Şimdi Ara

PANASONIC PT-AX200U İNCELEMELERİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
2
Favori
38.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hakansolak

dostum perde alıcaksan ben perdemi satıcam haberin olsun . 240 cm ye 220 cm . yabancıya gitmesin bari

saolasın gözüm, ama senin perde bana büyük yoksa çoktan haber vermiştim sana, kullanabileceğim max. genişlik 200cm maalesef. ama dur bakalım, kapıyı da örtsün dersem veya başka bi çözüm bulursam haberleşiriz. fiyat ne düşünüyorsun? pm at istersen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amf23 -- 23 Mayıs 2008; 21:41:33 >
  • yok be baba pm gerek yok ta . zaten tanıdık olmadımı vermem , illla forumdan olucak vermem yoksa. sanıırım 500 ıle 600 arası fıyatı oynuyo . lıte out markası perdenın . ben 250 lıraya verırım .sorunsuz şıkır şıkır ,sarkma falan hiç yok ,2 yıldır sarılı paketinde duruyo ,hiç açılmadı .
    bize geliyo ya usa dan , o yüzden satıcam . aslında satmıcaktım kuzen vazgeçti projector işinden ,50 ınc plazma yeter bana diyo . boşa çıktı o yüzden .
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

yok be baba pm gerek yok ta . zaten tanıdık olmadımı vermem , illla forumdan olucak vermem yoksa. sanıırım 500 ıle 600 arası fıyatı oynuyo . lıte out markası perdenın . ben 250 lıraya verırım .sorunsuz şıkır şıkır ,sarkma falan hiç yok ,2 yıldır sarılı paketinde duruyo ,hiç açılmadı .
    bize geliyo ya usa dan , o yüzden satıcam . aslında satmıcaktım kuzen vazgeçti projector işinden ,50 ınc plazma yeter bana diyo . boşa çıktı o yüzden .

yazdım aklımın bir köşesine alternatifler arasına, saolasın, haberleşiriz, almaya karar verirsem bahaneyle Edirne'yi de görmüş olurum
  • Thai dostum bak yeni sayfaya geçtik, yeni fotoğraflar için gayet uygun bi ortam
  • mesaj alındı anlaşıldı ve uygulamaya konacaktır..

quote:

Orjinalden alıntı: amf23

Thai dostum bak yeni sayfaya geçtik, yeni fotoğraflar için gayet uygun bi ortam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thai-Fun

mesaj alındı anlaşıldı ve uygulamaya konacaktır..

quote:

Thai dostum bak yeni sayfaya geçtik, yeni fotoğraflar için gayet uygun bi ortam

büyüksün
  • Thai gözüm, senin bu ax200 1920x1080 çözünürlüğü de destekliyor ya, toshiba ep35 in çıkışını 1080p ye ayarlıyabiliyor musun yoksa max. 720p veya 1080i mi görüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amf23 -- 26 Mayıs 2008; 0:12:31 >
  • tabii ayarlıyorum ve zaten görüntüde 1080p görünüyor..

quote:

Thai gözüm, senin bu ax200 1920x1080 çözünürlüğü de destekliyor ya, toshiba ep35 in çıkışını 1080p ye ayarlıyabiliyor musun yoksa max. 720p veya 1080i mi görüyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thai-Fun

tabii ayarlıyorum ve zaten görüntüde 1080p görünüyor..

quote:

Thai gözüm, senin bu ax200 1920x1080 çözünürlüğü de destekliyor ya, toshiba ep35 in çıkışını 1080p ye ayarlıyabiliyor musun yoksa max. 720p veya 1080i mi görüyor?

e bu şahane haber, benim ep30 da aynısı yapacak ve 1080P yazacak ekranında desene Artık diğer iş için de hayırlı haberlerini bekliyorum, anladın sen onu

• Gözüm, sistemi toplamaya arabanın tekerinden başladım 10m hdmi kablo siparişi vermiş bulunmaktayım, yarın da kablo kanallarını çektiriyorum, hadi bismillah
    projeksiyonu da bi ara alırım herhalde
  • arkadaslar beni su toshiba emp serisi hakkinda bilgilendirirmisiniz?
    almak istedim ama arkadasim dediki,hd dvd oldu artik yerine blu-ray gecti,bosu bosuna alma dediler?

sizin tavsiyeniz nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: doubtful1

arkadaslar beni su toshiba emp serisi hakkinda bilgilendirirmisiniz?
    almak istedim ama arkadasim dediki,hd dvd oldu artik yerine blu-ray gecti,bosu bosuna alma dediler?

