs 2008; 3:11:43 

quote:

Verdi mi numarayı peki.

Abonelerle kişisel telefonumuzdan iletişim kurmamız yasak efendim dedi

bu arada Ünalım ceza almışsın geçmiş olsun. sayılı gün çabuk geçer tez gel geri

1391 Mesaj
12 Mayıs 2008; 9:22:48 

Faturasız hatlara özel SMS paketlerinden yararlanmak için ister 39 kontöre yurtiçi her yöne 500 SMS, ister 39 kontöre Avea içi 5000 SMS paketini seçin ve cep telefonunuzdan "5yuz" veya "5bin" yazıp 3900'e SMS gönderin. 30 gün boyunca kullanabileceğiniz SMS'leriniz ile doya doya mesajlaşmanın tadına varın.

Avea�nın faturasız SMS paketleri hem doya doya mesajlaşma imkanı sağlar, üstelik dönemsel bir kampanya değil, kalıcı bir hizmettir.

Paketinizin otomatik olarak yenilenmesini isterseniz, paket satın aldıktan sonra "EVET" yazıp 3900'a SMS göndermeniz yeterlidir. Böylece son almış olduğunuz paket hattınızda 50 ve üzeri kontör bulunduğu takdirde 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir.

Paketinizin kullanım süresini öğrenmek isterseniz, "Bilgi" yazıp 3900'a SMS göndererek 1 kontör karşılığında öğrenebilirsiniz.

* Hediye her yöne SMS'ler Avea, Turkcell, TurkTelekom ve Vodafone'a doğru yapılan gönderiler için geçerlidir.
* Kurumsal ve Özel servislere doğru yapılan gönderiler kampanya kapsamı dışındadır.
* Kullanılmayan hediye SMS'ler 30 gün sonunda silinecektir.

Avea gerçekten de çok ama çok iyi gidiyor. Tebrik etmekten başka söyleyecek söz yok

2 Mesaj
1 Aralık 2009; 19:49:33 

1 sorum olcak ?¿ Arkdaşa sms hediye etmek istiyorum ama her defasında bu yanıtı alıyorum ;

"SMS paketi hediye etmek istediniz numara geçici 1 süre servislerimizden faydalanamamaktadır. Hediyenizi daha sona göndermeyi deniyebilirsiniz."

Önceleri gönderebiliyordum ,2 haftadır bu yanıtı alıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ?¿

Teşekkürler..

251 Mesaj
1 Aralık 2009; 21:03:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkurt_06

1 sorum olcak ?¿ Arkdaşa sms hediye etmek istiyorum ama her defasında bu yanıtı alıyorum ;

"SMS paketi hediye etmek istediniz numara geçici 1 süre servislerimizden faydalanamamaktadır. Hediyenizi daha sona göndermeyi deniyebilirsiniz."

Önceleri gönderebiliyordum ,2 haftadır bu yanıtı alıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ?¿

Teşekkürler..

Sms hediye etmek istediğiniz hat faruralı mı, kontörlü mü? Faturalılar yararlanamıyormuş.

2 Mesaj
1 Aralık 2009; 21:26:06 

quote:

Orijinalden alıntı: osasuna

Sms hediye etmek istediğiniz hat faruralı mı, kontörlü mü? Faturalılar yararlanamıyormuş.

Tmm sorun halloldu, Faturasız. Şimdi baktım sms hakkı almış kendisi ,heralde uzun süre knt yüklemediği için görüşmeye kapanmış sanırım ?¿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkurt_06 -- 1 Aralık 2009; 21:27:23 >

13656 Mesaj
1 Aralık 2009; 21:29:59 

Bu konu neden vodafoneda..

hatalı açsam bi kişi tepki verirdi o zaman sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 1 Aralık 2009; 21:30:44 >

6892 Mesaj
1 Aralık 2009; 21:31:01 

5yuz veya 5bin sms 7,5 tl.

3934 Mesaj
2 Aralık 2009; 11:38:02 

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bu konu neden vodafoneda..

hatalı açsam bi kişi tepki verirdi o zaman sanırım

volkan ben söylemişim zaten o zaman üst mesajlara bak.

"yeniden doğmak kadar mümkün"

274 Mesaj
2 Haziran 2010; 10:07:53 

quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

İçim çok mu fesat ne

arkadaşım senin için fesat değil.herkesin içinde biraz vardır o duygu :) ama sen çok zeki birine benziyosun.içimizden bi kaç kişi değilde senin gibi bi kaç kişi avea da işe başlasa eminim büyütürsünüz bu kurumu :)

Because music matters..

12885 Mesaj
25 Kasım 2012; 16:15:55 

Hala işliyormu bu sistem, nasıl hediye ediyoruz?

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

12885 Mesaj
24 Ocak 2013; 20:41:41 

Buldum, belki birinin işine yarar, google de arama yapınca bu sayfa çıkıyor.

11.000 SMS’i Hediye olarak gönderme
Avea 11 bin SMS paketini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu durumda paket ücreti sizin tarafınızdan ödenir. Hediye göndermek için Hediye KAYIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını ekleyerek 3901'e göndermeniz yeterlidir.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Avea SMS hediye etme..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531