Şimdi Ara

## MSI'dan Maliyet Odaklı Yeni Masaüstü Bilgisayar ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## MSI'dan Maliyet Odaklı Yeni Masaüstü Bilgisayar ##

## MSI'dan Maliyet Odaklı Yeni Masaüstü Bilgisayar ##

Asus'dan sonra bir diğer Tayvanlı donanım devi MSI da masaüstüne yönelik olarak giriş seviyesinde konumlandırılacak maliyet odaklı yeni bilgisayarını ortaya çıkardı. Titan 700 adı verilen sistem ilk etapta 240 x 185 x 70mm boyutlarındaki kompak yapısı ile dikkat çekiyor. VIA platformunu kullanan sistem üzerinde 2GHz'de çalışan C7 işlemcisi, yine VIA'nın CN700 kod adını verdiği entegre yonga seti ve 1GB sistem belleği bulunuyor. 250GB'lık sabit disk ve çok formatlı DVD yazıcı ile desteklenen ürün üzerinde ayrıca çift USB portu bulunuyor. 5.1 kanal sayısal ses desteği, gigabit ethernet, VGA ve DVI çıkışlarına sahip olan Titan 700'ün özellikle Asus'un E-DT serisi masaüstü sistemleri ile rekabet etmesi beklenirken fiyatının ise yurt dışında 450$ seviyesinde olabileceği belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 9 Mayıs 2008; 9:09:57 >

• 450$ a daha iyi sistem toplanır bence. zaten bu ürün tr ye gelirse 450 den daha yüksek bir fiyata gelir kesin. o zaman hiç avantajı kalmaz
  • iğrenç
    fiyat çok yüksek
    ben ona 2 tane daha ddr3 ram alırım yaw
  • msi c7 kullanmaya başlamış çok güzel haber

bi de nvidia çipset üzerinde görürsek dehşet bi bütünlük olur
  • Bu sistemdeki parçaları tek tek toplama imkanı bulunsa daha fazla ilgi görür, yine de bir seçenek olarak piyasaya geldiğinde ilgi çekebilir, 3 yıl bakım garantili sistemlerde uçuk fiyatlar var, hazır PC alanlar bu sistemi düşünebilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

450$ a daha iyi sistem toplanır bence. zaten bu ürün tr ye gelirse 450 den daha yüksek bir fiyata gelir kesin. o zaman hiç avantajı kalmaz

+1 aynen katılıyorum. birde +kdv olur ki muhtemelen 600$ ı bulur tr fiyatı.
  • o parayla çok daha iyi bir sistem yapılabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

450$ a daha iyi sistem toplanır bence. zaten bu ürün tr ye gelirse 450 den daha yüksek bir fiyata gelir kesin. o zaman hiç avantajı kalmaz

• parçaları biz toplasak marka için verdiğimiz extra para cebimize kalır o zaman gerçekten maliyet odaklı sistem olur
  • Fiyat çok çok pahalı
  • Fiyat pahalı gerçekten , 450 $ a daha iyi bir sistem rahatlıkla toplanabilir.

Haber için teşekkürler.
  • bencede cook pahalı :( ama tabi bunlar daha ilk adimlar seri uretim falan artarsa o zaman baya ucuzlarlar...
  • Aşağı yukarı bir notebook gücünde olmuş, yinede bir HTPC toplamaya kalksanız ucuza mal etmek zor, parçasını bulmak zor vs. vs. Via'nın işlemcisinin bu tarz ürünlerin çıkmasını sağlayacak kadar gelişmesi ve ucuz olması güzel.

Yinede Intel Atom işlemcileri yaygınlaşınca Via'nın pek şansı kalmayacak gibi.
  • bence biraz daha uygun olabilir!!! via işlemçi kullanması güzel olmuş
  • resmen banlanacak bir durum al o zaman

• Eğer Dış tasarım güzel olsaydı bana göre 450$'ı haketmiş olurdu. Ama o iğrenç tasarıma o kadar fiyat biçmek bence mantıksız. Sistem bileşenleri gayet yeterli fakat tasarımı bana ilkçağı anımsatıyor
  • 2 tane seri portun ne işi var ? Onların yerine 2 tane daha USB portu konulabilirdi.
  • Değmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.