sizin tavsiyeniz nedir?

vallaha ben hd görüntü hastası olduğum için hertürlü hd playeri almaya çalışıyorum bütçem ölçüsünde (yeni hedef hd media player (tvix, tomacro,vb), ve toshiba ep-30 ve 35 veya bulabilirsen xe1 bu fiyatlara düşmüşken kesinlikle alınmalı, zaten amazon com daki 600 küsür filmden 3te1 ini izlesen yine yeter, kaldı ki normal dvd ler için yaptığı upscale özelliği de oldukça beğeniliyor, kişisel fikrim ax-100 sahibi olduğunuz için hd-dvd player almalısınız, 2si beraber tadından yenmez, şu anda vatanda 4 film hediyesi ile birlikte 165-175 civarı

• tesekkurler bilgi icin...
    gayet iyi fiyat bende arastirmistim...peki hd dvd istedigim zaman bulabilcegim yerler varmi?yani vatandami satiliyor mesela?veya cok bulunan biyerin adresini verirsen,hd player almamda yardimci olmus olursun...bakarim film potansiyeline ona gore karar veririm...

bide yeni filmlere hd dvd cikmiyormus/blu ray cikiyormus bunun hakkinda birsey biliyormusunuz...?
  • hd dvd bitti dostum. blu-ray e yatırım yapılır bu saatten sonra.
  • quote:

tesekkurler bilgi icin...
    gayet iyi fiyat bende arastirmistim...peki hd dvd istedigim zaman bulabilcegim yerler varmi?yani vatandami satiliyor mesela?veya cok bulunan biyerin adresini verirsen,hd player almamda yardimci olmus olursun...bakarim film potansiyeline ona gore karar veririm...

bide yeni filmlere hd dvd cikmiyormus/blu ray cikiyormus bunun hakkinda birsey biliyormusunuz...?

filmleri amazon.com dan alıyorum, incelemeleri bu link ten yapıyorum daha sonra alıyorum hd dvd leri.
    doğrudur, yeni filmler tek tük hd dvd olarak çıkıyor, büyük çoğunluk bluray...

• biliyorum bende o yuzden hd-dvd ye girmemeyi dusunuyorum mumkun oldugunca blu ray e girmek istiyorum ...

ama gonlumde halen hd-dvd var hem fiyatida iyi,peki blu-ray playerlara baktim cok ucuk fiyatlarda ,makul olanini biliyormusunuz?
  • quote:

biliyorum bende o yuzden hd-dvd ye girmemeyi dusunuyorum mumkun oldugunca blu ray e girmek istiyorum ...

ama gonlumde halen hd-dvd var hem fiyatida iyi,peki blu-ray playerlara baktim cok ucuk fiyatlarda ,makul olanini biliyormusunuz?

PS3
  • yok bi xbox 360 yetiyor bana....ben gider simdi blu-ray izliycem diye ps3 alirim,dayanamam sonra onada oyun almaya baslarsam batarim iste ozaman...

ps3 isine girmem suanda

:)

arastiriyorum bakalim iyi bi blu-ray player varmi...

peki ben trde olmadigim icin soruyorum arkadaslar,blu-ray ve hd-dvd turkiyede bulabiliyormusunuz?getiren yerler varmi?
  • quote:

yok bi xbox 360 yetiyor bana....ben gider simdi blu-ray izliycem diye ps3 alirim,dayanamam sonra onada oyun almaya baslarsam batarim iste ozaman...

ps3 isine girmem suanda

:)

arastiriyorum bakalim iyi bi blu-ray player varmi...

peki ben trde olmadigim icin soruyorum arkadaslar,blu-ray ve hd-dvd turkiyede bulabiliyormusunuz?getiren yerler varmi?

bence de şu anki en optimum bluray player ps3, oyun işkencesine de katlanacaksın artık maalesef, tr de tek tük yerler var, D&R da birkaç tane, mediamartk da ve hepsiburada.com da hd-dvd daha biraz daha fazla sayıda da bluray bulunabiliyor, ama tekrar hatırlatmak istiyorum, hd-dvd için en hesaplı seçenek amazon.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amf23 -- 27 Mayıs 2008; 21:10:06 >

• Tamamen kişisel görüşümdür ki; Ps3 hd videoları görüntülemede pek umduğumu veremiyor, netekim pc de ve ps3 te seyrettiğim aynı film arasında renkler açısından farklar var... (bana öyle geliyor olabilir). PC de renkler çok daha canlı gibi....
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.